Skocz do zawartości
Walker3d

Co wam przyniósł Św. Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znalazlem pod choinka wielki stojak na plyty CD, skarpetki 2x, i wreszcie moj upragniony "Silmarillion" + "Filmowe miejsca i postacie z Wladcy pierscieni" (fajnie bedzie to przeczytac przed pojsciem do kina na ROTK).

Acha, jeszcze jade dzisiaj (w pierwszy dzien swiat) do panny i nie ukrywam spodziewam sie rowniez prezentu :)

Szkoda, ze nie wszsycy moga dostawac i wreczac prezenty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem spodnie Levisa, 2 bluzy Reserved, kase (350zł), Neo+ i słodycze. Ale cholera jasna kase, którą mam plus ta którą dostałem mam nieodpartą chęć wydać na kompa, tylko nie chce!! :?, ale to silniejsze ode mnie :?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja dostałęm bluze, 2 czekolady, bombonierke, Zestaw głośników Media-Tech 5.1 MT342 (tsza jeszcze karte muzyczną dokupić  :wink: ) i grukarke LeXmark 601 :D , od dziewczynki mej jeszcze zestaw perfum (wie czego potrzebuje  :) ) i Słodkiego misia-breloczek.

A widzisz Boro jednak te dobre uczynki podziałały :wink:

Pozdrawiam

HEHEHEHE RAcja :wink: , wystarczy chcieć :P

 

Dobra tsza jeszcze ładne zdięcie wydrukować i w ramke obłorzyć, i oczywiście zanieść dla moejej SłoDKieJ kobietki, bo dzisiaj mija rok i 9 miesięcy odkąd jestśmy razem.

 

Pozdro dla ciebie i wszystkich Forumowiczów. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michalak nie musisz się chwalić kilka razy tym samym ;o , napisałeś i styka ci co czytali od poczatku temat to widzą

100 zlotych

ktore i tak bede musial wydac na szkole : )

 

 

a co do michalaka to moze co 15 minut traci pamiec ?!?!

dlatego w kolko pisze o tym samym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michalak nie musisz się chwalić kilka razy tym samym ;o , napisałeś i styka ci co czytali od poczatku temat to widzą

?!

Znalazłem 2 wyjaśnienia:

Przeczytałęś topic "o co poprosiliście św mikołaja?" i sie czepiasz.

Ale w jednym temacie napisałem o co poprosiłem, a w tym temacie co dostałem a to jednak jest różnica.

Bo moge poprosić mikołaja i o Ferrari ale nie mam pewności, że je dostane.

 

Albo drugie:

Napisałem, że dostałem Zośkę(footbag) ale ten temat został założony 6 grudnia w mikołajki i pierwsze 2 strony dotyczą mikołajek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michalak nie musisz się chwalić kilka razy tym samym ;o , napisałeś i styka ci co czytali od poczatku temat to widzą

[...]a co do michalaka to moze co 15 minut traci pamiec ?!?!

dlatego w kolko pisze o tym samym

:bij: :lol:

[...]ten temat został założony 6 grudnia w mikołajki i pierwsze 2 strony dotyczą mikołajek.

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...