Skocz do zawartości
lukas19

Celeron 1.7 @ 2.26 zwis na Win 98- pomocy co robić!!!!!?????

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: po podkręceniu Celerona 1.7 na 2.26na płycie ECS P4VXAD+ system mi się wiesza przy uruchomieniu ( win 98 ) - pokazuje sie napis

Podczas inicjalizacji urządzenia NDIS:

Błond ochrony systemu Windows. Należy ponownie uruchomić komputer.

 

a gdy podkręcałem go na 2.1 na płycie Asrock GLi845 wszystko jest ok. Więcz czego jest to wina?: Czy poprostu windows98 nieobsuguje już takich zegarów ( tak było w przypadku AMD K6 -2/3 od 333 w górę i była potrzebna łatka ) czy też mam zaniskie napięcie zasilamia - 1.75V. Proszę o pilną pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: po podkręceniu Celerona 1.7 na 2.26na płycie ECS P4VXAD+ system mi się wiesza przy uruchomieniu ( win 98 ) - pokazuje sie napis 

  Podczas inicjalizacji urządzenia NDIS:

Błond ochrony systemu Windows. Należy ponownie uruchomić komputer.

 

a gdy podkręcałem  go na 2.1  na płycie Asrock GLi845 wszystko jest ok. Więcz czego jest to wina?: Czy poprostu windows98 nieobsuguje już takich zegarów ( tak było w przypadku AMD K6 -2/3 od 333 w górę i była potrzebna łatka ) czy też mam zaniskie napięcie zasilamia - 1.75V. Proszę o pilną pomoc.

podnies napięcie powinno byc ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: po podkręceniu Celerona 1.7 na 2.26na płycie ECS P4VXAD+ system mi się wiesza przy uruchomieniu ( win 98 ) - pokazuje sie napis 

  Podczas inicjalizacji urządzenia NDIS:

Błond ochrony systemu Windows. Należy ponownie uruchomić komputer.

 

a gdy podkręcałem  go na 2.1  na płycie Asrock GLi845 wszystko jest ok. Więcz czego jest to wina?: Czy poprostu windows98 nieobsuguje już takich zegarów ( tak było w przypadku AMD K6 -2/3 od 333 w górę i była potrzebna łatka ) czy też mam zaniskie napięcie zasilamia - 1.75V. Proszę o pilną pomoc.

podnies napięcie powinno byc ok :)

Pamietaj ze podkrecasz polowke Willametta. Na 0.18u nie wymagal bym wiecej od tego proca. Mozesz poprobowac z napieciem, ale ostroznie. Moze pamieci nie trzymaja ?? Albo PCI za wysokie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...