Skocz do zawartości
Szymek

Mój skromny rekord świata

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co sie rozwodzić :), mój epox 8rda3+ szedł 230 FSB na samsung 333 2x 512mb w dualu Cl3 -3-3-9, na hynixach 200 i zonk, rozmawiałem z chłopakami z supportu EPOXa i powiedzieli że rzeczywiście jest problem i radza kupić zamiast twinx pc4000 kości 3500LL :P ..

 

koniec gadanie OFFtopic, >> SZymek dał rady z hynixami !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az przylookam co powiedza te BH5 jak im timingi zmniejsze (chociaz szczerze watpie w jakakolwiek poprawe- 2-2-2-6 a 3-4-4-8 pewnie z 5mhz bedzie)

Spokojnie... twoje pamięci nie powiedzialy jeszcze ostatniego słowa... Na intelu timingi tak naprawde nie mają znaczenia jak ma to miejsce na AMD...

 

Szkoda tylko że 303 mam tyko na single channel...

 

 

Dzisiaj robiąc moda NB spaliłem jednego ze swoich IC7 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

// Jutro ci odpowiem na te pm o kompresorze konkretnie bo dzisiaj chodze jak ryba

 

Zamierzam zrobic tego moda jutro na Vddr, boje sie tylko jak zniosa komponenty (duzo mosfetow jest z 3.3V zasilanych). Mysle ze majac 3.5-3.7V da sie zrobic ~260mhz 2-2-2-6 dc... z tego co lookalem to BH5 nie pomaga zmniejszenie timingow :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

// Jutro ci odpowiem na te pm o kompresorze konkretnie bo dzisiaj chodze jak ryba

 

Zamierzam zrobic tego moda jutro na Vddr, boje sie tylko jak zniosa komponenty (duzo mosfetow jest z 3.3V zasilanych). Mysle ze majac 3.5-3.7V da sie zrobic ~260mhz 2-2-2-6 dc... z tego co lookalem to BH5 nie pomaga zmniejszenie timingow :

//Nie ma problemu...

 

MOSFETy idą z linii 3.3 ? hmm .. tak btw to na mojej plycie sie wogole nie grzeją nie ma co ich chłodzić chociaż inni chłodzą na IC7...

 

Dzisiaj robiłem taki modzik

 

http://www.xtremesystems.org/forums/attachment.php?s=&postid=282663

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berkut-pewnie przy timingach 2 2 2 6 szynie 230 i dzielniku 5:4 miał bys lepsze wyniki niz przy 280-290 nie od dzis wiadomo ze intel odwalił kawał dobrej roboty przy dzielniku 5:4 wiec nie ma co sie tym fsb 300 podniecac

Ale za około 400 zl to jest swietna sprawa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berkut - a batcha i serie pamietasz? Jak masz BOX-a to pisze na pudelku. Jakbys mogl podac bylbym bardzo wdzieczny  :wink:

SL6WF seria BATCH Q23 z końca listopada tego roku

Szymek - czy ja czegos nie wiem ? :wink: Czyli mam rozumiec ze Barkut katuje twojego proca :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wynik na powietrzu / wodzie chcialbym uprzedzic :

 

Musze zrobic jakies porzadne testy przy jakim napieciu on chodzi elegancko na 3.6ghz

 

Szymek byl u mnie jak szlifowalismy sprawe chlodzenia ktore moze *(do konca bede mowil "moze", taki juz moj zwyczaj) zrobie dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berkut - a batcha i serie pamietasz? Jak masz BOX-a to pisze na pudelku. Jakbys mogl podac bylbym bardzo wdzieczny  :wink:

SL6WF seria BATCH Q23 z końca listopada tego roku

Szymek - czy ja czegos nie wiem ? :wink: Czyli mam rozumiec ze Barkut katuje twojego proca :?:

Nie, mam po prostu fotograficzną pamięć.. spojrzałem na pudełko i pamiętam nawet kod kreskowy 8) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam P4 2.4 z nowym steppingiem M0 :arrow: http://processorfinder.intel.com/scripts/d...=ALL&CorSpd=ALL

 

Tak mniej wiecej wyglada naklejka na pudle (seria SL6Z3) :

Dołączona grafika

 

Dla mnie proc wymiata - ludzie z oc.com wyciagaja na nim sporo (fsb = 309 to na AC :!: ):

 

http://www.ocforums.com/vb/attachment.php?postid=2352791

 

Jak ktos posiada ww serie (SL6Z3) to niech da znac gdzie kupil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam P4 2.4 z nowym steppingiem M0  :arrow: http://processorfinder.intel.com/scripts/d...=ALL&CorSpd=ALL

 

Tak mniej wiecej wyglada naklejka na pudle (seria SL6Z3) :

 

 

Dla mnie proc wymiata - ludzie z oc.com wyciagaja na nim sporo (fsb = 309 to na AC :!: ):

 

 

 

Jak ktos posiada ww serie (SL6Z3) to niech da znac gdzie kupil.

Hehe ja polowałem na niego niedawno i polsze ni ma dlatego ściagam 2.8 z zagranicy i modle się żebym trafił na SL6Z5 8O 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zobacz co zrobili na overclockers !!http://www.overclockers.com/articles616/index04.asp

To mają być jakieś super wyniki??? Mój proc chodzi stabilnie jak w podpisie na 1.6v (18x159) i boxowym chłodzeniu :D Przy 1.7v chodzi jako 18x166 czyli 3GHz, ale na moim chłodzeniu zaczyna osiągać zbyt wysokie temperatury, więc go bardziej nie katuje.

 

Dane procka z oryginalnego boxowego stickera (z pudełka)

Prod. code BX50532PC1800DSL68Q

MM# 845602

FPO# 7228A990

Version# A89122-001

Packdate 08.01.2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat serii P4 1.6 A, bo własnie sobie takiego zakupiłem, mam do tego Asusa P4PE i 512 Twin Mos pc 3200, nie mam jeszcze memorków w chacie, ale od poniedziałku ostro ruszam z o/c. Chciałbym wykręcić 2.4 - 2.6 na nim, jest to realne z zalmanaem 7000 alcu ??

 

Dzięki za odpowiedź, pozdrowienia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat serii P4 1.6 A, bo własnie sobie takiego zakupiłem, mam do tego Asusa P4PE i 512 Twin Mos pc 3200, nie mam jeszcze memorków w chacie, ale od poniedziałku ostro ruszam z o/c. Chciałbym wykręcić 2.4 - 2.6 na nim, jest to realne z zalmanaem 7000 alcu ?? 

 

Dzięki za odpowiedź, pozdrowienia....

:arrow: realnie jest jak najbardziej. jesli pozwola na to procek, plyta, pamiatki i chlodzenie to nie ma wiekszych przeszkod. P4 1.6A jest znany z dobrych mozliwosci OC. Asusa P4PE nie znam. TwinMos'y sa dobrymi pamiatkami i powinny dac rade. Zamlan rowniez powinien dac rade. nic, tylko czekac na wyniki w 'praniu'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to myślałem o tym konfigu, jako o konfigu do o/c, żeby wycisnąć 7 poty z proca, mało zapłącić i mieć dobrą wydajność, jak dostane pamiątki i zainstaluje system i takie tam bzdury, to przejde do o/c :D Jak bede coś wiecej wiedzial, to napisze na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...