Skocz do zawartości
ModdingKing

ProjectX Blue Vision by Thorn *56k WARNING!!!

Rekomendowane odpowiedzi

OK next mod

 

Czas przyszedł na extrem modding czyli modyfikacja z utratą gwarancji :D

Na stół poszedł Areogate II trochę go trzeba przerobić by wyglądał lepiej :D no zacząłem od usuwania nie potrzebnych rzeczy z niego. Więc usunięto mocowania, wentylator (przyda się do czegoś innego bo jest super cichy ) oraz przerobiłem mocowanie siatki maskującej.

Zostało mi zrobienie okablowania i wtyczek do wentylatorów ale to potem teraz trzeba było zrobić opakowanie na Areo bo w akrylowej budzie głupio by wyglądał :D

Teraz pytanie do was jak myślicie malować go na złoto ?

No i zdjęcie z pracy nad tą modyfikacją

 

 

Dołączona grafika

 

Teraz czeka mnie zrobienie dołu i kabelków ale to już wkrótce pokaże jak to rozwiązałem i powolutku czas wkładać co nieco do budy by zobaczyć jak to się prezentuje :P

 

Jak zwykle reszta zdjęć TUTAJ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej zdjęć TUTAJ

 

Dołączona grafika

 

Zasilacz + CDRW :)

Chodzi mi o to :roll: jak widać to pudło nie jest na równi z zasialczem (na dodatek dziura jest jeszcze).

dziura jest z tyło ale juz nie długo bo zrobiona zaślepka :D

a ta krwędz jest równa teraz jeżeli ci chodzi o łączenia ale jeszcze to dopracowuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysl z ta puszka na Aero :D

Nie wiem jak jest w rzeczywistosci ale na fotkach troche sie gryzie ten srebny przod ze zlota obudowa :?

Nie wiem jak zamierzasz roswiazac wyglad napedow, ale jak napedy beda zlote to Aero bedzie sie bardzo wyroznial :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zmiany małe będą w projekcie ale na dobre już chyba zostanie mój zamysł :D musiłałem przerobić plugin box bo był za wielki i zachaczał o DVD no i najgorsze moje mobo jest nie do założenia :D ale dużo przemyśleń projektów na kartkach dokładne zwymiarowanie no i chyba teraz uda się z optymalnym kształtem tego pudła. Zasilacz będzie obudowy z dwuch stron dokładnie i jeżeli wszystko pujdzie dobrze to też zmienią się prysznice na złote już mam zamówione (nie rozumiem dlaczego one są takie drogie w stosunku do chromów) zamontowałem już też next wentylator wyciągający w tylnej cześci obudowy zaopatrzony w akrylowy niebieski grill super wyglada z nebula akasa.

 

No a jeżeli chodzi o stare rzeczy to już areo schnie :D panel pomalowany na złoto. wieczorem postaram się dać nowe zdjęcia z prac nad modem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , spoko wyglada ;)) tylko imo normalne zloto wyglada troche tandetnie , zwlaszcza jesli buda 'pelna' jest tego ale to tylko imo.

w sumie ladnie ci wyszlo oklejenie agII , powodzenia w dalszym moddingu ;)) ja niedl. robie bude od nowa , cala z alu [o ile funduszy starczy] + wc wiec bedzie sie dziac ;)

good luck :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po zmianie na zloty kolor lepiej to wyglada... Sam sie sobie dziwie, bo normalnie nie lubie zbytnio tego koloru - wole szary/chromowany/aluminiowy... ale to swiadczy tylko o tym, ze bardzo ladnie ci to idzie - keep goin' :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn rozwaliłeś mnie. MOD wykosmosiony [aczkolwiek wersia pierwsza wg mnie lepsza,a le moze dlatego ze oprócz czarnego lubie niebieski]. Precyzja wykonania iście mistrzowska - oby tak dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn zrobilbys fotke tego zlotego Aero na jakims innym tle bo w polaczeniu z kolorem stolu to chyba nie za bardzo oddaje majstersztych wykonania :wink:

Oczywiscie z niecierpliwoscia czekam na dalsza dokumentacje powstajacego projektu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...