Skocz do zawartości
KAZIK STASZEWSKI

O ILE PODKRECIC ATHLONA 1700XP?

Rekomendowane odpowiedzi

NO TO NA ILE MOGE PODKRECIC AMD1700XP PRZEZ FSB?PRZY CHYBA,STANDARTOWYM CHLODZENIU TERAZ MA 70C*-PO DLUZSZYM GRANIU.I O ILE NAPIECIE ZWIEKSZYC?

po 1 nie krzycz.

po 2 poszukaj w innych postach

po 3 nie bierz sie za podkrecanie jak nic o nim nie wiesz :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO TO NA ILE MOGE PODKRECIC AMD1700XP PRZEZ FSB?PRZY CHYBA,STANDARTOWYM CHLODZENIU TERAZ MA 70C*-PO DLUZSZYM GRANIU.I O ILE NAPIECIE ZWIEKSZYC?

NA pewno ma 70*C. Jeżeli tak to sprawdz czy masz dobrze założony cooler. Coś mi się wydaje że nie. Jak jeszcze go potkręcisz to będziesz miał koło 80*C a to już chyba zaczyna być niebezpieczne.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO TO NA ILE MOGE PODKRECIC AMD1700XP PRZEZ FSB?PRZY CHYBA,STANDARTOWYM CHLODZENIU TERAZ MA 70C*-PO DLUZSZYM GRANIU.I O ILE NAPIECIE ZWIEKSZYC?

Masz cooler zle zlozony :!: Jezeli sam skladales to napewno tak jest.Dales za duzo past lub za malo gosciu. Hmm a moze masz cooler od slabszego procka :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI ZA ZAINTERESOWANIE.

NORMALNIE JEST 60C*,ALE PO COLINIE2 JEST 70,KOMPA SAM SKLADALEM,WCZESNIEJ MIALEM CELERONA Z533 NA 800 PODKRECILEM I BYLO DOBRZE...COOLER CHYBA DOBRZE JEST ZALOZONY,BO JEST TAK GORACY ZE JAJKA MOZNA NA NIM SMAZYC:),A PASTY DALEM NIE ZA DUZO,A COOLER TO ZA 65ZL"GREEN POWER"DO 2GHZ,ILE NORMALNIE POWINIEN MIEC STOPNI?I CHYBA SKORO SIE RADIATOR TAK MOCNO GRZEJE TO CHYBA DOBRZE ZALOZONY.. ZARAZ SPRAWDZE JAKIEJ FIRMY JEST WIATRACZEK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI ZA ZAINTERESOWANIE.

NORMALNIE JEST 60C*,ALE PO COLINIE2 JEST 70,KOMPA SAM SKLADALEM,WCZESNIEJ MIALEM CELERONA  Z533 NA 800 PODKRECILEM I BYLO DOBRZE...COOLER CHYBA DOBRZE JEST ZALOZONY,BO JEST TAK GORACY ZE JAJKA MOZNA NA NIM SMAZYC:),A PASTY DALEM NIE ZA DUZO,A COOLER TO ZA 65ZL"GREEN POWER"DO 2GHZ,ILE NORMALNIE POWINIEN MIEC STOPNI?I CHYBA SKORO SIE RADIATOR TAK MOCNO GRZEJE TO CHYBA DOBRZE ZALOZONY.. ZARAZ SPRAWDZE JAKIEJ FIRMY JEST WIATRACZEK...

na XP1700 full load 46-47 stopni :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI ZA ZAINTERESOWANIE.

NORMALNIE JEST 60C*,ALE PO COLINIE2 JEST 70,KOMPA SAM SKLADALEM,WCZESNIEJ MIALEM CELERONA  Z533 NA 800 PODKRECILEM I BYLO DOBRZE...COOLER CHYBA DOBRZE JEST ZALOZONY,BO JEST TAK GORACY ZE JAJKA MOZNA NA NIM SMAZYC:),A PASTY DALEM NIE ZA DUZO,A COOLER TO ZA 65ZL"GREEN POWER"DO 2GHZ,ILE NORMALNIE POWINIEN MIEC STOPNI?I CHYBA SKORO SIE RADIATOR TAK MOCNO GRZEJE TO CHYBA DOBRZE ZALOZONY.. ZARAZ SPRAWDZE JAKIEJ FIRMY JEST WIATRACZEK...

na XP1700 full load 46-47 stopni :wink:

Dokladnie :D Reszte masz na dole w konfigu. U mnie sie max kreci tyle samo co u Hawka ,do FSB150 przy mnozniku 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazik do kurfy nędzy niekrzycz, nikt tu gluchy niejest, jak sie chesz bawic w podkrecanie to odrazu zmien chlodzenie na jakiegos vulcano albo titana, tak zebys op podkreceniu nieprzekraczal 60 stopni raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest,pozyczylem od kumpla wiekszego radiatora,sandra mi teraz pokazuje cpu-48c*

board-34c* tylko ze mam otwarta obudowe...mam zasilacza 250wat i sie grzeje jk chu*,moze warto pomyslec o nowym?

to o ile podkreciliscie tego athlona i ile ma teraz stopni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest poziomo kolo procesora,ale wczesniej sie tak nie grzal,jak mialem cel533 i abita be6-II,teraz pochodzi komp. godzine i mam goraco w calym pokoju...,obudowa dosyc niezla byla kiedys:)zasilacz ma cos takieg jak termostat,sama ustawia obroty wiatraka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymontuj zasilazc poza obudowe, i wstaw coolera wyrzucajacego powietrze gorace z tylu obudowy, poza obudowa zasialcz sie tak niegrzeje i mozna ustawic wentylator w nim na 5v niedosc ze jest ciszej to jeszcze mocno temeratura ci spadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.DZIEKI,SPROBUJE.A NIE WIESZ JAK ZMIENIC MNOZNIK PCI W ABICIE?BO PODKRECILEM NA 153FSB I SANDRA POKAZUJE MI PCI CLOCK 39,A AGP 4X78=312,W BIOSIE USTAWILEM FSB NA 5:2:1,PROCESOR STABILNY 1694MHZ PRZY NAPIECIU 1,825 A TEMP.55C*

Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...