Skocz do zawartości
Liskoski

Dyskotieka... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak kumple poprosili mnie zeby wzal kompa i zapuszal muze na wiejskiej dyskotece :) Stąd mam ogromna prosbe jako totalna lama jesli chodzi o muze dyskotekowa... prosze bardzo o podanie artystow, utowrow ktore by wg Was byly by wsam raz na taka impre... Aha moze ktos dalby mi kilka rad coż dac wpierw co potem, itd ([po prostu prosze o doświadczenia zw. z puszczaniem muzy na diskotekach :wink: )]

 

Z gory thx... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to wiejska dyskoteka to moze cos w stylu Boys- jestes szalona, marek Konrad- mydelko fa :lol: albo russian boys dziewcionka czy jakos tak :lol:

Wiedzialem ze tak bedzie... prosze o konkretne piosnki tekno lub jakies tam klubowo disko a nie tam disko-poło :?

Pomożcie bo tam wspaniale dziewoczki są!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od wiochy. na jednej zapuscisz disco polo i cie jajami obrzuca bo oni manieczek sluchaja :) gdzie indziej znowu disco polo na piedestale :) szukaj w necie o dance, moze znajdziesz.

a miksowales kiedys? bo jak nie, to masz problem chyba. choc w sumie na wiosce wystarczy tylko puszczac muze i sie bawia :)

i bynajmniej nie nasmiewam sie z ludzi ze wsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak NJoy, DPM

Zobacz sobie tamte listy

A ja im ostrzej gam tym się z zasady ludzie lepiej bawią

Wioske też czasem gram

Szykuj sobie Dużo Dance-u a jak to wioska ie bierz tak tego dosłownie

A pozatym jak ta wioska się nazwya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pozatym jak ta wioska się nazywa

JARONOWICE :) blisko Nagłowic [z tamtąd Rej] Jędzrzejowa 21 km i Kielc 56 km :D woj świetokrzyskie ...

 

Ale spoko tam jest jak niewiem [iii jakie fajjjne dziewczyny 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem to odp "wszystkiego" i ze mam cos spoko wymyslec... Wiec cegla i na forum siem pytam bo ja niewim co sie na dyskotekach puszcza... :( Aha a propos "wioska" -to nie nie jest jakies tam wielkie zadupie (lezy przy glownej drodze Kielce_Katowice :lol:

 

Musze przyznac ze jestem troche zdesperowany... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w miescie wiec sie nie znam, ale mysle ze ta odpowiedz miala znaczyc ze tego co jest lansowane w telewizji i radiu posluchaj troche i sie zaorientujesz. Jesli to jest wies to mysle ze glownie dance i techno, Ale proponuje zaopatrzec sie rowniez w ... rap moze sie to wydac troche smieszne. Jak bedziesz puszczal muze to sie zaorientujesz przy czym sie najlepiej bawia. Jesli to bedzie leciec z kompa to chyba mp3 ci sie sporo zmiesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy nie dj'owales i to jeszcze na wiosce to lepiej sie za to nie zabieraj .. chyba ze masz dobre za-plecze :wink: .... A tak to zapodawaj manieczki i bedzie dobrze... najlepiej tak z zeszlego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z was prostacy po waszych wypowiedziach widac wasz poziom inteligencji to ze ta impreza ma byc w wiosce to o niczym nie swiadczy przedewszystki zalezy kto sie ma przy tym bawic, bo moge sie zalozyc jakbyscie puscili swoim starym któzy mieszkaja w "WIELKICH MIASTACH GDZIE ZYCIE JEST INNE " :lol: to nie wiedzieli by o co chodzi. Nawet na najwiekszych i najlepszych imprezach jest puszczana denna muzyka ale po to zeby sie wszycy bawili a nie tylko dresy z wielkich miast.

 

 

A tak apropo gdzie wy chodzicie na imprezy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tylko wyśmiewacie że z ludzi ze wśi, chodzi o to żeby się bawić a ludzie którzy tam mieszkają nie różnią się od nas więc przestancie pierniczyć głupoty - wielkie miastuchy. :?

Co do utworów to może DJ Quicksilver - ostatni album, jakies dancowe co na topie są - nie wiem ja Rocka głównie słucham 8) :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...