Skocz do zawartości
Dzidzia

Dzidzia MOD v3.0[duze foty]

Rekomendowane odpowiedzi

Od wakacji probuje skonczyc bude i cos mi nie idzie narazie chcialem zaprezentować wersje przejsciowa zmienilem chlodzenie , potem bebechy(podpis) i tak do zaj... znaczy nigdy nie ma konca :lol: teraz mam jeszcze eheima 1200 l i musze go gdzies upchnac ale to inna historia .

Poprzednie wersje tu:

v1.0 http://www.tweak.pl/artykul/mod_dzidzia

v2.0 http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=295...ghlight=dzidzia

 

No i teraźniejsze fotki:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cedekow nie wiem mi sie podobaja cale czarne by sie zlewaly , co do PSU zrobie na czarno zrobie w nim okno(wilekosci naklejki wygrawerujej jej tresc na tym okienku i wstawie katode 10cm) mowilem ze to wersja przejsciowa wymagajaca poprawek ale... stwierdzilem ze jak dam foty zrobionej na 100% to nastapi nigdy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kształt szyby psuje nieco ogólnie bardzo fajny modzik. Ciekawie wygląda ten podgląd CD. A na marginesie zapytam skąd wytrzasnąłeś te ażurowe osłonki na kable?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem fajnie to wyglada :)

Moze szyba niezbyt oryginalna ale przynajmniej prezentuje to co najwazniejsze :P

Zbiornik robi wrazenie (taki troszke maly :wink: )

Fajna wizualizacja pracy CD :D

Mam tylko pytanko... ta chlodniczka na dole to sobie tak swobornie lezy czy jest jakos przymocowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to znaczy ażurowe :cry: ale jeżeli chodzi o zasilające od zasilacza to tak miał od urodzenia ale na moded kompz bodajrze albo gdzies bylo jak zrobic identyczne. Co do chlodnicy stoi swobodnie puki co w takiej dzikiej pozycji bo Papst zakupiony na Allegro w innej rzęzi :evil:

Ale w tym tygodniu powinien byc juz 120mm to powinno juz byc noramlnie chlodniczka poprostu stoi i weze trzymaja ja w odpowiednij pozycji bez problemu wczesniej byla od lublina taka krowa i mam na dnie obudowy dziure 15 na 20 cm :cry: (ale mam juz kase na nowy case'ik ale jeszcze nie wiem jaki Thermaltake , Chieftec czy Codegen Serverowka (taka jak by dwa bigtowery obok siebie postawic :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok... :D moglbys zapodac jeszcze kilka zdjec panelu frontowego, ale z tego go me miekne oczeta widza to calkiem, calkiem.. apropos skad wyczarowales te 3 wskazniki z przodu, bo wlasnie takich szukam :) ale czy to czasem nie jest musketeer? a wlasnie.. a te nozki sa prze full wypas :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do front panelu zaraz wyedytuje(w8) co do temp nie sa rewelacyjne mimo swojej "ogromnej" mocy ten Power Head 802 nie wyrabia bo przeplyw przez zalmanka jest niski (ogolnie blok udany ale te wloty boze :cry: ) bede robil mod na duze zlonczki wolal bym Maze'a ale wtedy jeszcze nie bylo . no i cos mi sie kisi w windozie winbonda Hardware doctor pokazuje 13,5*C(CPU) 8O MBM 5 tez 8O nie wiem co jest zaraz dam edita z biosu ale loada nie podam dopulki nie dojde do ladu ze wskaźnika (macie jakis pomysl help [zaczol przeklamywac po instalacji MBM] .

Chcialem natomiast zrobic taki patent ze przyklejic kolo rdzenia czujnik od dokladnego miernika (ale to juz jak sie naciesze gwarancja na proca :twisted: ) Blok ogolnie ma ta zalete ze ma dosc duza pojemnosc cieplna (zupelnie inna zasada niz Nukleony i Copperfield nie wymaga takich przplywow jak tamte)raz nawet nie wlonczylem pompki i milem po 4h 34*C na procu IDLE ale grafa miala wtedy 65*C ) mialem wczesniej spawany mial 2mm blaszke temp. IDLE byly podobne ok 3-4*C mniej , ale load to juz kolo7-9*C wiec dosc znaczna , na starym configu sprawdzalem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKI foto beznadziejne ale szybkie(bez face liftingu nie wyglada live to az tak zle ale we flashu wszyscy wygladamy kijowo :wink: )

CO do temp instalonolem speed fana: i

 

HDD1 40*C

HDD2 43*C

CPU 37*C load 38*C niema to jak dokladnosc pomiarow z mobo :twisted: )

hmm jak zrobie wszedzie czujniki to podam dokladne tempy i jeszcze nie uzylem nanotherma bo szkoda mi bylo na tymczsasowke(teraz jest OCZ II Ultra chyba tak to sie nazywa )

NB(nie to chyba power cos tam no tam gdzie mofsety) 26*C

i jakis 19*C (case chyba)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiśćie okinkus pospolitus, tak tylko można określić - szkoda że nie zrobiłeś jakiegoś bardziej wymyślnego okienka. Poza tym bardzo fajna buda zwłąszcza srodek, zrób jeszcze coś z samym przodem (dolną połową) bo jest za pusto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wcielo mi posta ale nic napisze jeszcze raz :evil:

 

Wszystcy napisali ze okno jest do kitu (mi tam sie podoba , jest orginalne w swej prostocie (joke) Na dniach chce zminic bude na Chiefteca albo Thermala jeszcze nie wiem jaka. I chcialem sie was zapytac jakie okno byscie zrobili (moze jakies projekciki w paint'cie albo cus :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik nad PSU.... huhuhuhu.... :D

Mi tez to proste okienko sie nie podoba...

 

Dzidzia >> dlaczego zastanawiasz sie nad buda Tt - nie dosc ze drozsza to jeszcze zmodowana fabrycznie, a jesli chcesz bude do modowania to tylko Chieftec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka za dlugie oczekiwanie na odpowiedz :P Co do okna wiem wiem pospolite ciulowe ale jak zaczynalem sie w to bawic inny wzor wogole nie wpad by mi glowy (patrz mod 1.0) dlatego teraz zalozylem ten topic: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=55893 szukam dobrego wzoru 8) . JEszcze co do okna zwazajac ze bylo wycinane zwykla duza szlifierka kontowa(zwlaszcza to na cd-kiem) to i tak wszylo zgrabne :twisted: Hmm co do wody na PSU wieze w szczelnosc zbionika Mate'a (dobrze mowie z siliconvalley :?: ) zreszta to juz 2 lata zabawy z WC i zadnego wycieku wiec sie nie boje.

Ot: Odnosnie Quake3 gram Ranger'em ogolnie 100x wole q1 potem q2 ale podpis mam jak Anarki (kazda literka innny kolor)

Dla czytajacych ten topic (patrzcie jaki zajefajny design) na takie cos zmodowac bude 8O http://www.bwspeakers.com/index.cfm/fuseac...odel%20Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...