Skocz do zawartości
Jaro87

Czy zasilacz pociągnie nową grafe?

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam zamiar kupić nową kartę. Wacham się z pownego powodu - mam zasilacz "SunPower" 120 W i boję się troche o to czy wytrzyma z nową grafą. Mam zamiar kupić jeden z modeli : :arrow: GF3 TI200/TI450/Ti500 :arrow: RADEK 9100 64Mb 126Bit :arrow: Jakiś GF4MX 440 64Mb 128Bit. I teraz prośba do was > czy orientujecie się może która z kart jest najmniej prądożerna? Przy której wytrzyma zasilka i czy wogóle wytrzyma?

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz zasilke 120W i chcesz grafe zmieniac -zmieniaj ,ten twoj zasilacz jest nadzwyczjany jak ciagnie to co w podpisie,moze i lokomotywe uciagnie

 

ale moze kup drugi zasilacz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najwięcej prądu z tego zestawienia ciągnie radek potem gf3, a na końcu gf4mx... ale moge się mylic :) i popieram słowa KGB powinieneś najpierw zmienić zasilacz, potem karte, a jeśli nie bedziesz wymieniać procesora to wez gf4mx bo titanium i radek beda strasznie spowolnione przez szybkosc twojego procesora.... Jak coś zle mowie to niech mnie ktos poprawi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wezme tego MXa, sOul z tą wydajnościa to trochę sie mylisz, ja na swoim 650 i tym gfie2mx 64bitowym mam 1800 w 3dmarku a kumpel na slotowym P3 500Mhz i gf3ti200 ma ponad 3500. Dlatego z checią bym wziął GF3 ale ten zasilacz mnie dręczy dlatego pytam sie Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz i tak jest do wymiany.

Wiec nie ma cie co dreczyc. Zasilacz to jest element ktory musi byc solidny.

Duzo pradu to zre Radek 9100/8500LE i wydaje mi sie ze wiecej niz GF3Ti (ale ja tez moge sie mylic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz i tak jest do wymiany.

Wiec nie ma cie co dreczyc. Zasilacz to jest element ktory musi byc solidny.

Duzo pradu to zre Radek 9100/8500LE i wydaje mi sie ze wiecej niz GF3Ti (ale ja tez moge sie mylic)

racja, a z tych graf jakie podałęś to bym brał gf3ti200 i go @ to wartosci 500.Zasilacz zmień koniecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...