Skocz do zawartości
ClareS

Win XP

Rekomendowane odpowiedzi

Więc mam problem :( Win XP wywala mi straszne błędy , niewiem co się dzieje. Obojętnie jaki program włacze to wywala bląd i się wyłancza :( Sterowniki probowalem catalyst 3.5 i 3.7 i bez roznicy , nadal to samo. Prubowałem także reinstalować system, tez doopa :evil: no i już niekumam co może byc :roll:

 

Pomoże ktos :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wirusik blaster (wgraj sobie szczepionke), albo proca za bardzo wykreciles, ewentualnie popatrz do biosa i zrób ustawienia "fail safe" i wtedy zobacz co dalej bo zasilacz masz b.d. wiec to na pewno nie jego wina .Jak nie pomoze to pomyslimy co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze w nieodpowiedniej kolejnosci instalujesz stery.

Po zainstalowaniu win XP:

1.Servis pack

2.stery do plyty głównej "hyperiony" (jezeli instalujesz caly czas to sprobuj teraz nie instalowac i odwrotnie - jak mialem swego czasu ecsa to nie instalowanie via pomagalo bo tez wywalalo takie bledy.

3.grafika i reszta.

 

A tak w ogole Ecs nie nalezy do najlepszych plyt wiec to tez moze byc przyczyna nie stabilnego systemu (3 egzemplarze ktore mialem tak sie zachowywaly)

Mozesz ewentualnie sprobowac z innym win np. 2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juź se poradziłem jak sądze :D Ale nic nadzwyczajnego nei zrobiłem , poprostu zrobiłem formata 3 raz, tym razem szybkim formatowaniem i poszlo. Zinsalowalem pierw stery do grafy i wszystko ładnie śmiga od pół godziny. Obym nie przechwalił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...