Skocz do zawartości
Yeti

Bo to Polska właśnie...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co napisac normalnie... 8O

Jak to zobaczyłem to zaniemówiłem :o

 

http://mail2.kim.net.pl/~wislakrk/viewtopi...pic.php?t=12893

 

:BIG LOL: :!:

 

Co wy na to :?:

 

EDIT:

 

Nie wiem o co chodzi z tym serwem... Ale jak link nie działa to zamknąc okienko i jeszcze raz kliknac w linka. Próbowałem z 10 razy i sie włączało nie później niz przy 4 kliknięciu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walesa was awarded the Nobel Prize in 1983 ????? cos mi tu nie gra :lol:

Taaa? A co Ci nie gra? :P

O ile dobrze pamiętam dostał Nobla (jak to ktoś kiedyś w TV powiedział: "Nagrodę Wedla", LOL) własnie w 1983...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mimo ze jestem z Poznania do mysle ze centrum Wawy troche ladniej wyglada i troche wiecej nowoczesnych budynkow / wierzowcow .A Skyline Wawa ma chyba tylko od Frankfurtu i Londynu gorsze .A Wieliczka chyba tez jakos ladniej wyglada jako skarb natury wg Unicefu ? Ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta fota wawy jest bardzo stara jak pamietam to ta ulica to marszalkowska jest (jakis ruch maly :) ) a na tym brazowym budynku wisi wieeelllka reklama czegos tam niepamitam czego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wystarczy wybrać parę archiwalnych zdjęć, najlepiej robionych jesienią albo wczesną zimą przy aurze deszczowo-wietrzno-"niewćkurzajtamiębomiękurnakrewzaleje", kiedy psie i ludzkie ekskrementa wyzierają spomiędzy zwałów błota, a wszystko wygląda jak górnik po 12-godzinnej szychcie i nawet Nju Jork czy tam inne Paryżewo będzie wyglądać jak najbardziej zapadła dziura w dajmy na to Uzbekistanie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by tak porobic pare fotek w NYC poza manhatanem tez byloby pieknie ;) te rudery itd

 

a przewodniki powinny prezentowac cos na poziomie a nie jakies fotki wyjete ze strychu u cioci z "Zadupiowa" , MS odwalilo chałe bez 2 slow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co tu sie dziwic statystycznemu burakowi amerykanckiemu, ktory nosa poza swoj stan nie wychylil a jest na tyle yntelygentny ze encyklopedie rozne oglada :?: :? :cry:

Jasna kref moze normalnie czlowieka zalac :evil:

Murwa Kać normalnie palanty pieprzone.

Sorry za slowa ale jestem patriota mimo wszystko a wrecz nacjonalista :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia niektóre dali stare i nieciekawe, ale tak szczerze mówiąc to jest w tym i dużo prawdy. Większość społeczeństwa żyje z rolnictwa (to się zmienia ale powoli) a to w porównaniu do chociaż krajów UE jest bardzo zacofane (oczywiście są rozwinięte, dobrze prosperujące gospodarstwa i zakłady produkcyjne ale niestety nie w większości). Polska wieś nie przedstawia się najlepiej. Miasta wyglądają znacznie lepiej i tu już dużych różnic do innych rozwiniętych państw nie ma, Warszawa jest chyba jednym z szybciej rozbudowujących się miast w Europie a Kraków jednym z najpiękniejszych :) oczywiście reszta dużych miast nie zostaje w tyle.

Jednym słowem, mogli postarać się więcej a nie dawać takie wyświechtanie informacje, które tylko podtrzymują stereotypy, choć musimy przyznać, że jest w nich trochę prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...