Skocz do zawartości
Dares

Radki 9500 w sklep.benchmark.pl !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Im więcej czytam o waszych błędach w tych waszych RAdka i ogólnie o komputroniku, to z czasem coraz bardziej żałujęże zamówiłem przez komputronika.

Tak wogóle to zamówienie złożyłem w sobotęm karta dzisiaj jeszcze nie doszła, ale mają do 3 dni robocych ją przysłać. Ja i tak postanowiłem zadzwonić do nich i pan który się zajmuję moim zamówieniem że jutro powinna dojśc, napożniej w czwartek. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki ja powiem tyle. Czy barwkomp czy Dyskont to jedno i to samo, wszyscy mają logo komputronika na kartach. Ja kupiłem w dyskącie za 499 i mam na karcie komputronik.

 

Pozatym WAŻNE !!! Patrzcie na gwarancje jak wypisują bo mi chcieli dać 12 miesięcy, a jak ich opierd... to powiedzieli ... "eh to błąd w bazie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki potoków 8 mam !!!! ale są artefakty i to nawet takie widoczne.

Nie pujde i nie powiem, że zrobiłem sobie 9700 !!! i mam artefakty przecież, ale powiem, ze są kakieś błędy w 3d Marku bo są, i wszyscy ja mają... apropo ktoś to reklamował może ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku jak ten radek sie kreci, po zalozeniu ChromeORB'a i zrobieniu vmoda, karta leci 403/630. Co prawda nie ma juz takiego skoku wydajnosci, ze wzgledu na slabe pamieci. Moze sie pokusze o moda pamiatek, ale to juz nie zalezy ode mnie. A ten dziwny efekt na ekranie jest takze na 4 potokach, widocznie taki urok tej karty.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglbys dac zdjecie z boku bo chcial bym zczaic wysokosc tego radiatora a tak wogole to z kad go wytrzasnoles to jest pod VGA czy jakos go przerabiales bo cos takiego bylo na procki moglbys dac zdjecie z boku bo chcial bym zczaic wysokosc tego radiatora a tak wogole to z kad go wytrzasnoles to jest pod VGA czy jakos go przerabiales bo cos takiego bylo na procki moglbys dac zdjecie z boku bo chcial bym zczaic wysokosc tego radiatora a tak wogole to z kad go wytrzasnoles to jest pod VGA czy jakos go przerabiales bo cos takiego bylo na procki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest stary poczciwy Thermaltake ChromeORB, chodzil wczesniej pod durniem 600@950. Troszke go przerobilem i przykrecilem od spodu na sruby. Wysokosc jakies 50mm, zajmuje niestety 2 sloty, ale skutecznie odprowadza cieplo, jest ledwo letni na tym radziu.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juckul;

Wczoraj klient posłał kasę i potwierdził telefonicznie.Za kupno takiej karty w tej cenie GRATULUJĘ.Śledzę te aukcje dość często i miałeś naprawdę farta że ktoś Ci sprzedał za tyle co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW - 42o to juz bardzo dobry wynik.

 

a pytanie co do regulaminu BARWKOMPA !

 

pytalem handlowac o mozliwosc ooddania karty w ciagu 10 dni od kupna bez jakichkolwiek tlumaczen i powiedzial ze niema takiej mozliwosci !!!! ...ale... czytam ich regulanim i jest na napisane ze moge zwrocic do 10 dni bez powodu !

 

wiec jak jest w koncu , i moze ta karte tak dlugo sla aby te 10 dni skroci czy cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwole sie wtracic ;) z tematem 9800PRO

 

zobaczcie te dwie aukcje na allegro:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18802963 <--- wg mnie spox

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=19053341 <--- podejrzany gosc, cena i opis zerzniety z aukcji w/w; czyzby kolejny wielki walek na allegro?

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juckul;

 Wczoraj klient posłał kasę i potwierdził telefonicznie.Za kupno takiej karty w tej cenie GRATULUJĘ.Śledzę te aukcje dość często i miałeś naprawdę farta że ktoś Ci sprzedał za tyle co piszesz.

Nie zostaje mi nic innego jak Ci pogratulować 8) :wink: ze ci sie udało za taka cene sprzedać. Jakiej firmy byla to karta i ile jeszcze byla na gwarancji :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze dzis wystawic BARDZO HU*** opinie o sklepie BARWKOMPA. :evil:

 

otworz w zasadzie zaraz po pojawieniu sie tych kart złorzyłem zamownienie na stronie z nocy 10-11 . 11 rozmawiałem z pracowanikiem sklepu o tej karcie czy jest i wogule , ponoc byłem PIERWSZYM ktory złorzył zamownienie na ta karte. nawet dogadałem sie co do kosci pamieci itp jakie maja byc , i pracownik mowił ze zaraz karta bedzie wysłana w ten dzien czyli 11 . jeszcze sie wahalem miedzy kurierem a pocztą ale zostało na poczccie.

 

No czekam czekam , dzis 16 ,ku*** kraty nie widac , wiec dzownie do nich i pytam sie , odp:

 

-niestety kart było tylko pięc i dla pana nie starczylo 8O .

 

szkoda mojego czasu i słów = dla mnie sklep jest przegrany. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, po miłej rozmowie z panią z Komputronika dostałem propozycję, że mogę dostać do wyćwiczenia max. 3 egzemplarze. Opłaca się ryzykować?

 

A może by tak ankietka:

1. mój po modowaniu wyświetla taką kaszanę, że wróciłem do 4 potoków

2. u mnie da się grać, chociaż wyskakuje tu i ówdzie krzak

3. full wypas - 8 potoków sprawne

Głosują Ci, którzy kupili TERAZ w Komputroniku.

 

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde powoli zaczynam się denerwowac. Dzisiaj środa a karty wciąż nie ma (zamówiłem w sobotę).

 

Jak jutro nie będzie to coś czuję że będę musiał do komputornika dzwonić i ich opierdzielać...

 

Ile wy musieliście czekać :roll: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem wam tak. Dostałem karte w sklepie Dyskont no i miała pełno artefaktów na 8 potokach. Ale jak wiecie przy starcie gierek pojawiają się każdemu takie mozajki i to był mój główny punk zaczepienia w rękojmi. Poszedłem i mówie, że takie coś mam. Koleś sprawdził i faktycznie mówi coś nietak. Włożył inną i to samo. No to mówi że nic ale karta już taka jest i tyle. No ale jak poprosiłem o "profilaktyczną" wymianę to się zgodził. Teraz mam R9500 z 8 potokami i działającą w 100 % Trzeba się umieć dogadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tych "mozajek".

Czy one występują tylko i wyłącznie gdy się grę włączy, czy również podczas grania :?: Mam pytanie co do tych "mozajek".

Czy one występują tylko i wyłącznie gdy się grę włączy, czy również podczas grania :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tych "mozajek".

Czy one występują tylko i wyłącznie gdy się grę włączy, czy również podczas grania :?: Mam pytanie co do tych "mozajek".

Czy one występują tylko i wyłącznie gdy się grę włączy, czy również podczas grania :?: Mam pytanie co do tych "mozajek".

Czy one występują tylko i wyłącznie gdy się grę włączy, czy również podczas grania :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak włączasz gre przez jakież 1-2 sekund masz takie mozajki a potem jest ok. No i jeszcze jedno ... w sklepie dyskont jest jeszcze 5 kart więc jak ktoś chce za 499 to pośpiech !!! ... No i dla ułatwienia powiem, że karta z S/N ....... 97 ma artefakty ... bo to moja po wymianie. jak włączasz gre przez jakież 1-2 sekund masz takie mozajki a potem jest ok. No i jeszcze jedno ... w sklepie dyskont jest jeszcze 5 kart więc jak ktoś chce za 499 to pośpiech !!! ... No i dla ułatwienia powiem, że karta z S/N ....... 97 ma artefakty ... bo to moja po wymianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...