Skocz do zawartości
Dares

Radki 9500 w sklep.benchmark.pl !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli masz monitor 19" lub większy i grasz w rozdzielczosciach 1280x1024 lub wiekszej, to te dodatkowe 64 mb sie przyda. W przeciwnym razie nie warto przeplacac. :!: Jesli kupisz te karte to w Biosie komputera ustaw AGP size na 64 lub 128 mb. Gdy mialem ustawione 32 mb to pojawialy sie rozne krzaki w 3d marku, a teraz jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na kartę z komputronika(9500_3.0ns). Dzisiaj powinna być, góra jutro. Oczywiście jak przyjdzie to napiszę o jej sprawności.

Trapi mnie tylko to czy nie robią selekcji...

 

mamery - żebyś zamówił dzień wcześniej to byś zaoszczędził 20pln :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paain wiem o tym ,jak tylko braklo tych 3.0ns to zaraz podnieśli cene na te tańsze.

Dziwne dzisiaj patrzyłem i pare sztuk tych 3.0ns znowu sie pokazało? w czoraj wszystkie były zarezerwowane ale kombinują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trapi mnie tylko to czy nie robią selekcji...

 

Nie :!: :wink:

Gdyby robili to ja i kilka innych z forum nie zmodowałoby tej karty do poziomu Radeona 9500PRO

 

Uff... od razu jakoś lepiej się czuję :lol:

Czasami różne rzeczy przychodzą do głowy.

Coś mi się wydaje, że dziś już go nie dostanę,

ale jutro :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paain wiem o tym ,jak tylko braklo tych 3.0ns to zaraz podnieśli cene na te tańsze.

Dziwne dzisiaj patrzyłem i pare sztuk tych 3.0ns znowu sie pokazało? w czoraj wszystkie były zarezerwowane ale kombinują?

podnieśli ceny obydwu kart :evil:

miałem farta i kupiłem dzień przed tym jak podrożały

 

czy kombinują? być może. w końcu jakiś czas temu były chyba i z 80zl tańsze.

Ale z drugiej strony myślę, że podnieśli ceny ze względu na to, że jest wysokie prawdopodobieństwo zmodyfikowania.

Co za tym idzie (pewnie Jackul ma rację), nie selekcjonują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a z tej stronki www.esc.pl to tego hercules`a 9500 (3.3) warto? wiem ze sapphrire 90% a moze i wszystkie sie przerabialy na pro ale to tylko mi bracisz mowil ze najlepiej sapphire ale hercules jest jedna z najlepszych badz najlepsza z kart ati wiec moje pytanie brzmi czy da rade tego herca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc,wlaśnie przywieżli kartę z Komputronika,szybko :lol: ,tylko dostałem ja w jakimś zastępczym pudełku ,ciekawe czy wszystkie tak pakują?,ale dobra za chwilę biorę się do rzeczy zobaczymy co potrafi i jak dodatkowe potoki? :?: odezwe sie potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostalem w pudelku po jakims GF'ie, takze nie ma sie czym przejomwac, w koncu to sa oemy. A tak na marginesie w warszawskiej hurtowni ABC Data sa radki 9500 64MB od Herkulesa za jedyne 468 zeta, takze jak ktos ma dojscie to niech kupuje poki czas.

Komputronik sobie ladne marze dolicza, jakis czas temu wykupili wszystkie 9100 z tej hurtowni i sprzedawali za 120 drozej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś już dostałem przesyłkę.

I co?

 

Zdziwko 8O . Karta w szarym pudełku. Otwieram je wyciągam kartę z foli...

Patrzę na piny i jest tak jak przypuszczałem: siedziała już w jakimś kompie. Ale to nic. Wkładam ją do kompa, odpalam, instaluje stery catalyst i omega. I ku mojemu zdziwieniu działa osiem potoków :P

Jedyne co zaóważyłem to w trzech testach na 3d2003 pokazuje się w prawym dolnym rogu mały kwadracik. Poza tym pomiędzy testami "dyskoteka"(która usunąłem przez zmianę w biosie AGP size na 128 :wink: ). Co tu mówić jestem zadowolony :D

Teraz zostało potestować dodatkowe potoki w grach.

 

testy po modzie bez o/c wyszły tak:

2k1 12500

2k3 3550

P.S. powiedzcie czy na taki config kompa to dobrze :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem już po testach,cztery potoki odblokowane bez problemu! :D

3Dm01 1024-768 32 bit -11713

3Dm03 1024-768 32 bit- 3379

Dygnięta na 320/610:

3D01- 13027

3D03- 3854

Aquamark3 -1024-768/32bit --30.542

Podczas testów nie widac żadnych "szachownic" tylko w trzech testach w niektórych miejscach było widac małe świecace kropeczki?

Co to może być?,poza tym śmiga :lol:

Zapodałem "Powrót Króla" I ŚMIGA AŻ MIŁO!

W sobote pojade na giełde po radiatorki na pamiątki ,może jeszcze sie coś wyciśnie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha zapomniałem zapytać .Czym najlepiej podkręcać tego Radka ?

P.stripem czy może czymś innym?

:idea: ani myslales o wgraniu biosu od 9500pro :?: :idea:

bo mi ta mysl caly czas po glowie teraz chodzi :twisted:

:?: tylko, ze nie wiem czy to cos da, jak to zrobic i skad wziac taki bios :roll:

 

P.S. prosze kolegow(a moze i jakies kolezanki) forumowiczow o link do jakis postow, albo pomoc w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrywania biosu od PRO bym niepolecal bo prawdopodobnie karta sie niepodniesie po restarcie. Od paru tygodni prowadze boje z ta karta i jak wczesniej pisalem nie mialem tyle szczescia z dodatkowymi potokami. Pierwszy egzemplaz 3,3ns po omegach zachwycil urocza szachownica. Po wymianie na model z szybszymi pamieciami niestety spodkala mnie znowuz porazka. Na szczescie udalo mi sie apelujac do dobrej woli sprzedawcy wymienic go na gotowke i sprobowac szczescia w inym sklepie /przy okazji zarabiajac

45zeta/. Obecnie mam radka z dzialajacymi potokami tylko za cholere sie gpu nie kreci i bynajmniej nie jest to sprawa biosu bo przeprowadzilem z tymi kartami prawdziwa ekwilibrystyke, upgradujac wszelakie odmiany w tym nawet bardzo egzotyczne typu 9500>Fire GL X1. Jutro czeka mnie kolejna wymiana i mam nadzieje ze ostatnia bo jak zapewnial mnie zaprzyjazniony sprzedawca bedzie to 9500 "specjal edition". Co do programow to ja uzywam Flshrom2.23 i do edycji RadEdit czyli chyba standart. Jezeli chodzi o podkrecanie to czymkolwiek np. powerstrip. Potem ustawic na rozsadna granice jakies 320/310, wklepac na stale i zapomniec. Na koniec podaje link do strony na ktorej jest pare ciekawych biosow. http://www.radeonthetop.com/bios.php?cat=B...Bios+modifi%E9s. /dla mniej doswiadczonych: przed wgrywaniem nowego biosu bezwzglednie trzeba zrobic kopie starego i najlepiej skopiowac go dodatkowo gdzies na dysk. Poza tym nie ma co wpadac w panike jak po flashowaniu po restarcie przywita was na ekranie "kalejdoskop". Wystarczy zapamietac sekwencje /albo zapisac/ "flashrom -p 0 dobrybios.bin" i wklepac to na "wech"./ I juz zupelnie na koniec chcial bym zapytac czy ktos z was depilowal filtry z tej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś już dostałem przesyłkę.

testy po modzie bez o/c wyszły tak:

2k1 12500

2k3 3550

P.S. powiedzcie czy na taki config kompa to dobrze :?:

Patrząc na twój konfig i jeżeli nic nie podkręcałeś to wynik może być:

Ja na tym w podpisie mam:

 

2k1 13640

2k3 4022

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...