Skocz do zawartości
Dares

Radki 9500 w sklep.benchmark.pl !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie wiem czy ktoś juz o tym mówił, ale jesli komuś zależy by mieć bankowe 4 dodatkowe sprawne potoki renderujące i nie chce sie bawić w loterie z bawrkomp'a czy komputronika to polecam giełdę w wawie (za Stodołą). Za 530 sprzedają w stu procentach niemodowalne a za 560 (mozna z nimi o jakies 20 pln sie utargowac) w 100% modowalne, selekcjonowane karty. Wydaje mi się ze to dobra opcja, co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze temacik piknie sie rozwinal :) , korzystajac z okazji napisze oswoim problemie zwiazanym z karta Radeon 9500pro z komputronika :? , a mianowicie podczas robieia testu w 3dmarku01 komp wiesza sie na tescie "nature" :? w specyficzny sposob ze na ekranie komputera widnieja tylko strzaleczki od skrutow bez ikon, same te zawiniete strzaleczki, ostatnio ogladajac sobie film co jakis czas film sie wieszal w identyczny sposob :? , nie kzady film tak ma. A robiac test w 3dmarku03 przechodzi go bezproblemowo i osiagam 3200pkt. Gry takie jak np. N.F.S.U. chodzxa loozacko :) Jesli ktos ma mniejwiecej pojecie prosiulbym o pomoc :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co masz na mysli. Ze ci płyta nie wstaje wyżej czy ze nie mozesz ustawic więcej :?:

Nie mogę ustawić więcej, bo maxymalnie jest 200(poza tym jeszcze 166; 133; 100).

:roll: Tak sobie myślę, że bios masz na płycie pewnie inny niż ja.

Co prawda nigdy na oczy nie widzialem takiej plyty, to jednak prawdopodobnie musisz ustawic opcje "expert" badz odpowiednia do niej. Ja mam epoxa i na ustawieniach turbo, agrresive, turbo tez mam fsb 100,133,166,200 jednak moge tez wybrac opcje expert i tam DOSLOWNIE wszystko pozmieniac. Podnosic fsb o 1mhz zmniejszac timingi i czestotliwosc pracy pamieci itp. Prawdopodobnie masz podobne funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zeby nie bawic sie w chodzenie po gieldach i miec pewne 4 potoki polecam www.esc.pl stronke gdzie z gosciami przez gg mozna sie dogadac co i jak do wersjii, w 100% modowalne i w dodatku hercules, ja tak kupilem i karta poprostu miodzio! pozdraiwma

 

PS

jak jeszcze sa to tylko brac a cena jest przystepna w miare, ja kupilem za 530 zeta a w sumie 555zl zaplacilem gdyz tylko stolica wysylaja:( ale i tak jestem zadowolony, zero artefaktow, tylko nie wiem jak za bardzo ja krecic gdyz mam problemy ze sciagnieciem radiatora, te 2 dziadostwa nie chca sie odczepic niestety!...pozdrawiam jezszcze raz i jak sa jeszcze to polecam jak najbardziej....ups darmowa reklama mi sie tu widzi:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć sniper ,wydaje mi się ,że możliwości twojej karty blokuje troche procek ,podkręć go :idea:

Popieram mamerego!

Radek 9500 (zresztą nie tylko on) lubi wysokie taktowanie proca, wysokie FSB oraz krótkie timingi RAMu. To wszystko musi być stabilne w przeciwnym wypadku n.p. wzrost taktowania czy zwiekszenie FSB może przynieść spadek wyniku, a o zwieszeniu kompa już nie wspomnę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, wlasnie odkopales watek sprzed 3 miechow, pytanie tylko, po co ?? :>

Szczerze to na na daty nie patrzałem. Ale skoro moja wypowiedź jest bezcelowa to czemu ma służyć Twoja?? Ale, żeby nie wszynać sporu po prostu czytałem treści postów nie patrząc na daty i tyle.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...