Skocz do zawartości
CrazyMan

Ile moge dostac za GF 3 Ti 200 64 DDR AGPx4??

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie..pytanie takie jak w tytule...chcialem sprzedac a nie wiem jaka jest odpowiednia cena..thx

 

P.S

nie wiedzialem gdzie zrobic ten watek/temat...tutaj czy w dziale sprzedaj/kup...mam nadzieje ze sie nie obrazicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie..pytanie takie jak w tytule...chcialem sprzedac a nie wiem jaka jest odpowiednia cena..thx

 

P.S

nie wiedzialem gdzie zrobic ten watek/temat...tutaj czy w dziale sprzedaj/kup...mam nadzieje ze sie nie obrazicie :)

Nowy Gainward kosztuje około 350 zł (www.proline.com.pl)

 

więc za swoją powinieneś dostać 250-300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej minimlanie poznizej 300 na allegro , no ale tam to i gf2 titanium ludzie za okolo 200 czasem kupia a nawet i wiecej , gdzies widzialem jak ultra chyba za 260 poszla .lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede mial chyba do sprzedania

ti200 ale z gpu od ti 500 (wtajemniczeni wiedza ze palti tak kiedys zrobila , specjalnie wgrala bios od ti200 bo byl lepszy popyt)

Oczywiscie pamiatki 3.8 ns i chodza na 590 mhz a na 610 od czasu do czasu pokaze sie artefakt (mam lipny zasilacz tak ze jak ktos ma firmowke to pewno bedzie lepiej)

gpu 260 - 270 nie sprawdzlaem wiecej ale nie zdziwil bym sie jakby poszedl na 300 mhz (troszek przyszlifowalem gpu bo byl nierowny)

 

Pisze "chyba" bo niewiem ile zato moge szarpnac.

A tak podkrecony gf3 jest porownywalny a nawet moze wydajniejszy od gf 4 ti4200.

Posiada tv-outa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest i nie bedzie wydajniejszy od gf tit 4 4200 , bo niby 4tit 4200 wogole sie nie kreci ????? to po co by ludzie kupowali titanium 4200 ?? i to tacy co sie znaja i zachwalaja ta karte , gdy twoj gf 3 jest wydajniejszy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze "chyba" bo niewiem ile zato moge szarpnac.

A tak podkrecony gf3 jest porownywalny a nawet moze wydajniejszy  od gf 4 ti4200.

Posiada tv-outa

No bez przesady, ja rozumiem że chcesz zachwalić swoją kartę żeby lepsza cenka była ale....

ten sam config. 3Dmark2k1

Gf3Ti-200 250/550 - 11000

Gf4Ti-4200 250/513 - 12300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze sie kreci 4200 ale tak podkrecona 3 moze mu  dorownac

Kiedys nawet kots napisal ze z takimi czestotliwosciami to  z palcem w d..ie pojedzie 4200.

 

w tym topicu tak pisalihttp://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=51151&highlight=

pisali też że z palcem w d.... z pewnością 4200 nie wezmie, ale sie wydajnosciowo do niej zblizy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pisze "chyba" bo niewiem ile zato moge szarpnac.

A tak podkrecony gf3 jest porownywalny a nawet moze wydajniejszy  od gf 4 ti4200.

Posiada tv-outa

No bez przesady, ja rozumiem że chcesz zachwalić swoją kartę żeby lepsza cenka była ale....

ten sam config. 3Dmark2k1

Gf3Ti-200 250/550 - 11000

Gf4Ti-4200 250/513 - 12300

 

no ale jak ja ustawie na 270 i 600 to mysle ze bedzie taki sam wynik

 

niestety niemoge narazie tego zrobic bo jutro mam dopiero dostac procka z gwary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro masz dorze krecacego sie gf3 to do porownaj go do dobrze krecacego sie gf4 4200 , a nie jakies tam wymyslalnie ze jak go na maxa podkrece to bede mial gf4 tit . to beznsensu i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede mial chyba do sprzedania 

ti200 ale z gpu od ti 500 (wtajemniczeni wiedza ze palti tak kiedys zrobila , specjalnie wgrala bios od ti200 bo byl lepszy popyt)

Oczywiscie pamiatki  3.8 ns i chodza na 590 mhz a na 610 od czasu do  czasu  pokaze sie artefakt (mam lipny zasilacz tak ze jak ktos ma firmowke to pewno bedzie lepiej)

gpu  260 - 270 nie sprawdzlaem wiecej ale nie zdziwil bym sie jakby  poszedl na 300 mhz (troszek przyszlifowalem gpu bo byl nierowny)

 

Pisze "chyba" bo niewiem ile zato moge szarpnac.

A tak podkrecony gf3 jest porownywalny a nawet moze wydajniejszy  od gf 4 ti4200.

Posiada tv-outa

Monti mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia.

Rozpedz sie i uderz solidnie w mur

Czynnosc powtorz 3 razy

Albo mlotek 6,5 kg i uderzaj nim o glowe do skutku,

Proponuje wariant 3

przemysl najpierw 3 razy albo 333 razy to co chcesz napisac a potem pisz

 

Tak na marginesie to slyszalem, ze moj kuzyn tak wykrecil FX5200, ze radeona 9700 bierze i to juz na pierwszym zakrecie. Taka partie trafil, podobno z jadrem fx5900.

 

:D :D 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede mial chyba do sprzedania 

ti200 ale z gpu od ti 500 (wtajemniczeni wiedza ze palti tak kiedys zrobila , specjalnie wgrala bios od ti200 bo byl lepszy popyt)

Oczywiscie pamiatki  3.8 ns i chodza na 590 mhz a na 610 od czasu do  czasu  pokaze sie artefakt (mam lipny zasilacz tak ze jak ktos ma firmowke to pewno bedzie lepiej)

gpu  260 - 270 nie sprawdzlaem wiecej ale nie zdziwil bym sie jakby  poszedl na 300 mhz (troszek przyszlifowalem gpu bo byl nierowny)

 

Pisze "chyba" bo niewiem ile zato moge szarpnac.

A tak podkrecony gf3 jest porownywalny a nawet moze wydajniejszy  od gf 4 ti4200.

Posiada tv-outa

Monti mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia.

Rozpedz sie i uderz solidnie w mur

Czynnosc powtorz 3 razy

Albo mlotek 6,5 kg i uderzaj nim o glowe do skutku,

Proponuje wariant 3

przemysl najpierw 3 razy albo 333 razy to co chcesz napisac a potem pisz

 

Tak na marginesie to slyszalem, ze moj kuzyn tak wykrecil FX5200, ze radeona 9700 bierze i to juz na pierwszym zakrecie. Taka partie trafil, podobno z jadrem fx5900.

 

:D :D 8O 8O

ej ale co sie goraczkujesz !!

ja tylko mowie ze tak podkrecony gf3 moze dorownac t4200 (nie mowie tu o podkreconym, bo chyba logiczne ze 4200 sie fajnie kreca i gf3 niema szans )

Ja poprostu porownalem gpokreconego gf3 do nie podkreconego gf4 !!!!!!!!

 

P.S

Moze sam sie zastanow 3 razy co piszesz i tak z 10 razy poczytaj to co ja napislem to moze zrozumiesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to slyszalem, ze moj kuzyn tak wykrecil FX5200, ze radeona 9700 bierze i to juz na pierwszym zakrecie. Taka partie trafil, podobno z jadrem fx5900.

 

:D  :D  8O  8O

a to ciekawosta fajnego kuzyna masz :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...