Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

to ja podobnie [; co pod mx518 ? Nie wielu jest jescze chyba jej posiadaczy na forum, ale maku uzywa mx510 + podkladka? No wlasnie nie zapytałem Cie nigdy [;

Czy zwykly kucyk da radę?

1480553[/snapback]

Ja używałem Steelpada 4S ale wróciłem do swojej sprawdzonej podkładki: lakierowany blat biurka :) Nic go nie pobije chyba :) Aczkolwiek na steelpadzie tak mi się skitezy nie brudziły :) A co do kucka, u mnie nie miał szans, ale dla Was napewno będzie spoko :) Szczególnie QCK+ jest super bo duży :) Już wyjaśniam dlaczego nie dla mnie, na Kucku gubiła mi się myszka, dlatego że gram na wysokim bardzo sensie... Na sensach do 10 jest jak znalazł, a jako że większość gra na 1-4sens to nie ma problema :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,którą podkładkę z tych brać pod IE 4.0?

1480507[/snapback]

 

Kazda z nich bedzie dobra, te podkladki sa testowane na tych myszkach wiec powinno wszystko byc w najlepszym porzadku. Co do tych surferow to nie bral bym ich, wydal bym nieco wiecej i mial na dluzej (mniej zabawy w klejenie) na takie mouse skeetez czy jak one tam sie nazywaja. Ktora podkladke wziac ? moim zdaniem najlepszy wybor to qkc+ tansza od DKT i wieksza a material ten sam tak jak i wykonanie.

 

 

@M@LY

tak podkladka w tej cenie dobra, jesli nie masz duzo miejsca na biurku na podkladke to jak najbardziej, chociaz nie znam tej firmy i nie wiem jaki to material nie ryzykowal bym i wzial niewiele drozsza qck badz wieksza qck+

 

 

A tak do wszystkich to qck i qck+ to podkladka niemal ze identyczna do DKT i z takimi myszkami jak mx310, 500, 510, 518, razer diamondblack, viper, InteliMouse3.0. IE 4.0 bedzie swietnie dzialala ;)

 

Rady udzielone od reprezentanta polski w enemyterritory (tak zebyscie wiedzieli, ze wiem co mowie)

 

EDIT:

Widze, ze chcielibyscie krotka relacje albo jak kto woli porownanie mx518 do innych myszek. Otoz od ponad 2tyg mam 518 predzej mialem 510 i na pierwszy rzut oka roznica jest kolorem (to chyba oczywiste), drugim plusem dla 518 jest waga, jest duzo lzejsza od starszego brata. Mlody brat ma inaczej wyprofilowane przyciski nad i pod rolka - sa one bardziej schowane w obudowie co wg mnie jest lepsze jesli ktos z nich nie kozysta w grach (ja nie kozystam). To tyle o zewnetrzym wygladzie. Optyka jest dokladniejsza i to jest dla mnie odczuwalne w stosunku do 510 ale to jest nie wielka roznica. Wiec jesli ktos nie chce przeplacic a ma 510 to nie ma sensu kupowac nowa 518. Mi sie tak zdazylo ze brat wygral turniej q3 i sie przesiadlem. Mialem tez razer diamond black (tez wygrana przez brata - uzdolniona rodzinka ;P ) i po za optyka mysz jest niestety dla mnie nie stworzona. Jej przyciski boczne sa paskudnie ulozone, jako uzytkownik mx5xx od roku przezwyczailem sie do jego budowy i symetryczna obudowa myszy jest dla mnie w tym momecie beznadziejna (czeste przypatki klikania prawego przycisku) do tego nie wygodnie mi sie trzymalo razerka. Na razie tyle moge przyblizyc wam doswiadczenie z tymi trzema myszami, mam nadzieje ze pomoglem.

 

pozdro

Edytowane przez Tasslehoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic dodać nic ująć [;

ja mam jeszcze do Ciebie pytanko, jak sie ten Destrukt PAD L spisuje na mx518?

czyli jednym słowego qck+ vs. Destrukt PAD L ;>

i jeszcze jedno, przy ustawieniu małsa na 1600dpi lekko nie wyrabiam, w css gram wtedy na sensie ~1.2, przy 800dpi sens odpowiednio wyzszy, której opcji byście się trzymali :>? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysz na tym padzie spisuje sie wysmienicie, rowniez razer i 510 sie srpawowaly. A co do DPI to gram na 1600 po co by sie mialo marnowac ;) nie mialem qck w rekach, ale brat mial i mowi ze to identyczne co DKT, kolega z klanu mowi ze jest ciutenke bardziej szorstki qck czyli praktycznie to samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje finanse pozwalają mi tylko na takie cuś...

QCK vs Destrukt M

?

1482392[/snapback]

IMO QCK bardziej trwały... Ale zwolenników zarówno jednego jak i drugiego jest mniej więcej po równo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M@ly

juz Ci napisalem co do tego jak nie widziales to patrz wyzej...

 

Nie kupuj raindropa bo sie sciera ;) Juz lepiej kupic 4x wieksza nie duzo drozsza qck+ badz qck

1482277[/snapback]

aaa to wyzej to do mnie :rolleyes: ? heh akos nie zauwazylem - sorx, ale thx za podpowiedz... :wink:

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje finanse pozwalają mi tylko na takie cuś...

QCK vs Destrukt M

?

1482392[/snapback]

 

qck - jednym slowem bierz ta ;) otoz dlaczego:

 

 

qck:

 

Wymiary: 320mm x 285mm

cena 45zl

 

link

 

DKT M:

 

wymiary: 26,8 cm x 21,4 cm x 0,4 cm

cena 59zl

 

link

 

na allegro moze byc taniej, dalem za przyklad H4G bo latwiej mi bylo tam szukac. Jak juz wyzej wspomnialem qck a DKT to prawie ze identyczne matreialy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie znalazl znawca roznic miedzy 400 a 1600dpi grajacy na sensie 10 rotfl

czym sie rozni powiedz mi sensor mx500 od 518? skoro mx500 przy 400dpi wylapuje kazdy najdelkatniejszy ruch i nie ma wstecznej akceleracji? te dpi to czysty martketing ludzie, 80% gra na ie 3.0 i mx500 i maja 400 dpi i jakos nikt nie narzeka na dokladnosc myszki. za to znalazlsie znawca wyczuwajacy dokladnosc sensora przy sensie 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie znalazl znawca roznic miedzy 400 a 1600dpi grajacy na sensie 10 rotfl

czym sie rozni powiedz mi sensor mx500 od 518? skoro mx500 przy 400dpi wylapuje kazdy najdelkatniejszy ruch i nie ma wstecznej akceleracji? te dpi to czysty martketing ludzie, 80% gra na ie 3.0 i mx500 i maja 400 dpi i jakos nikt nie narzeka na dokladnosc myszki. za to znalazlsie znawca wyczuwajacy dokladnosc sensora przy sensie 10.

1483376[/snapback]

ja tam dostalem wczoraj wyplate, i niestety mniej niz zamierzalem :huh: po zaplaceniu kredytu, rachunkow, styknie mi tylko na mx 500 - niestety, poniewaz chcialem mx 510... ale trudno... minimalna roznica pomiedzy nimi takze mi wystarczy - i tak ta myszka mx 500 to myszka PROfessional..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podkładka już u mnie na biureczku leży.Piersze wrażenia: ale cienka i duża :blink: .Co do precyzji prowadzenia myszy to jest jak najbardziej ok.Czekam jeszcze tylko na ślizgacze bo bez nich mysz trochę ciężko chodzi po podkładce (stare ślizgacze już są mocno wytarte).Na razie polecam.Wieczorkiem ją ostro stestuję w CS:S'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do cs:s polecam 4listna koniczyne albo krolicza lapke a nie nowego pada...

1484047[/snapback]

 

to prawda -_-

1484057[/snapback]

Znalezli sie dwaj pr0.

Szczegolnie Aurora001, ktory tak duzo gadal w topicu o CS:S, wszedl zagrac na serwer i nic szczegolnego nie pokazal. Taaak taak, wiem wiem jestes przyzwyczajony do CS'a 1.6

Nie moja wina, nikt Wam nie kaze grac w CS:S i naprawde nie musiscie komentowac.

Kto chcial to zminil 1.6 na CS:S, a jeszcze wczesniej musial skonczyc z 1.5 itd... Ale jak chcecie prowadzic dyskusje nt wyzszosci jednego nad drugim, to proponuje sie udac na board cs.pl gdzie znajdziecie mase "specjalistow". A nie gadajcie takich rzeczy w temacie o myszkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pociągne z grubej rury ;] (tak z ciekawości) znacie kogoś kto gra na trackball'u?

1484117[/snapback]

 

mi sie zdazylo grac przez 2 dni w q2 :D Mile wrazenia ale nie polecam jesli nie macie dobrego humorku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narcyz taka smutna prawda, do source'a nie potrzeba ultra myszki i podkladki tylko duzo farta ;) w source przy odrobinie szczescia mozna wymiatac nawet na kierownicy :lol: ale dobra myszka i podkladka nawet w windowsie sie przydaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narcyz taka smutna prawda, do source'a nie potrzeba ultra myszki i podkladki tylko duzo farta ;) w source przy odrobinie szczescia mozna wymiatac nawet na kierownicy  :lol: ale dobra myszka i podkladka nawet w windowsie sie przydaje :)

1484264[/snapback]

Bez przesady... Jakoś Aurora tyle pojeżdżał i polewał się z CS Sourca że to gra dla fartów i wogóle a potem sam się stał pośmiewiskiem po poziomie który zaprezentowal w "tej grze dla fartów..."... Fakt jest faktem, że jest to zdecydowanie najłatwiejsza wersja Sourca, ale nie można mówić że "na zwykłej kulce i z zamkniętymi oczami" można wymiatać... Bo jak pokazał to nasz kolega samym szczęściem człowiek fragów nie zdobywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc dostałem mojego DKT L

w sumie jestem zadowolony, ma poślizg całkiem konkretny, wszystko cacy ale ma troche postrzępione brzegi już, czy inni posiadacze dkt też tak mieli? a jak sprawa wygląda z qck? jest postrzępiony na początku minimalnie czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam postrzępione lekko brzegi,co w niczym nie przeszkadza.A tak OT to w nowym CD-Action jest test IE 4.0 i jej wersji bezprzewodowej i recenzet pisze że do grania się nie nadaje,optyka szwankuje i w ogóle to są myszy tylko do Windows'a.Niezły lol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak DKT ma lekko postrzepione brzegi ale nie przeszkadzaja i co najwazniejsze od prawie roku nie zwiekszyly sie czyli jest wszystko w najlepszym porzadku, nie ma co panikowac i tym sie przejmowac. Nie wiem czy qck ma postrzepione bo nie mialem w rekach tego pada ale wydaje mi sie ze tez ma. Zreszta jakie to ma znaczenie ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest wpis do rejestru który pozwala usunąć akceleracje myszki? Mam razera i w sterach już ją całkowicie wyłączyłem ale nadal jest odczuwalna... :(

1485631[/snapback]

 

miałem dokładnie to samo o czym mówisz, ale problem powstał po instalacji strownika razera po upszenim usunieciu sterów od logitecha, po reinstalacji windowsa nawet sens myszki był inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...