Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czemu wszyscy się tak zachwycają mx 500. W sklepie jak kupowałem myszkę wziąłem do ręki MXa i dual opticala. Dual znacznie lepiej i pewniej leży w dłoni, jest ładniejszy (rzecz gustu Wink ). Gra mi się nim super. Nie wiecie może po co zamontowali tu dwa lasery? Nawet nie wiem ile dpi ma ta myszka ale chodzi bez problemowo.

Mam w domq Duala i mx500 i mx lepszy. Dual ma 2x400 dpi za małe przyciski i jak dla mnie źle się go trzyma ale me to Dual się dość szya super przycisk pod kciukiem a co do optyki to słaba -[testowane na Everglite Ricochet + mouse skatez] to jak robie szybkie ruchy po podkładcbko gubi lecz w gre to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozruszac troche ten temat :).

Jak myślicie czemu Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0 Platinum retail różni sie od Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0 OEM ceną o 80 zł? To jest jakaś wersja bez sterowników, przejściówek itd? czy może ma mniej gwarancji lub jest używana :wink: ? Bo jak nie ma tylko zbędnych dupereli to za 100 zł jest świetnym wyborem, i chętnie bym kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos, czy sa jakies zmiany pomiedzy IE 3.0 a IE 3.0A? Napewno jakies zmiany nastapily w sensorze, ale rowniez slyszalem ze obudowa jest inna w IE 3.0, moze to ktos potwierdzic?

3.0a to wersja oem, czyli bez sterownikow i pudelka

3.0 to wersja box z pudelkiem, sterownikami etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozruszac troche ten temat :).

Jak myślicie czemu Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0 Platinum retail różni sie od Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0 OEM ceną o 80 zł? To jest jakaś wersja bez sterowników, przejściówek itd? czy może ma mniej gwarancji lub jest używana  :wink: ? Bo jak nie ma tylko zbędnych dupereli to za 100 zł jest świetnym wyborem, i chętnie bym kupił.

W wersji OEM masz nawet sterowniki ;) Nie masz tylko pudelka i intrukcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam razer diamonback :D myszka sprawuje sie wysmienicie :D trudno sie na poczatku przyzwyczaic ale to naturalne przy nowej myszce :D JEDYNYM minusem to umiejscowienie przyciskow tych dodatkowych bocznych.. :P ale ogolnie jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji OEM masz nawet sterowniki ;) Nie masz tylko pudelka i intrukcji ;)

1198435[/snapback]

w wersji oem nie masz sterownikow, masz myszke zapakowana w folie +przejsciowke i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - moze mi ktos cos powiedziec o tej podkladce:

http://www.cooling.pl/product_info.php?products_id=704 (Steelpad Qck)?

 

Przede wszystkim czy bedzie dzialac z myszka kulkowa (a w przyszlosci z optykiem)? I jak z jej trwaloscia?

 

Ew. moze mozecie mi polecic cos innego do ok. 50zl? Nie jestem pr0, szukam po prostu solidnej podkladki, ktora mi dlugo bedzie sluzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - moze mi ktos cos powiedziec o tej podkladce:

1220234[/snapback]

Szmata i tyle, wszystkie szmaty są podobne do siebie. Z popularniejszych kupowane są faty, destrukty, qcki i allsopy. Najszybszy jest dest, ale ze szmatami jest tak, że każdy ocenia je inaczej. Jeżeli mam Ci polecić najpopularniejszą, najbardziej sprawdzoną i najdłużej używaną to jest nią Allsop Raindrop. Cena: 39zł. na h4g.pl i abcgracza.pl, najtaniej za 37,99zł na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, pytanie za banie... jest mysz IE 4.0 i wszystko bardzo ladnie, ale... mam problem ze skonfigurowaniem w grach klawiszy innych niz mouse1 i mouse2, wowczas kiedy sa zainstalowane sterownik IntelliPoint. Z tymi sterownikami gry nie rozpoznaja pozostalych klawiszy... jezeli myszka chodzi na sterownikach windowsowych to jest ok, wszystkie klawiesze mozna konfigurowac bezproblemowo. Sek w tym, ze w myszce na windowsowych sterownikach slabo chodz kolko, nie przewija stron plynnie tylko w taki szarpany troche sposob - z tego wzgledu nie chcialbym rezygnowac z zainstalowania IntelliPoint... A zatem, czy wie ktos jak zmusic gry (hl2, css, d3, fc) do obslugi innych niz mouse1 i mouse2 klawiszy IE 4.0 z zainstalowanymi sterownikami IntelliPoint... moze rozwiazanie problemu jest banalne... jesli tak, to prosze o oswiecenie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu wszyscy się tak zachwycają mx 500. W sklepie jak kupowałem myszkę wziąłem do ręki MXa i dual opticala. Dual znacznie lepiej i pewniej leży w dłoni, jest ładniejszy (rzecz gustu ;) ). Gra mi się nim super. Nie wiecie może po co zamontowali tu dwa lasery? Nawet nie wiem ile dpi ma ta myszka ale chodzi bez problemowo.

1122697[/snapback]

gdybyś miał tą świadomośc że to nie lasery a poprostu czerwone diody to może byś też widział tą różnicę pomiędzy myszkami.

Edytowane przez HQ12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam myszki do grania, www i pracy na kompie do 200zł. Myślałem nad Razorem RZA - 1600 (210zł) lub jakimś Log. MX, co byście doradzili, najistotniejsze jest dla mnie aby dobrze w dłoni leżała i ogólnie była "przyjazna użytkownikowi" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Ci bedzie lepiej lezalo w dloni to sam powinienes sprawdzic :P Do 200 zl, z Logitecha uda Ci sie kupic Mx510, a z Microsoftu IE4.0, chyba ze zapolujesz gdzies na 3.0. Jest jeszcze w podobnej cenie Razer Diamondback, myszka typowo do grania juz raczej. Jesli chcesz nie tylko do gier, to proponowalbym ktoras z tych pierwszych dwoch, poniewaz ma wiecej klawiszy fynkcyjnych. Jak masz mozliwosc to poprostu sam obczai co Ci lepiej lezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi nie tylko o granie to myszki z serii MX czy tez microsoft explorer bedzie lepszy w uzytkowaniu codziennym anizeli razer dimondback... ma stosunkowo niewygodne przyciski z boku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Obecnie posiadam A4-Techa SWOP-80( klon mx500 ). Chialbym ta myche wymienic na Microsoft OEM IntelliMouse Explorer 4.0 USB (http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11978). Kupilem szklana podkladke na allegro za 50 zł, taka podkladka a'la Icemat. Jak myslicie, czy oplaca sie wymieniac mojego a4-techa na tego MS? Czy poczuje roznice w precyzji dzialania? 100 zł to kwota do przejscia, wiec sie pytam czy oplaca sie ta myche brac? I jakie ewentualnie wybrac slizgacze?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sie moze orientuje gdzie mozna jeszcze dostać IE 3.0??

 

Slyszalem ze na warszawskiej gieldzie komputerowej jeszcze mozna spotkać,

może to potwierdzić lub zdementowac jakiś bywalec ww. gieldy??

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...