Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tego IE4.0A OEM. Co do działania to jest świetna. A jeśli chodzi o wyposażenie to w Komputroniku dostałem mysz we folii, stery na płycie i jakiś przewodnik urzytkownika z instrukcją. Kupiłem za równe 100PLN i jak za taką cęnę to najlepszy wybór cena/jakość (nie sądziłem że kiedyś to napisze o produkcie z pod znaku M$ :P ).

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, mam mx700 od premiery (nie pamietam czy to bylo rok czy dwa lata temu), troche sie starla ale mi to nie przeszkadza. Problem jest ze od jakiegos czasu (jakiegos miesiaca) od czasu do czasu kursor jedzie nie tam gdzie powinien. Wyczyscilem sensor spirytusem (chyba dosc dokladnie), kupilem porzadna podkladke icemat black + ślizgacze i jest dużo lepiej, jednak nadal czasem myszka mnie nie slucha. Myszka+klawa podlaczona jest pod usb.

 

Jakaś rada? Może bateria sie zużywa? Albo czas wymienić myszkę? ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje kupna bezprzewodowej myszki, i klawiatury. Klawiatura najlepiej czarna, cienka, z malym skokiem klawiszy, myszka optyczna najlepiej z ok.8 przyciskami, fajnie gdyby miala jakies poswietlenie(ale niekoniecznie) i wbudowany akumulator, zeby nie trzeba bylo wymieniac bateri. Lepiej kupic zestaw klawiatura+mysz czy osobno?? Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem mysz Logitech-a MX1000 Cordless Laser ale kosztuje 300zl, jeszcze jest za droga. Na mysz i klawiature chce wydac ok. 400zl, to zalezy jakie dacie propozycje??

1343605[/snapback]

 

mysz ma być raczej do pracy czy do grania ?bo jesli do grania to moim zdaniem lepiej kupic mysz z kablem i odzielnie klawiature bez kabla ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli grasz w jakeis pfs'y to IMO bez sensu brac myszke bez ogona. A pytasz jaka do grania? Hm... to zalezy od Twoich osobsitych preferencji, w szczegolnosci jaki rozmair bedzi Ci pasowal do dloni i dobrze w niej lezal. Na chwile obecna najbardziej znanymi myszkami do gry sa Microsoft IE 4.0, Logitech MX 510 oraz Razer DiamondBack. Parametry techniczne maja wszystkie na tyle dobre, ze nie poczujesz roznicy. A to ktora wybierzesz, to zalezy wylacznie od tego co napisalem wyzej. Tak tez dobrze by bylo, gdybys mogl sobie sprawdzic jak Ci dana myszka lezy w dloni. Zreszta, bylo tysiac razy! Tylko Tobie sie nie chcialo chyba przejrzec....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej myszy jestem super zadowolony,poprzednio miałem A4techa SWOP-80 i kształt tej myszy,nie wspominając o precyzji, był beznadziejny.Jedyne co muszę zrobić to jakąś podkładkę kupić, bo na blacie to ciągle jest brudna pod spodem :).Jaką podkładkę polecacie pod IE 4.0 do 30-40zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o np. taką : klik

 

@@

 

Co do problemu patryka to jak juz narcyzek ci napisal przejedz sie do jakiegos media marktu zobacz co ci lepiej lezy w dloni ie 4.0/mx510,ale niestety razera w mm chyba nie uswiadczysz.A w kwestii klawiatury to tak patrze po sklepach to widze raczej wszytskie bez przewodowe z myszkami w komplecie : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nadal nie wiem do konca na co się zdecydować, co sadzicie o tej myszce Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer? ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44855184 ) Tylko nie wiem jak z grami radza sobie myszki bezprzewodowe...

A moze zamiast bezprzewodowej kupic Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0 ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44913470 )

 

Proszę o jakieś konkretne rady, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ma byc jakas dynamiczna gra, np. fps, typu counter strike, to wyklucozna jest raczej myszka bezprzewodowa. Pomimo sporej kasy jaka za nia zaplacisz moze sie zdazyc, ze traci sygnal. Wiec do szybkich, dynamicznych gierek toraczej myszki z kablem IMO. Chyba, ze Ty grasz w cos powolnego, jakeis rpegi, itd... itp... To juz Twoj wybor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stalem sie posiadaczem MS IE 4.0 . Czy u Was tez tak ciazko dosyc chodzi scorll? I u mnie troszke glosniej dziala prawy przycisk, lewy ciszej chodzi, czy u Was jest to samo?

 

Kupilem slizgacze SKATEZ - specjalne pod IE. Jak mam je naklecic, na stare slizgacze, czy mam stare zerwac? Nie wiem wogole czy stare da sie zerwac... Jakies rady?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ktos wspominal ze jego mx700 jezdzi w inna strone,moja od jakiegos czasu zaczela sie zacinac takze tez chyba czas na wymiane...mam chetke na mx1000 ale nikt o niej sie nie wypowiadal... Jej waga by mi nie przeszkadzala(moja w sumie tez nie lekka) ale nie wiem,jest to pierwsza myszka z czujnikiem laserowym... czy ktos jej uzywa lub uzywal? jakie macie zdanie na jej temat?(bo na swojej sie zawiodlem...mam na mysli tylko to ze jak minela gwarancja to zaczela sie wieszac inaczej bez zastrzezen:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mx1000 byl spory topic na forum. Wiec sie nie postarales (czyt. nie wysililes) :>

Zalezy do czego Ci ta myszka potrzebna. Jesli nie bedziesz gral w jakeis dynamiczne/szybkie fps'y, stac Cie na nia i Ci sie podoba, to czemu nie. W codziennym uzytkowaniu sie sprawdzi dosc dobrze, ale jesli chcesz grac w cos typu CS i Quake, to lepiej sobei daruj taki zakup i kup cos na kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% j/w.

 

 

Gralem na tym mx'ie 1 dzien w cs'a (pozyczylem ja teoretycznie na tydzien od kumpla ale jeszcze tego samego mu ją odniosłem).Na poczatku zajarny,ze sobie pomykam na nowosci,ale to zajaranie skonczylo sie wraz z odpaleniem cs'a.Mysz w ogole nie nadaje sie do gier fpp-poprostu przy oderwaniu myszy od podkładki w celu szybszego odwrocenia or sth,mysz w ogole nie reaguje.Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mx'a 700 (oraz 500,300 i 310) musisz odkleic seryjne slizgacze.Sproboj jakos podwadzic ten standartowy slizgacz np. jakas igłą albo szpilką,napewno sie odkleii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mx'a 700 (oraz 500,300 i 310) musisz odkleic seryjne slizgacze.Sproboj jakos podwadzic ten standartowy slizgacz np. jakas igłą albo szpilką,napewno sie odkleii.

1360968[/snapback]

Scyzorykiem poszło.

I gotowe, po wszystkim :D

Edytowane przez michaelm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ktos wspominal ze jego mx700 jezdzi w inna strone,moja od jakiegos czasu zaczela sie zacinac takze tez chyba czas na wymiane...mam chetke na mx1000 ale nikt o niej sie nie wypowiadal... Jej waga by mi nie przeszkadzala(moja w sumie tez nie lekka) ale nie wiem,jest to pierwsza myszka z czujnikiem laserowym... czy ktos jej uzywa lub uzywal? jakie macie zdanie na jej temat?(bo na swojej sie zawiodlem...mam na mysli tylko to ze jak minela gwarancja to zaczela sie wieszac inaczej bez zastrzezen:P)

1359616[/snapback]

sensor sie zepsul i kursor jedzie nie tam gdzie trza, co uniemozliwia granie ;] nie wierzcue w te bzdury, ze niby bezprzewodowki maja lagi, gralem w mnostwo fpsow na mx700 i nie bylo ZADNYCH, nawet najmniejszych lagow, wszystko super plynnie i bez zaciec. na mx900 moga byc lagi bo jest na bluetooth a bluetooth szybki nie jest ;] zamowilem mx1000 i wierze ze bedzie dobrze, opinia o tej myszce jest generalnie dobra. nie dajcie sie tez nabrac na te marketingowe bzdury o dpi,megapikselach i ilosci G ile moze myszka wytrzymac. nie ma roznicy miedzy 800 a 1600 dpi, co do G to nikt nie bedzie przeciez myszki do f-16 wkładał,zreszta nawet w f-16 nie ma 15G;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mx'a 700 (oraz 500,300 i 310) musisz odkleic seryjne slizgacze.Sproboj jakos podwadzic ten standartowy slizgacz np. jakas igłą albo szpilką,napewno sie odkleii.

1360968[/snapback]

bezeduuura! nie wiem jak to jest w przypadku mx700, ale sam mam mx310 (obie maja ten sam sensor) i mice'y mam naklejone na oryginalne slizgacze - wszystko smiga, az milo. Edytowane przez harlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...