Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

bezeduuura! nie wiem jak to jest w przypadku mx700, ale sam mam mx310 (obie maja ten sam sensor) i mice'y mam naklejone na oryginalne slizgacze - wszystko smiga, az milo.

1364458[/snapback]

 

tak zaleca procudent,pozwole sobie skopiowac tekst z h4g : ©

 

Uwaga: mICEskatez'ami nie trzeba zastępować oryginalnych ślizgaczy myszy w wypadku modelu MX510, IE3.0 i IE4.0 lecz możesz to zrobić. Jeśli używasz myszki MX300, MX310, MX500 i MX700 i pada ICEMAT lub STEEPLAD należy najpierw odkleić oryginalne ślizgacze i w ich miejsce nakleić ślizgacze mICEskatez. Myszki te na skutek zmiany odległości sensora od pada gubią się jeśli naklei się ślizgacze nowe na stare. W nowym modelu MX510 problemu tego nie stwierdziliśmy.

 

©

 

updt.chyba ze zle zinterpretowalem i przy w/w myszkach + w/w padach trzeba odklejac,a nie tylko przy myszkach lub tylko przy padach.w takim razie sry za bład

Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do IE 4.0

Po jakims czasie uzywania myszki (hm ok. 2 miesiace) zaczal psuc mi sie ten wadliwy lewy przycisk ;/ Slyszalem ze tak wlasnie sie zdarza... no coz, jak mi sie bedzie chcialo do odesle do H4G i po ok miesiacu juz bede mial nareperowaną/wymienioną. Jednak mimo wszystko dziwnie sie czuje, tyle kasy a przycisk sie psuje (pierwszy raz mi sie cos takiego zdarza, a uzywalem juz myszek za 10 zl...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem myszki Logitech MX510 i pada SteelPad QCK. Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z wyżej wymienionymi? A może ktoś posiadał obydwa te produkty i byłby na tyle miły aby mi powiedzieć jak ze sobą współpracują? Za wszelkie komentarze z góry dzienkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszke moge spokojnie polecic, ale nie pytaj o opinie o niej, tylko poczytaj ten topic. Trzeba rpzyznac ze spore kompedium wiedzy ;) . O padzie sie nie powininem wypowiadac, bo nie uzywalem. Ale podobno niezla szmatka ot tyle.

Wogole, to fajnie ze ten topic zostal umieszczony jako "Ważne tematy" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem myszki Logitech MX510 i pada SteelPad QCK. Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z wyżej wymienionymi? A może ktoś posiadał obydwa te produkty i byłby na tyle miły aby mi powiedzieć jak ze sobą współpracują? Za wszelkie komentarze z góry dzienkuje.

1394711[/snapback]

ogolnie ludzie sa zadowoleni z qck wiec i Ty sie pewnie nie zawiedziesz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem myszki Logitech MX510 i pada SteelPad QCK. Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z wyżej wymienionymi? A może ktoś posiadał obydwa te produkty i byłby na tyle miły aby mi powiedzieć jak ze sobą współpracują? Za wszelkie komentarze z góry dzienkuje.

1394711[/snapback]

MYszka jest zajebiaszcza :) Mam ją od 3tygodni i full wypasik :) Jeśli chodzi o SteelPada QCK to miałem z nim styczność u ZenFista i powiem tyle, podkładka dobra jeśli używasz niskich sensów (5-8) w grach, jeśli używasz np. tak jak ja sensu 20 (CSS) to się nie nadaje, do dużych sensów icemat albo normalny stellpad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam MX1000, a jak nie to MX518

1396945[/snapback]

Łojezu, co Ty mu polecasz :/ W porównianiu z MX510, MX1000 to [ciach!]o, a mx518 narazie ciut za drogi. Z MX1000 są same problemy, wystarczy tweaka poczytać, sam miałem zamienić mojego mx510 jakieś 2tygodnie temu na MX1000 ale wbiłem się do paru znajomych posprawdzać jak w praniu i powiem tyle, MX1000 świetne narzędzie dla grafików, ale nie do gier, czuć opóźnienia w porównaniu do MX510, pozatym wielkie problemy z akceleracją wsteczna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX1000 mam od stycznia i nic do niej niemam gram na niskich sensach w CS:S / Q3A (DeFRaG) na podkladzie QcK i jakos wszystko daje rady ale pewnie nie kazdemu ona przypadnie do gustu bo bedzie wymagal od tej myszki wiecej niz JA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX1000 mam od stycznia i nic do niej niemam gram na niskich sensach w CS:S / Q3A (DeFRaG) na podkladzie QcK i jakos wszystko daje rady ale pewnie nie kazdemu ona przypadnie do gustu bo bedzie wymagal od tej myszki wiecej niz JA

1397563[/snapback]

No właśnie niskie sensy :) Na niskich można grać, ale jeśli ktoś coś więcej wymaga to naprawdę myszka stwarza problemy i to nie jest tylko moje zdanie tylko wielu graczy :( Sam chciałem ją kupić żeby oderwać się od ogonka bo mi trochę przeszkadza, no ale cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezeduuura! nie wiem jak to jest w przypadku mx700, ale sam mam mx310 (obie maja ten sam sensor) i mice'y mam naklejone na oryginalne slizgacze - wszystko smiga, az milo.

1364458[/snapback]

to już twoja sprawa jeśli zwiekszasz przerwe pomiędzy sensorem a padem zmiejsza się precyzja myszki, czasem powoduje to ze mysz się gubi, wielce wskazane jest przyklejanie ślizgaczy w miejsce starych, po ich uprzednim usunięciu.

 

 

sensor sie zepsul i kursor jedzie nie tam gdzie trza, co uniemozliwia granie ;] nie wierzcue w te bzdury, ze niby bezprzewodowki maja lagi, gralem w mnostwo fpsow na mx700 i nie bylo ZADNYCH, nawet najmniejszych lagow, wszystko super plynnie i bez zaciec. na mx900 moga byc lagi bo jest na bluetooth a bluetooth szybki nie jest ;] zamowilem mx1000 i wierze ze bedzie dobrze, opinia o tej myszce jest generalnie dobra. nie dajcie sie tez nabrac na te marketingowe bzdury o dpi,megapikselach i ilosci G ile moze myszka wytrzymac. nie ma roznicy miedzy 800 a 1600 dpi, co do G to nikt nie bedzie przeciez myszki do f-16 wkładał,zreszta nawet w f-16 nie ma 15G;]

1363215[/snapback]

at patrz kolejny znawca sprzętu i progamer, proponuje meczyk w q3 dam ci najsłabszego zawodnika z mojego klanu, zobaczymy czy uda ci sie 1 fraga zdobyć, zanim najdzie cię na kolejne wysuwanie swoich mocno subiektywnych tez pochwalisz się rezultatem z meczyku i powiesz nam jake to myszki urzytkowałeś w swojej karierze....

 

btw gram od 5lat

logitech: 4x pilot, 2x cordless, 3x sbf69, mx310, mx500, 2x mx700, mx510, 2x mx1000

razer: 2x razer 1000dpi, razer daimondback

 

z moich obserwacji wynika :

 

- myszki radiowe wogule nie nadają się do gry

- mx510 leży najlepiej w ręce

- razer daimondback posiada najczulsze przyciski frontowe

 

obecnie na zmianę urzywam daimondback i mx510

 

razer jest lżejszy bardziej czuły, mam małe dłonie i przyciski boczne idealnie pasują pod kciuk w razerze moge kożystać z obu, a mx tylko z jednego, aczkolwiek zespolone przyciski w razerze są mało komfortowe. Zbyt duże przcyciski frontowe w razerku denerwuja mnie troche bo podczas przekładania myszy zdaża mi się je wcisnąć środkiem palca :(, razer jest lżejszy od mx i bardziej czuły ma się wrazenie jakby ruch był ostrzejszy, po przejściu na mx ma się lekkie wrażenie że ruch jest "mułowaty" aczkolwiek wydaje mi się że mx lepiej odwzorowuje ruch reki, po kolejnej przeziadce znów na razera już ma się wrażenie że ten zbyt luźno chodzi :)

 

jak narazie za najlepszą mysz uwarzam MX510 grałem nia wszytkie cw do tej pory, i jeden na daimondback bez żadnych rewlacji

Edytowane przez HQ12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niskie sensy :) Na niskich można grać, ale jeśli ktoś coś więcej wymaga to naprawdę myszka stwarza problemy i to nie jest tylko moje zdanie tylko wielu graczy :( Sam chciałem ją kupić żeby oderwać się od ogonka bo mi trochę przeszkadza, no ale cóż...

1397698[/snapback]

w takim razie ta mycha tylko psu o du.pe potłuc :D bo jak juz gadalismy m@k to na niskich tez lipa (bynajmniej w moim srkomnym odczuciu ;] )

 

btw. HQ12 a na ie 3.0 grales ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.czy ktos moze uzywa mychy a4techa swop80?zamierzam ja kupic bo podobno jest rownie dobra jak mx510 a kosztuje 1/4 jej ceny:)???

1402000[/snapback]

no wlasnie "podobno"

 

jedyne podobienstwo to wygląd ;]

Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie korzystalem z MX518 ale moge sie wypoeidziec na podstawie mx 500 i 510 a sadze ze tamta myszka moze byc tylko lepsza. Tzn. ma jeszcze dokladniejszy sensor, czego wlasciwie nikt nie czuje, bo to zwykly chłyt małktingowy. Mysz abrdzo dobra, pod warunkeim ze lubisz duze i ciezkie myszki.

W sumie jesli Ci ta myszka MS nie przeszkadza, to nie wiem po co wymieniac, ale chyba ze koniecznie wszystko chcesz pod kolor i masz jakas kase na zbyciu (zawsze mi mozesz dac :-P ) to czemu nie...

A tu masz recke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy nie czuć rożnicy, oj czuć może nie jest powalająca ale precyzja ruchu celnika jest lekko lepsza.

 

no i hmm mx518 jesl lżejsza od mx510, zobacze jeszcze czy da się ją jeszcze odchudzić jak poprzednika przez wyjęcie tego odwarznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno proste pytanie.....chce grac w gry typu Doom3, FarCry czy ta mycha Logitech MX1000 da rade, w tych grach, czy zadna mysz bezprzewodowa nie nadaje sie do tego typu szybkich gier???

1404738[/snapback]

To nie są szybkie gry :) Spokojnie sobie pograsz na MX1000 :) Co innego jakbyś chciał grać w Counter Strike, Counter Strike: Source, Quake 3, Painkiller, Battelfield, itd., ogólnie do gier tego typu (online) się nie na daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O te gry tez mi chodzilo ale wymienilem tylko te dwie, oczywiscie gram tez w Painkiller, Medal of Honor i inne....to czy bezprzewodowki nadaja sie do tych gier czy lepiej kupic np. nowego Razera na kablu??oczywiscie wolalbym bezprzewodowke, ale wszyscy je odradzali na forum do takich gier, jak to w koncu jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba bylo konkretnie :-P Moim zdaniem powinienes kupic myszke z kablem. Przeciez to wcale tak nie ogranicza. Nawet majac myszke bezprzewodowa nie sadze, aby byla inaczej wykorzystywana i dawala Ci taki konfort (oprocz psychicznego :-P ). Zeby uprzedzic nastepne pytanie, to napisze zebys nie pytal nas jaka ta myszke z kabelkiem w razie czego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O te gry tez mi chodzilo ale wymienilem tylko te dwie, oczywiscie gram tez w Painkiller, Medal of Honor i inne....to czy bezprzewodowki nadaja sie do tych gier czy lepiej kupic np. nowego Razera na kablu??oczywiscie wolalbym bezprzewodowke, ale wszyscy je odradzali na forum do takich gier, jak to w koncu jest???

1404887[/snapback]

Ja bardziej poelcam MX518, ale jeśli koniecznie chcesz to bierz Razera, albo inaczej, idź do sklepu i poproś o obie (jak nie mają mx518 to poproś 510, ma identyczne uprofilowanie, jak cos to potem gdzie indziej zamówisz mx518), zobacz jak Ci leżą w dłoni i jak Ci się nimi operuje, dla mnie np. Razer (oprócz boomslanga) robi już teraz beznadziejnie leżące w dłoni myszki, ale to jest tylko moje zdanie i tylko moje odczucia, dla innych jest dokładnie na odwrót :) Także musisz sam spróbować :) Powiem tylko że IE nie bierz nawet pod uwagę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo mak czyzbys byl przeciwnikiem IE? IE 4.0 kicha, ale 3.0 mialem okazje tylko przez chwile korzystac i musze powiedziec, ze dobrze mi lezala w dloni, ogolnie sadze ze moglbym ja miec ;) Fuzz mi juz nawet proponowal sprzedaz, bo podobno z USA bedzie w wakacje sciagal troche tych IE 3.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...