Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

W tej cenie wybor pada tylko na jedna mysz

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13988

Dodam ze myszą głównie bede sie posługiwał w Windowsie. Raczej nie gram w gry typu fpp. Intersuje mnie pracyzyjnie działanie w aplikacjach biurowych czy na stronach internetowych. Osobiście jestem bardziej przekonany do Logitecha, ponieważ już wielokrotnie zawiodłem sie na gryzoniach A-4 Techa. Według mnie są wykonane nieprecyzyjnie i z gorszych materiałów co skraca ich żywotność. Ale to jest tylko moje zdanie.

 

P.S. Dzieki za rade :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitechy optyczne sa moim zdaniem tragiczne... dopiero seria 5xx sie nadaje.

 

Ojciec mial jakiegos niedrogiego optyka Logitecha i ilosc powierzchni, na ktorych bezproblemowo dzialal, mozna bylo na palcach jednej reki zliczyc...

 

Ja teraz jade na MS IE4.0 i musze powiedziec ze rewelacja. Wzglednie niedroga (99zl OEM w Komputroniku), dziala rewelacyjnie na kazdej powierzchni, super mi lezy w dloni i ma fajny soft. Jedyna moja uwaga do softu, ze nie mozna do tiltwheel klawiszy przypisac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupilem mx518 no i wydaje mi sie z deczka za ciezka, chcialbym wymontowac ciezarek ale wtedy chyba trace gwarancje, samo jej rozkrecenie = utrata gwarancji?

Jakies plomby? czy wystarczy ze te krzyżyki beda wgniecione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze mx518 nie ma ciezarka bo jest lzejsza od mx510. Otoz stracisz gwarancje a nawet jesli bedzie tam ciezarek i go wymontujesz to bedziesz mial gorzej niz teraz, gdyz mysz bedzie zle wywazona. Tyl bedzie lzejszy niz przod i w tym momecie bedzie kiszka. Kumpel wymontowal w mx510 i pozniej zalowal. Zreszta da sie do tego przezwyczaic, przynajmniej wiesz ze trzymasz mysz w reku, a nie jak bys piorkiem sie poslugiwal:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze mx518 nie ma ciezarka bo jest lzejsza od mx510. Otoz stracisz gwarancje a nawet jesli bedzie tam ciezarek i go wymontujesz to bedziesz mial gorzej niz teraz, gdyz mysz bedzie zle wywazona. Tyl bedzie lzejszy niz przod i w tym momecie bedzie kiszka. Kumpel wymontowal w mx510 i pozniej zalowal. Zreszta da sie do tego przezwyczaic, przynajmniej wiesz ze trzymasz mysz w reku, a nie jak bys piorkiem sie poslugiwal:P

1540246[/snapback]

Co do wyważenia to pitolisz głupoty ;) W 6 już wyciągałem i nie było żadnych problemów, ale w swojej mam bo mi to zupełnie nie przeszkadza :) Bo tu nie ciężarek jest problemem, potrzebna jest dobra powierzchnia pod myszkę :) Ja moją leciutko pchne palcem i sunie 10cm :) Jak to żelazko TEFALA z reklamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 2 dni w reku mam logitecha MX 518. Rozkminiałem zakup razera vipera, ale juz majac obie przed sobą na giełdzie, zdecydowałem sie na MX'a. Generalnie mysz rewelka, dopasowanie do lapy, waga, ślizacze - wsio syci. co do razera - umieszczenie bocznych przycisków kiszkowate, mło funkcjonalne, MX jest wyższy - do takich mych sie przyzwyczailem, a razer jest plaski i jego solidność konstrucji pozostawia troszku do zyczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to milej gry jak masz taki poslizg, dla mnie za duzy poslizg to nie wygoda w brze bo to ciezko opanowac.

1540663[/snapback]

Eee, a co za problem z opanowaniem? ;) Wiesz ja gram tylko w CS Source na sensie 20 ;) Także ja na 1cm^2 mam wszystko im lepszy poślig tym lepiej... Ale pierwszy raz słyszę że ktoś nie lubi dużego poślizgu :) <lol>

 

macie profesjonalną mysz;

1540678[/snapback]

Eee ja mam MX510 od 4miesięcy i nic się z logiem nie dzieje... To wszystko zależy od potu który człowiek wydziela... Bo kumplowi zaczeły schodzić po 3tygodniach... Drugiemu po 7miesiącach... Także IMO to kwestia składu potu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, a co za problem z opanowaniem? ;) Wiesz ja gram tylko w CS Source na sensie 20 ;) Także ja na 1cm^2 mam wszystko im lepszy poślig tym lepiej... Ale pierwszy raz słyszę że ktoś nie lubi dużego poślizgu :) <lol>

Eee ja mam MX510 od 4miesięcy i nic się z logiem nie dzieje... To wszystko zależy od potu który człowiek wydziela... Bo kumplowi zaczeły schodzić po 3tygodniach... Drugiemu po 7miesiącach... Także IMO to kwestia składu potu ;)

1540802[/snapback]

ale on się nie ściera - on się odłupuje, jak podwadzisz paznokciem to schodzi jak stara farba... ehh szkoda gadać

w razerze za 200zł żółkły gumku, w mx schodzi logo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w razerze za 200zł żółkły gumku,

1541234[/snapback]

hehe jak sie nie myje rak to zolkna gumki;p u mnie tam po roku uzytkowania caly czas sa przezroczysciutkie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja staram się trzymać porządek na półce z klawą i myszką, staram się myć często ręce a i tak mam żółte "gumki" i wytarte logo

1542719[/snapback]

taki materiał, nic na to nie poradzisz - tak samo jak w tej świecącej nokii jakiejś tam - tez gumki żółkły :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w razerze i logo się wyciera, to nie tylko wada MXów, ale podejrzewam że w większości myszek coś się wyciera, żółknie itp...

1542987[/snapback]

No bo to normalne... Pot, używanie, wycieranie... Nie ma rzeczy niezniszczalnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale nie po miesiacu używania ja rozumiem jak by po 2 latach zaczelo to logo odpryskiwac albo cos innego sie dziac ale nie po miesiącu nie myszce za tą kase. A wystarczylo by gdyby logo zostalo zalane np. przezroczystym plastikiem i nie bylo by problemu.

Jak dla mnie to logo to nieporozumienie, w sumie niby nic wielkiego ale jak to sie mówi diabel tkwi w szczegolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj bez kitu wam zolkna te gumki na razerze :| ?? po jakim czasie?? bo ja juz mam rok i caly czas sa przezroczysciutkie ladne a codziennie uzywam razerka kilka godzin....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam żółte, i używam poł roku

 

PS. Jakim cudem używasz go rok jak premiera była pół roku temu?

1545760[/snapback]

Premiera Razera Diamondback była jesienią 2004 roku.

A co do żółknięcią to ja używam go od stycznia i żadnych zmian w kolorze nie zauważyłem, logo również sie nie ściera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszki myszkami, pady padami, ale wypadaloby zebym sie zaopatrzyl w slizgacze. Jakie polecacie do QcK+ ? Bo tym sie nigdy nie interesowalem specjalnie jakos. Zreszta lepiej kupic teflonowe paski? Czy juz od razu gotowe dociete pod wymiar mx500,510 i 518. Mile widziane sugestie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...