Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Z paskami jest o tyle problem, ze sie rogi zaginaja, szybko ulegaja zniszczeniu i scieraniu. Co za tym idzie ich trwalosc pociagaja kolejne koszty, czyli nie warto. Juz lepiej zainwestowac w gotowe, zwazywszy ze nie sa drogie ale za to gwarantuja trwalosc. Qck+ to podkladka szmaciana wiec zetrzec teflon to raczej nie zetrze czyli bedzie to wybor na dluuugi czas. Co do konkretnego wyboru to raczej nie jestem wstanie pomoc bo nie kozystam ze slizgaczy i nie wiem jakie bylyby dobre na ta podkladke. Ale moge podsunac szukania opini na temat hyperglid'ow oraz miceskatez ponic prezentuja sie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez mam tego typu "problem"

Dopiero co zakupilem mx518 i steelpaa 3s i odczuwam pewnego rodzaju dyskomfort, taki glos jakby miniminiminimalnym papierem sciernym cos scierac, i zastanawiam sie czy wyiemnic slizgacze

<dostalem 15 paskow teflonowych razem z podkladka>

czy warto? bo jezeli mialbybyc gorzej to szkoda tych oryginalnych slizgaczy

Edytowane przez Łosio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to szuranie to normalne na stellpadach 3/4s,naklej te paski bedzie lepiej i nie rozumiem co miales na mysli piszac : "bo jezeli mialbybyc gorzej to szkoda tych oryginalnych slizgaczy" przeciez nie musisz odklejac firmowych z mx'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to szuranie to normalne na stellpadach 3/4s,naklej te paski bedzie lepiej i nie rozumiem co miales na mysli piszac  : "bo jezeli mialbybyc gorzej to szkoda tych oryginalnych slizgaczy" przeciez nie musisz odklejac firmowych z mx'a

1556633[/snapback]

No właśnie, nakleja się na nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wole wydac 20 zl wiecej i miec je na dluzej, niz bawic sie w zmienianie co 2 tyg. Po za tym to one sa nie wygodne, bo musisz je czesto zmieniac, i sie rogi potrafia zgjac i wtedy cos ci przeszkadza w poslizgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, te sa super wygodne, zmieniasz kiedy chcesz, zajmuje to jakies 5 minut... A chodza perfekcyjnie... I naprawde sa taniutkie, dobrze wykonane a facet naparwde rzetelny... Czego chciec wiecej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam MX 510. Na Icemacie Black. I zmieniam srednio raz w tygodniu. A msyzki uzywa sie w domku 24 godziny na dobe, z czego gramy [ja i brat] jakies 6-8. Wiec wytrzumuja IMO niezle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam MX 510. Na Icemacie Black. I zmieniam srednio raz w tygodniu. A msyzki uzywa sie w domku 24 godziny na dobe, z czego gramy [ja i brat] jakies 6-8. Wiec wytrzumuja IMO niezle...

1557794[/snapback]

 

to ja w grundiu 2k4 kupiłem big pack'a miceskatezów ciagle jade jeszcze na pierwszych...mija 7 miesiac a one jak nowe,a codziennie napieram w cs'a ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wiecie co? Zainteresowaliscie mnie tymi miceskatezami... Tylko ze na stronie sa dziwne Informacje. Jak mam MX510 to nie msuze odklejac oryginalnych slizgaczy, prawda? Tak tam stoi jak wol napisane. Ale siem zastanawiam - moze lepiej nakleic na oryginalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj juz sie nie chwal, tez za niedlugo powinienem miec ta podkladke :P Wlasciwie to sklep ABC Gracza twierdzi, ze zostala wyslana w poniedzialek wiec niewiem czemu jeszcze nie ma jej u mnie na biurku ;] Oprocz tej "wycieraczki do butow" zamowilem jeszcze miceskatezy, sadze ze jedno opakowanie starczy na dlugo, w koncu ta podkladka jest szmacianka.

 

edit

@zavader napsiales 2 razy to samo. To prawda, nie trzeba odklejac oryginalnych. Wrecz nie opwinno sie tego robic. Wiec lepiej nakleic na oryginalne.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeprowadziłem operację na moim DKT. Wkurzało mnie że pad już po 2ch miesiącach używania strzępił sie z jednego boku. Niewiele myśląc zgromadziłem narzędzia tortur i zabrałem się do roboty.

Rozgrzanym nad świeczką nożem itroligatorskim poprzypalałem końce DKT i już nic nie ma prawa się strzępić a bok który był najbardziej postrzępiony wygląda teraz najlepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeprowadziłem operację na moim DKT. Wkurzało mnie że pad już po 2ch miesiącach używania strzępił sie z jednego boku. Niewiele myśląc zgromadziłem narzędzia tortur i zabrałem się do roboty.

Rozgrzanym nad świeczką nożem itroligatorskim poprzypalałem końce DKT i już nic nie ma prawa się strzępić a bok który był najbardziej postrzępiony wygląda teraz najlepiej :)

1561652[/snapback]

Show me the fotos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was robil zakupy w abcgracza.pl ? Bo strasznie mnie drazni bark kontaktu, nie odbieraja tel, ani nie dostalem odp na @. W poniedzialek zostalem poinformowany, ze paczka zostala wyslana, a do tej pory jej jeszcze nie ma:/ A skusilem sie na ten sklep wlasnie dlatego, ze podobno paczki od razu na drugi- trzeci dzien przychodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja mieszkam w Wawie i mam jakies 15 minut od domku sklep www.h4g.pl i moge namacalnie wszystko obejrzec i kupic od reki. Wlasnie sie przymierzam do QcK, bo chce sprobowac szmatek.

W zwiazku z tym: Chce ktos kupic uzywanego Icemata Black ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem marketingu firm, które wyciągają od nas kase. Jakieś podkładki za kilkadziesiąt złotych, jakieś "ślizgacze" za również kilkadziesiąt złotych ... Ludzie, opanujcie się ! Ostatnio testowałem: mx500, Razera, IM4, na różnych "podkładach", i stwierdziłem że w zasadzie nie ma wielkiej różnicy w stosunku do zwykłego "pilota" Logitecha używanego na "gołym" stole ... no ale jak już ktoś wydał ok. 200 zł na mysz to przecież nie powie, że właściwie wyrzucił kasę w błoto ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...