Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Tasslehoff tym to żeś mnie zgasił

do końca aukcji jeszcze 1.5 doby, więc może jeszcze ktoś coś dorzuci, ale za tą cene to super... fotka w proline brzydka, ale jak popatrzałem na necie to spox... i żadnych przycisków po prawej stronie :D

 

a tak na marginesie... jak optyki zachowują sie na czymś takim http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4d50...54c5f474c303038 (nie wiem jak jest na tym z fotki, ale moja jest pokryta czarnym materiałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tasslehoff tym to żeś mnie zgasił

do końca aukcji jeszcze 1.5 doby, więc może jeszcze ktoś coś dorzuci, ale za tą cene to super... fotka w proline brzydka, ale jak popatrzałem na necie to spox... i żadnych przycisków po prawej stronie :D

 

a tak na marginesie... jak optyki zachowują sie na czymś takim 1597903[/snapback]

Za te cenę nic lepszego nie dostaniesz, jak już parę razy było pisane w tym temacie jest to najlepsza myszka w tej cenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro masz mase aukcji tej myszy za ta sama cene, wzialem to co bylo pierwsze zeby pokazac. Poszukaj znajdziesz inna aukcje gdzie bedziesz mial wiecej czasu. A co do podkladki to co ty pokazujesz ?:D Chcesz na tym grac ? Bo ja tego nie widze nawet nie bedziesz mial miejsca zeby mysz polozyc :) Kup najlepiej cos normalnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro masz mase aukcji tej myszy za ta sama cene, wzialem to co bylo pierwsze zeby pokazac. Poszukaj znajdziesz inna aukcje gdzie bedziesz mial wiecej czasu. A co do podkladki to co ty pokazujesz ?:D Chcesz na tym grac ? Bo ja tego nie widze nawet nie bedziesz mial miejsca zeby mysz polozyc :) Kup najlepiej cos normalnego :)

1598264[/snapback]

co rozumiesz poprzez "coś normalnego" :?:

może przykład, ale z garbem na nadgarstek

poza tym obecnie przesunięcie a jednego końca ekranu na drugi zajmuje mi 3.5cm, więc czemu miała by sie nie mieścić :?:

zresztą te 3.5cm co mam boki to i tak mi za dużo... wolałbym 2cm po przekątnej ekranu...

zresztą zobacze w praniu jak mi bedzie... jak coś to se wytne kawałek szyby, wyszlifuje brzegi i położe na biurko :D

 

 

a btw... nie szukałem tej myszki na allegro, bo nie spodziewałem sie, że tak tanio tam idą

Edytowane przez kroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies 5 stron wczesniej sie pytalem co kupic mx 500 czy mx510, wszyscy mi doradzali, ze mx510 bo lepsze dpi i w ogole... Ale jakos na mx500 sie zdecydowalem i pieknie chodzi, miodzio :wink:

 

Teraz to dopiero sie nazywa wymiatanie w CoD'zie :twisted2: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoł - przebrnąłem przez cały wątek o myszkach - na raty musiałem to czytać. :)

Rozpisywaliście się tu o myszkach przewodowych (do szybkich gier wiadomo, że są one lepsze).

A ja mam pytanko o myszki bezprzewodowe.

Którą na dzień dzisiejszy warto wziąć - żeby była w miarę dokładna (do obróbki grafiki) i do średnio szybkich gier żeby też się nadawała, a których myszek na pewno się wystrzegać.

Najnowsza laserówka Logitecha raczej odpada bo cena jeszcze u nas za wysoka (300 zł), chociaż u Niemiaszków już jest za 49 Euro- czyli 200 zł.

Czy MX700, ewentualnie IE4.0 Explorer byłyby dobrym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo myszek bezprzewodowych nie uzywa sie w zadnych profesjonalnych zastosowaniach, a zwlaszcza tam gdzie wymagana jest precyzja - to dobry i praktyczny gadzet do biura, nic ponadto.

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktos do czynienie z tym padem 1611031[/snapback]

Tak, ja mam taki, kupilem go za 30 zeta na allegro, poczatkowe wersje mialy ostre krawedzie, ktore czasami mogly nawet przeciac naskorek :blink: Teraz juz sa okragle, bardzo fajny, lecz niestety, bardzo szybko "lapie" wszelkie zarysowania. Na przyklad za mocno nacisniesz myszke to juz jest odbicie, ale w tej klasie cenowej jest najlepszy.

 

Dzien po tym jak dostalem tego xpada, przyszla myszka logitech mx500 :wink: "Razem" dobrze wspolpracuja, nawet OK. Jesli nie masz zamiaru wydawac wiecej kasy na pada, to bierz tego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0 Platinium 639898[/snapback]

Nie ma szans! ostatnio czytalem test mwyszy w pc formacie, microsoft wypadl daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleko w tyle wygrala mx518 czyli udoskonalona wersja mx510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio znalazlem myszy dla graczy trusta i saiteka, wszystkie maja po 1600 dpi i w pl kosztuja 99 pln, mial ktos z nimi do czynienia?

 

Ciekawe czy ktokolwiek tu jeszcze zaglada... :cry:

 

pzrd narcyzek zią :lol:

 

edit:

 

przypadkowo znalazlem troche info o G5 i G7, jesli ktos jeszcze nie czytal to zapraszam:)

Edytowane przez fuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio znalazlem myszy dla graczy 1613531[/snapback]

Hm, a nie wolisz kupic Logitecha mx500 :wink: Ja mam + Xpad za 30 zeta i naprawde super mi sie gra, oczywiscie pierwsze dwie godziny to przyzwyczajenie, ale po trzech dniach grania, jest lepiej niz sie spodziewales, takze polecam Logitech: mx500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ciekawe, mozna ja dostac nawet za 21(!!!) $, jesli sie uda to postaram sie wykorzystac brata i przywiesc pare(nascie?) sztuk...

 

edit:

 

dobra, ale dochodza jeszcze koszty przesylki z usa, bo siedziba sklepu jest gdzies daleeeeeeeeko, wiec nie liczcie ze za te 21$ wam sprzedam <_<

 

Moze dla ladnego wygladu 99 pln :D :D :D

 

O ile wogole dam rade zalatwic :mur:

Edytowane przez fuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech MX 518 vs RAZER Diamondback PLASMA

 

Która i dlaczego?

nie ma za i przeciw - nikt tego nie roztrzygnie , zaden test !!

 

jedynym wyznacznikiem jestes ty sam ,ktora myszka lepiej ci lezy w rece ,1 wrazenie nie klamnie ,

mi np bardziej pasi razer, smukly wysokosc wsam raz ( tylko boczne pzryciska to jego wada ), mx za duzy i wysoki ( choc raczek wcale malych nie mam)

 

dlatego czekam na razerka Copperhead czyli juz lserowa myszka Dołączona grafika

ma naprawiony jedyny mankamet swego poprzednika -plazmy

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma za i przeciw - nikt tego nie roztrzygnie , zaden test !!

 

jedynym wyznacznikiem jestes ty sam ,ktora myszka lepiej ci lezy w rece ,1 wrazenie nie klamnie ,

mi np bardziej pasi razer, smukly wysokosc wsam raz ( tylko boczne pzryciska  to jego wada ), mx  za duzy i wysoki ( choc raczek wcale malych nie mam)

 

dlatego czekam na razerka  Copperhead czyli juz lserowa myszka

:arrow: IMAGE

ma naprawiony jedyny mankamet swego poprzednika -plazmy

1623924[/snapback]

No ladnie, a nawet bardzo ladnie sie prezentuje, ale czy nie uwazasz, ze jest ona troche "splaszczona"? Ja mam logi. mx500, i jest bardziej "wypukla" lepeiej sie taka trzyma, a po co mi super zaawansowana technicznie myszka, ktora ma skanowalie 3 razy lepsze niz inne, jak zle mi bedzie pasowala w dloni. Dlatego Razor caly czas stawia na dokladnosc, a Logitech na wygode :wink:.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ladnie, a nawet bardzo ladnie sie prezentuje, ale czy nie uwazasz, ze jest ona troche "splaszczona"? Ja mam logi. mx500, i jest bardziej "wypukla" lepeiej sie taka trzyma, a po co mi super zaawansowana technicznie myszka, ktora ma skanowalie 3 razy lepsze niz inne, jak zle mi bedzie pasowala w dloni. Dlatego Razor caly czas stawia na dokladnosc, a Logitech na wygode :wink:.

 

Pozdrawiam.

1623960[/snapback]

Sranie w banie... Oba produkty stawiają na jakość i dokłdaność (to pierwsze obu nie wychodzi, w razerach żółkną gumy, w logi ściera się logo, choć są to drobne szczegóły nie wpływające na poziom komfortu, raczej na doznania wzrokowe...), a także na wygodę. Wygoda jest pojęciem względnym, dla jednego wygodny jest motor dla drugiego limuzyna... Zależy od tego co kto lubi i jakie ma preferencje. Ja mam MX510 i jest dla mnie najwygodniejszy, RAzer mi nie podpasował, a szczególnie sposób trzymania i prowadzenia myszki, ale mój kumpel ma dokładnie odwrotne zdanie... Jemu źle leży w dłoni MX i źle się prowadzi, a razer leży mu jak ulał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 518 ma więcej przycisków które wykorzystuję się nie tylko do granie ale np., Internet itp... Muszę się przyznać, że nie miałem żadnej z nich w ręce i musze się przejechać do jakegoś klepu aby nadrobić zaległości... Chcę zakupić którąś z nich gdyż sporo gram w Q3 a mój Optyczny Trust z 3 przyciskami i rolką czasem mnie do szału doprowadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przyciski to tez sa godne uwagi mi w przegladaniu internetu bardzo pomagaja boczne przyciski oraz nad i pod rolka(szybkie przewijanie w dol lub gore). bez tego ciezko mi sie zaglada na strony ;) Ciezko bylo by z tego zredygnowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na szybko zrobiłem sobie pr0 podkładkę ;) TAk żeby mieć na wyjazdy ;) Tzn. to narazie prototyp, jutro zrobię zdjęcia ;) W skrócie, z kawałka plexy pojechałem piłką, potem flexem, później przyszlifowalem kanty i ściołem rogi, wszystko obrobiłem z grubsza na szybko. Obie strony zmatowiłem najpierw wiertarką z nakładką i papierem 80, potem ręcznie pojechałem obie strony 150, a na koniec stronę do grania 900wodną. Wszystko zrobione w 60min, jutro zrobię foty ;) Może w poniedziałek będe miał kawałek teflonu 40x40cm :D Więc zrobie sobie teflonową podkładkę i problem ślizgaczy odpadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo spróbuj wersję teflonowa podkładka + mICEskatez, tarcia pewnie nie odczujesz :) chociaż nie jestem przekonany aby brak tarcia faktycznie przydawał się... mi osobiście większy poślizg niż na szmatkach przeszkadzałby ale wiadomo że są gusta i guściki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo spróbuj wersję teflonowa podkładka + mICEskatez, tarcia pewnie nie odczujesz :) chociaż nie jestem przekonany aby brak tarcia faktycznie przydawał się... mi osobiście większy poślizg niż na szmatkach przeszkadzałby ale wiadomo że są gusta i guściki ;)

1625846[/snapback]

Co do teflonowej to boje się jednego, że sensor będzie się gubił, no ale zobaczymy, czekam aż ojciec mi przyniesie ten kawałek telfonu ;) A co dopoślizgu, gram na bardzo wysokim sensie i w obrębie 2cm^2 mam cały ekran, potrzebuje dużego poślizgu bez oporów :) Bo i tak nadgarstek cały czas pilnuje myszki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddalem dzis moja MX 500 do serwisu gwarancyjnego, sic! Dzis nagle przestal mi dzialac lewy klawisz. Sprawdzalem na 3 kompach i wszedzie tak samo. Myszka byla kupowana w MM, wiec tam ja odwiozlem, dowiedzialem sie, ze bede musial poczekac ok 14 dni! :mur: Wiec bylem zmuszony wygrzebac jakies myszki kulkowe, ktore mam w domu. Zadna z dwoch sie nie nadaje do uzytkowania, zero ergonomii, czuje sie jak kaleka uzywajac tego shitu :angry: I co najgorsze... Jak ja mam na tym grac?? :mur:

Jeszcze musialem odkleic MiceSkatezy, zeby sie nie do[ciach!]lili w serwisie, oczywiscie sa juz do wyzucenia.

Wogole, to jest jakas nadzieja, ze dostane nowa? Czy beda naprawiali tamta? Bo jakby mieli dawac cos nwoego, to raczej by to juz nie byla MX 500 jak sadze.

AAAAArgh! Ale jestem wqrwiony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...