Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

JA wczoraj kupiłem Coolteka Hurricane i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Myszka leży w dłoni wyborowo i jest bardzo przyjemna w dotyku, ten gumo-podobny materiał jest świetny.

Bardzo precyzyjna

 

Pozdro

A jak rolka - lata na boki bo u mnie tak o czym pisałem wyżej i troche mnie to denerwuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z powyzszej aukcji

MX Optical Engine jest w stanie fotografować / skanować powierzchnie, po której się rusza przy użyciu soczewki połączonej z matrycą 4.7 MP (megapixela).

a z tego ci mi wiadomo to myszki robia fotki mniej wiecej kilkanascie na kilkanascie pikseli o-)

 

eh ten marketing o-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z powyzszej aukcji

a z tego ci mi wiadomo to myszki robia fotki mniej wiecej kilkanascie na kilkanascie pikseli o-)

 

eh ten marketing o-)

ten ma dokladnie 30x30 a amatorzy myla ilosc pikseli na sek z rozdzielczoscia sensora ... ale co im zrobisz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak rolka - lata na boki bo u mnie tak o czym pisałem wyżej i troche mnie to denerwuje??

Ja nie wiem w czym problem. Ja rolki zazwyczaj w boki nie wyginam ;) Ale jak sie chce to można ją doprowadzić do lekkiego ruchu w poziomie. A sama w sobie chodzi bardzo cichutko, przeskok jest lekko wyczuwalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś z was tym, bo naszła mnie ochota na nową myszkę :lol2:

 

Dołączona grafika

 

to chyba zasadniczo to

 

Dołączona grafika

 

tyle ze z kabelkiem i innym sensorem... mx610 mi sie srednio podobal w zwiazku z brakiem miejsca na ostatni palec... hmm... ma to ktoś? ;d 129 zł więc nie az tak wiele jak na lodżyteka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ma ktoś z was Logitech G5 ?

Chciałem sie zapytać z czego wykonane są ślizgi tej myszy. Mam pada Icemat i zastanwiam sie czy bedzie koniecnzosc naklejania ślizgów.

ślizgacze wykonane z politetrafluoroetylenu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oblookalem forum i recki w necie kurde i dalej nie wiem. Mam do wyboru MX1000 i tego nowego MX610. Wiem ze MX1000 jest wypasna bo sie nia bawilem bardzo mi sie podoba kursor chodzi pieknie, ale tu nie wiem jak bateria ile to trzyma. Teraz mam MX700 super myszka ale sie oblesnie wytarla i do tego padly mi aku ogolnie trzymaly 4-6dni. Nie wiem jak to bedzie z MX1000. Co do drugiej myszki czyli MX610 dzis widzialem to w empiku, no nie powiem jakosc wykonania super. Niby pisza ze szybkosc jej probkowania jest na wysokim poziomie a pozniej widze ze ma 800DPI, co sie bardziej liczy do jakosci i czulosci myszki ? na mojej MX700 kursor delikatnie skacze ale to delikatnie i to zadko. Czy w takim MX610 te 800DPI stykna ? podobno probkowanie USB ma 1000MHz czy tym sie sugerowac, i wreszcie na ile stracza baterie. Wiem ze w MX1000 na 1-2 tygodnia w empiku koles powiedzial ze w MX610 stykna na tydzien spokojnie. Ale wlasnie co lepiej wziac MX1000 z aku litowo jonowym ? czy MX610 z np: jakimis energaizerami. Czy MX610 tez jest tak dokladne jak MX1000 ? po krotkich ogledzinach wychodzi na to ze jednak MX1000 wydaje sie byc lepiej wykonana. Zastanawia mnie tez fakt czy moze to ze MX610 jest nowsza, czy nie jest bardziej zaawansowana i bardziej oszczedniejsza ?

 

Jeszcze takie pytanko czy myszki MediaPlay i LX7 nadaja sie do gier ? da sie porownac je do MX1000 i MX610 ? bateria trzyma w nich ok 5-8 mcy to chyba musi byc cos za cos nie ? ale wlasnie czym placi taki LX7 za to ze bateria trzyma mu 5 miechow ?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio naszła mnie ochota na kupno podkładki pod mysz optyczną, bo na biurku to już za duży syf mam (gdzieś od SuperGlue napaćkane itp.) Poszłem do sklepu komputerowego nr 1- tam nie mieli żadnej podkładki pod mysz optyczną. Sklep nr 2- mieli aż 2! Więc kupiłem taką zwykłą przeźroczystą. Mysz nawet dość ładnie po niej śmiga ale jak uniose ją żeby jeszcze bardziej się odwrócić (podkładka jest za mała żeby odwrócić się jednym ruchem) to w tym momencie mysz się strasznie gubi :mad: Na biurku tego nie robiła. Można to jakoś zniwelować? Czy pomoże tu tylko wymiana podkładki? Aha i jeszcze jedno. Lepiej jest mieć podłączoną myszke pod USB czy przez przejściówke z USB na PS2? Czy to może jest bez różnicy?

PS. A jak kiedyś bede miał więcej kasy to sobie wymienie mojego poczćiwego gryzonia na jakiegoś X-718 i podkładke QCK mini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lovtza, o graniu na MediaPlay zapomnij o-) ja taka dostalem w prezecie i uzywalem tylko do czasu dopuki nie wyczerpaly sie baterie ktore w niej mialem.. oczywiscie tylko do normalnej odslugi kompa bo do grania byla podpieta caly czas inna...

strasznie czulo sie opoznienie... jedyna dobra rzecz to przechylany na boki scroll... jednak i on po jakies 2-3 miesiacach zaczal szwankowac a konkretnie 3 przycisk myszy pod nim ukryty... czuc klikniecie ale nie zawsze lapie i trzeba mocniej.. wytarla sie tez pod palcami troche po tym czasie.. jeden slizgacz gdzies odpadl i zginal... nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedz, tak wlasnie myslalem ze to ze trztma bateria kilka moechow trzeba zaplacic spadkiem jakosci :D tyle ze dziwi mnie to ze ta myszka ma takie same parametry jak mx700 a na mx700 da sie grac

Edytowane przez Lovtza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzial ktos juz w Polsce nowego A4-tech x-718 BF??

 

KLIK

 

Problem ze schadzacym chromem i slizgajaca sie reka po powierzchni myszy zostal jak widac rozwiazany :D

Do tego cena ponizej 100zł i chyba dodawac juz nic nie trzeba.

 

 

EDIT>>W przeciagu tygodnia zawitaja do Polski :D

 

info od dystrybutora firmy Megabajt :wink:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to, że prawdopodobnie będzie duży popyt ba te myszy. W związku z tym A4Tech dużo zainkasuje i będzie mu się wiodło dobrze...

A nie o to czy jest wytrzymały, itd, bo tego, to się nigdy po tej firmie spodziewał nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to, że prawdopodobnie będzie duży popyt ba te myszy. W związku z tym A4Tech dużo zainkasuje i będzie mu się wiodło dobrze...

A nie o to czy jest wytrzymały, itd, bo tego, to się nigdy po tej firmie spodziewał nie będę.

Oczywiscie, i mam nadzieje ze kase ktora zarobia nie zmarunja jak ci na wiejskiej tylko zainwestuja w nowe technologie i logi bedzie mial konkurencje, co prawda lubie logi ale wiem ze jak bedzie mial konkurencje to ich myszki bada tansze

 

Btw sa osoby co powiedza cos o mx610 ?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mam a4techa x708 i nawet sprawuje sie ok.

Ale ta rolka doprowadzi mnie do szalu, palec tak sie poniej slizga jakby byla z lodu, musze cisnac zeby przewinac ekran i malo dokladne to jest :/.

Nie moge wolno krecic (a tak trzeba np. przy zmianie broni w jakiejs grze) bo palec sie slizga, musze szybko i mocno co jak napisalem nie jest dokladne.

Jednym slowem mega suxor i chyba odkladam kase na jakas inna, pozadna myszke.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest przyklad zlego wykonania, zastanowmy sie, czy nie mogli wziac jednego egzemplarza przed sprzedarza potestowac ?

 

swoja droga niezly ziomek jestes :lol: kupujesz sobie super laserowa myszke zeby miec niewiadomo jakas szybkosc i dokladkonsc a bronie rolka zmieniasz :D

Edytowane przez Lovtza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga niezly ziomek jestes :lol: kupujesz sobie super laserowa myszke zeby miec niewiadomo jakas szybkosc i dokladkonsc a bronie rolka zmieniasz :D

To zalezy, wiele osob ma execa nawet finalisci wcg, gdzie maja np 2 podstawowe bronie na mousewheelup i mousewheeldown, co robi niezlego switcha do zmiany broni (cos jak Q E przy sterowaniu WASD) :wink:

Inna sprawa ze sa tacy co poporostu przewijaja przez 15 rodzajow broni.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robcie ot o cfg i zmianie broni kolkiem. [;

W q3 potrzeba conajmniej dodatkowych 3 palcow lewej lapy na shota, raila i rl. W counterze mozna sie bez tego obyc... Prawie bo lubie miec noz pod reka jak widze panikarza :>

 

Pioorek

Hmm raczej dziwny egzemplarz. Moja piecdziesiatka ma wyrazny skok scrolla i lapy nie poca mi sie praktycznie wcale... Co innego moj kumpel - jemu lapska plywaja :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...