Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

wczesniej w temacie padaly propozycje myszek bezprzewodowych - do progame to sie one nie nadaja (chocby i te topowe) ze wzgledu na mniejsza precyzje niz kablowki - nie ma to jak dobra mysza kablowa najlepiej optyk of koz. co do tematu to uwazam ze nalezy wybrac mysz ktora lepiej lezy w dloni - mi moj mx500 pasuje po prostu idealnie a cos takiego jak "gubienie" nie wystepuje. zdziwilo mnie tez stwierdzenie ze w mx500 sie szybko prawy klawisz myszki psuje - chcialbym poznac statystyke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze 1 pytanie-> czy do takiej myszonki wystarczy taniutki, ale bardzo milutki  :twisted: Raindrop, czy może warto inwestować w StealPady, Icematy..... blah.

Jaka jest wasza opinia ?

A może lepsza tańsza MX 310 ? Już sam nie wiem  :cry:  :oops:  :cry: 

Proszę doradźcie! :]

Co do myszki... tak jak pisalem mx310 albo ie 3.0 :>

Co do podkladek to proponuje :

 

- ICEMAT Second Edition + Mouse Skatez

- EVERGLIDE RICOCHET fUnc Killer (z lub bez Mouse Skatez)

- Destrukt Pad (z lub bez Mouse Skatez i pod warunkiem ze chcesz/lubisz szmacianki)

 

W Polsce sa 2 sklepy internetowe w ktorych mozna sobie zamowic profesjonalny sprzet dla graczy i nie tylko... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze ja swoje 2 grosze dorzuce. Nie, zebym byl pro, ale wkoncu wolny kraj, nie?

Gram w Q3 ogolnie, i o tym bede mowil.

Co do myszek: Mialem wczesniej Dual Opticala i zwykla podkladke. I byly z tym problemy- przeskakiwanie kursora, kazdy wie, o co chodzi.

Teraz mam MX500, mi ona odpowiada w 100%. Mam wielka lape i moja sie miesci. Ja serdecznym obsluguje prawy przycisk, wiem, chore, ale jak sie przyzwyczaic, to srodkowy zostaje do obslugi 3 przyciskow i rolki.

Podkladke w miedzyczasie zmienilem, ale nadal mam szmacianke. Jednolita, to jest bardzo istotne dla optykow, a przynajmniej ja zauwazylem roznice po zmianie.

Zmiana sensa w XP jest wkur...ca, ale latwo mozna to poprawic.

A co do nadmiernej czulosci- na Dualu gralem na wyzszym sensie, i stopniowo przyzwyczajajac sie do mychy go zmniejszalem. Teraz gram na 3,5-5, zalezy na jakiej broni. Akceleracja myszki w windzie wylaczona, w queju na 0,5.

W porownaniu do poprzedniczki, MX ma jedna zasadnicza zalete: rejestruje KAZDY, dowolnie szybki ruch. Nie da sie zgubic kursora i juz.

Ja swojego zakupu nie zaluje. Polecam MX.

Czy to jest OT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o_O boże TombStone ! :D

Ludzie schylmy głowy, złóżmy ręce do modlitwy ! :]

Po 1 Tomb-> jesteś wielkim moim autorytetem :D (szkoda, że piszesz maturę czy coś tam.. ale może jeszcze kiedyś wrócisz do CS-ka ;p)

 

Ja już wybrałem, wybrałem IE 3.0 (lepiej mi leży w dłoni niż MX 310)

A tak pozatym to na czym ty grasz Tomb?

 

Pozdro! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem IE z allegro, koleś wysłał paczuszkę w czwartek po południu. Mieszka w Warszawie, więc zapewnę dostanę myszonke w poniedziałek :(

 

No i nie pisz już Tomb na czym grasz, bo właśnie sobie przeczytałem w stopce ;)

 

W poniedziałek spodziewajcie się dużego opisu IE 3.0 z mojej strony.

Wytestuje ją na wszystkie strony :P

 

Pozdrawiam serdecznie ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem wczesniej Dual Opticala i zwykla podkladke. I byly z tym problemy- przeskakiwanie kursora, kazdy wie, o co chodzi.

Mialem ten sam problem... i zmienilem po czasie na mx310.

Jednak potem okazlo sie to bylo wina podkladki... :] Podkladka powinna byc w jednolitym kolorze i wtedy nie ma zadnych problemow... wiem bo sprawdzalem :]

 

Moze mu jeszcze cos polecicie ?

Tak dla frajdy, moze kopnie listonosza w esa jak mu przyniesie zamowiona ponad dobe temu mysz.

Moze ten topic nie jest tylko dla niego ? Moze inni uzytkownicy tego forum tez skozystaja, pod warunkiem ze ich to interesuje ? Pozatym oprocz myszki pytal rowniez o podkladke... wiec przestan nabijac posty... bo zdaje mi sie ze to Ciebie trzeba by bylo kopnac a nie listonosza ^^ ;]

 

o_O boże TombStone ! :D 

Ludzie schylmy głowy, złóżmy ręce do modlitwy ! :]

Bez przesady :]

 

Po 1 Tomb-> jesteś wielkim moim autorytetem :D (szkoda, że piszesz maturę czy coś tam.. ale może jeszcze kiedyś wrócisz do CS-ka ;p)

Milo :)

Co do CS'a to narazie nie mam na niego czasu z wielu powodow... jezeli mialbym znowu wrocic na scene to "moze" pod koniec stycznia/polowa lutego... jezeli nie wtedy to juz pewno nigdy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem wczesniej Dual Opticala i zwykla podkladke. I byly z tym problemy- przeskakiwanie kursora, kazdy wie, o co chodzi.

Mialem ten sam problem... i zmienilem po czasie na mx310.

Jednak potem okazlo sie to bylo wina podkladki... :] Podkladka powinna byc w jednolitym kolorze i wtedy nie ma zadnych problemow... wiem bo sprawdzalem :]

Niestety Dual lubi czasami puscic "baczka". Trzeba zmienic podkladke na pr0 8)

 

o_O boże TombStone ! :D 

Ludzie schylmy głowy, złóżmy ręce do modlitwy ! :]

Bez przesady :]
Czapki z glow :o

 

 

Po 1 Tomb-> jesteś wielkim moim autorytetem :D (szkoda, że piszesz maturę czy coś tam.. ale może jeszcze kiedyś wrócisz do CS-ka ;p)

Milo :)

Co do CS'a to narazie nie mam na niego czasu z wielu powodow... jezeli mialbym znowu wrocic na scene to "moze" pod koniec stycznia/polowa lutego... jezeli nie wtedy to juz pewno nigdy :|

You can't stop now :!: Pr0 w Polsce rozwija sie jak widac :( coz ... moze byc tylko lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mu jeszcze cos polecicie ?

Tak dla frajdy, moze kopnie listonosza w esa jak mu przyniesie zamowiona ponad dobe temu mysz.

Moze ten topic nie jest tylko dla niego ? Moze inni uzytkownicy tego forum tez skozystaja, pod warunkiem ze ich to interesuje ? Pozatym oprocz myszki pytal rowniez o podkladke... wiec przestan nabijac posty... bo zdaje mi sie ze to Ciebie trzeba by bylo kopnac a nie listonosza ^^ ;]

 

No to porozmawiajmy jeszcze o plycie. W koncu jet w niej wejscie USB.

Aham jeszcze o procku bo przeciez jest na plycie w slocie.

Jezeli juz sie rozpedzac to moze jakies karty graficzne polecisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to porozmawiajmy jeszcze o plycie. W koncu jet w niej wejscie USB.

Aham jeszcze o procku bo przeciez jest na plycie w slocie.

Jezeli juz sie rozpedzac to moze jakies karty graficzne polecisz ?

Kaeres - typowy boardowy blazen i nabijacz postow.Tylko takie stwierdzenie mi sie nasuwa czytajac twoje posty... ale skoro dalej chcesz z siebie robic debila to prosze bardzo.

 

Pr0^^ | LoleX* zalozyl topic :

 

- MX 500 vs IntelliMouse Explorer 4.0 -> co lepsze, dla Pr0

- zapytal w nim rowniez jaka podkladke mozna mu polecic...

 

To wszystko ma zwiazek z gameingiem/pr0gameingiem - a konkretniej ze sprzetem dla graczy... Kilka osob staralo mu sie odpowiedziec na to pytanie/pomoc... a przy okazji rowniez moga skozystac inni, ktorych ten temat interesuje.

 

Jednak pojawia sie taka osoba jak ty ktora w tym topicu :

 

- blazni sie

- schodzi na offtopic

- nabija posty

 

Nasuwa sie tylko jedno stwierdzenie... CK/CB :]

Powiedz mi co ma wspolngo plyta/procesor/slot/karta graficzna z tym topickiem i ogolnym tematem ? :o

 

PS : Dla niewtajemniczonych... ck - ciota komputerowa / cb - ciota boardowa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cioty boardowe, byly, sa i beda istniec. Szkoda, ze musimy to robic na forum o nieco innym przeznaczeniu ale widocznie Twoje niedomagania do tego prowokuja.

Najprosciej sie poklucic i czekac w podnieceniu na riposte swojego kontrkandydata do postojebcy roku.

Kiedys sie wysilalem wymyslajac bezsensowne ale dotkliwe wypowiedzi.

Chcialem dac ignora ale nie do tego stopnia zeby sie pozwalac obrazac.

Chcialem Cie olac wymijajac odpowiedziami ale wkrecasz mnie w kanal w jakim mi sie nie chce siedziec.

Nawet sie nie pofatyguje aby zobaczyc ile Ty masz postow bo po prostu mi sie nie chce bo nie jestes wart zainteresowania poza ten ekran (ekran tego topika).

Pozdrawiam i zycze madrej odpowiedzi nie polegajacej na wyzywaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacuniem "Kaeres", ale w konfrontacji z "TombStone" nie masz zbyt dużych szans.

A to co napisał Tomb jest prawdą, nie będe więcej o tym pisał.

No i właśnie, dlaczego nie chcesz powiedzieć czegoś więcej o swoim bracie ? Skoro jest taki dobry to nie ma się czego bać :)

Po za tym, chyba już nic nowego ten topic nie wniesie.

 

Podsumowując

 

Najlepszymi obecnie myszkami dla graczy są:

MX 310

MX 500

(obie myszki mają ten sam system leserowy :D)

 

-800 DPI + 4,7 mln obrazów na sekundę

IE 3.0

-400 DPI + (nie wiem dokładnie), ale coć koło 5,5-6,5 mln obrazów na sekunę

 

Najlepszymi obecnie podkładkami dla graczy są:

Cała seria Ice Matów i Steal Padów

Raindrop

EVERGLIDE RICOCHET fUnc Killer

 

Co do myszek:

Specjalnej różnicy nie widać w systemie działania, lecz jeśli myślimy o długoletniej pracy powinniśmy ukierunkować się na ergonomię pracy, na to jak myszka nam "siedzi" w łapce.

 

Co do podkładek:

Temat otwarty, każdy kupuje to na co go stać i co woli.

 

Warto zainwestować również w mause Mouse Skatez, które dają bardzo wiele ;]

 

Pozdrawiam.

(Ile użytkowników, tyle opinii. Może warto sprawdzić samemu ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh ja sie chyba nigdy nie dowiem :> kim jest ten twoj brat :> bo ja o mistrzostwach slaska nie slyszalem :> no chyba, ze zrobili sobie w dwojke oficjalne mistrzostwa :> :> :> no offence :> taki zarcik mi sie wymknal.

 

Tak wiec podaj jego nick i klan :> bede bardzo dzwieczny :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres:

Tyle już jesteś na forum, tyle na nim przeżyłeś, a dalej pakujesz się w niedorzeczne pyskówki...

 

TombStone:

Jakoś nie dopatrzyłem się w tym temacie przesłanek, które pozwoliły by Ci zwracać się do Kaeres'a "typowy boardowy blazen" oraz określaniu jego zachwania jako "debilne"; kwestią dyskusyjną pozostaje też, czy jakiekolwiek przesłanki mogą być w ogóle powodem takiego zachowania. Żółta kartka.

 

MeHow:

Kaeres chyba dość wyraźnie napisał, że nie ma zamiaru zdraczać nicka/nazwy klanu swojego brata.

 

A tak BTW: ciekawe, czemu w kontekście pro-gamingu nie mówi się o roto-killerze ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW: ciekawe, czemu w kontekście pro-gamingu nie mówi się o roto-killerze ;]]]

A co to "roto-killer?" :roll:

 

imo http://h4g.pl/product_info.php/products_id...6f07661ad72adeb jest najlepszy skladam kase na niego

Nie wiem jak można dac tyle pieniążków za kulke ;] Fakt, ze 2100 DPI robi swoje, ale ludzie chyba nie potrafią w pełni wykorzystać tych PDI-kó ? :] Moim zdaniem chwyt reklamowy :wink:

I taki dziwny kształt :/ Szybko się ręka będzie męczyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w0w jaka mycha, nigdy bym nie pomyślał, że coś takiego istnieje :D

Z drugiej strony jestem ciekaw czy ktoś tego uzywa ?

Bo do normalnej pracy z okienkami to się chyba nie nadaje :)

Pozdro, a guglu nie pomyślałem, ale to przez fakt na późną godzinę i chwilowy brak pamięci podręcznej umysłu :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w0w jaka mycha, nigdy bym nie pomyślał, że coś takiego istnieje :D

Z drugiej strony jestem ciekaw czy ktoś tego uzywa ?

Bo do normalnej pracy z okienkami to się chyba nie nadaje :)

Pozdro, a guglu nie pomyślałem, ale to przez fakt na późną godzinę i chwilowy brak pamięci podręcznej umysłu :p

Pozdro

Mycha w sumie imponuje DPI, podoba mi się też ten patent z wypuszczeniem kabla nad kciukiem; w teorii kabel w okolicy myszy nie będzie leżał na podłożu i stawiał oporów przy wiekszych ruchach (i nie powodował "ściągania" myszki), ale nie udało mi się znaleść opini użytkowników tego cuda - o ile tacy są...

Niezależnie od wszystkiego, mysz wygląda lolowato (nie nawiązuję do Twojego nicka ;]), i chyba wiem skąd wzięła się nazwa rotokiller: ta mycha wygląda jak uzwojony wirnik (aka rotor) silnika elektrycznego ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TombStone:

Jakoś nie dopatrzyłem się w tym temacie przesłanek, które pozwoliły by Ci zwracać się do Kaeres'a "typowy boardowy blazen" oraz określaniu jego zachwania jako "debilne"; kwestią dyskusyjną pozostaje też, czy jakiekolwiek przesłanki mogą być w ogóle powodem takiego zachowania. Żółta kartka.

Przeczytaj temat od poczatku do konca a zobaczysz kto na kogo naskoczyl :wink:

TombStone jako osoba bardzo znana w kregu graczy cs'owych, (majaca swoich

fanow, wzbudzajaca szacunek kolegow, ktorego wiedza na temat progameing'u

jest duza) napewno wie co mowi. Natomiast Kaeres snuje tu jakies opowiesci na

temat swojego brata, krwi pulsujacej w dloni oraz mistrzostw Slaska w promode.

 

MeHow:

Kaeres chyba dość wyraźnie napisał, że nie ma zamiaru zdraczać nicka/nazwy klanu swojego brata.

Dlaczego Kaeres nie chce (wstydzi sie?) ujawnic kim jest jego Pr0 brat? Mozliwe,

ze jego brat, ktory jest Pr0 wie kim jest TombStone, z ktorym to Kaeres wdal sie

w "dyskusje" i teraz wstydzi sie on za Kaeres'a proszac go aby ten nie zdradzal

misternej tajemnicy? Dobre ...

 

A tak BTW: ciekawe, czemu w kontekście pro-gamingu nie mówi się o roto-killerze ;]]]

Chyba dlatego, ze wiekszosc (wszyscy?) Pr0 uzywaja MX310, MX500, ie3.0 ...

 

Mycha w sumie imponuje DPI,

Pewnie na tym sie konczy. Rotokiller to bardziej manipulator niz myszka.

 

podoba mi się też ten patent z wypuszczeniem kabla nad kciukiem; w teorii kabel w okolicy myszy nie będzie leżał na podłożu i stawiał oporów przy wiekszych ruchach (i nie powodował "ściągania" myszki),

To zaden patent od tego sa mouse bungee ...

 

ale nie udało mi się znaleść opini użytkowników tego cuda - o ile tacy są...

Mam nadzieje, ze szukales na forum zagranicznych. Tam pewnie tez lubia to

co sprawdzone od dawna a nie nowe (stare?) wynalazki.

 

Niezależnie od wszystkiego, mysz wygląda lolowato (nie nawiązuję do Twojego nicka ;]), i chyba wiem skąd wzięła się nazwa rotokiller: ta mycha wygląda jak uzwojony wirnik (aka rotor) silnika elektrycznego ;]]]

Zonk, malo trafne spostrzezenie. Przetlumacz sobie TITLE strony, do ktorej

wczesniej podales link'a. Poszukaj na necie fotek tego "cudenka" i zobacz

na czym porusza sie / co wprawia kursor w ruch w ROTOkiller'ze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj temat od poczatku do konca a zobaczysz kto na kogo naskoczyl  :wink: 

TombStone jako osoba bardzo znana w kregu graczy cs'owych, (majaca swoich 

fanow, wzbudzajaca szacunek kolegow, ktorego wiedza na temat progameing'u 

jest duza) napewno wie co mowi. Natomiast Kaeres snuje tu jakies opowiesci na 

temat swojego brata, krwi pulsujacej w dloni oraz mistrzostw Slaska w promode.

Prawdę mówiąc, mam gdzieś kim jest TombStone i ilu jeszcze poza tobą składa mu hołdy. Prawda jest taka, że Kaeres nikogo nie wyzwał od błaznów i debili, a twój idol wręcz przeciwnie. To ty sobie przeczytaj uważnie wątek.

 

Dlaczego Kaeres nie chce (wstydzi sie?) ujawnic kim jest jego Pr0 brat? Mozliwe, 

ze jego brat, ktory jest Pr0 wie kim jest TombStone, z ktorym to Kaeres wdal sie 

w "dyskusje" i teraz wstydzi sie on za Kaeres'a proszac go aby ten nie zdradzal 

misternej tajemnicy? Dobre ...

A może dlatego, że to nick brata Kaeresa, a nie jego, i to jego brat może dysponować swoim nickiem, a nie on. Od tego są nicki, żeby być anonimowym, nie, Watsonie?

 

 

Pewnie na tym sie konczy. Rotokiller to bardziej manipulator niz myszka.

Gnotum per ignotum

Poza tym myszka, tak jak i trackball, toughpad etc. to też manipulator.

 

Zonk, malo trafne spostrzezenie. Przetlumacz sobie TITLE strony, do ktorej 

wczesniej podales link'a. Poszukaj na necie fotek tego "cudenka" i zobacz 

na czym porusza sie / co wprawia kursor w ruch w ROTOkiller'ze.

Zonk. Wyobraź sobie, że sobie przetłumaczyłem, i doskonale wiem, skąd ta nazwa. Myszka jest jajcarna, więc robie sobie z niej jaja. Pisałem chyba wyraźnie, że to, że wspomniałem o tej myszce, to ŻART

 

Zdejmij klapki z oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TombStone:

Jakoś nie dopatrzyłem się w tym temacie przesłanek, które pozwoliły by Ci zwracać się do Kaeres'a "typowy boardowy blazen" oraz określaniu jego zachwania jako "debilne"; kwestią dyskusyjną pozostaje też, czy jakiekolwiek przesłanki mogą być w ogóle powodem takiego zachowania.

Żółta kartka.

Na poczatku Kaeres piasal w miare sensowne posty... az do momentu gdy odpowiedzial na mojego posta.Ja odpowiedzialem na jego post cytujac poszczegolne wypowiedzi gdyz :

 

- to co tam napisal swiadczylo o tym ze nie ma pojecia o czym pisal...

- czyli zrobil z siebie "blazna" / "debila"

 

Liczylem ze wda sie w dyskusje na poziomie i wytlumaczy mi kilka rzeczy o ktore pytalem... jednak pan Kaeres uciekl/uniknal dyskusji piszac :

 

TombStone --> ignore.

Co dla mnie bylo potwierdzeniem tego co myslalem o nim i jego wypowiedziach.Nawet nie napisal nic na priva chociaz mu to zaproponowalem... Napisal bzdury (jak dla mnie) i gdy ktos mu zwrocil na to uwage (ja) to wycofal sie z dalszej dyskusji...

 

Dla mnie takie osoby sa poprostu smieszne i tyle :)

Gdy juz nie mial nic wiecej dopowiedzenia zaczal w tym temacie :

 

- smiecic

- nabijac posty

- i dalej robic z siebie debila...

 

Dlaczego nazwalem go ciota boardowa ?

Byla to z mojej strony pewna prowakacja... albo poprostu celowe zjechanie go za to co robi.Przyklad widac w tym temacie i rowniez :

 

Wszystko o Kaeres

Uczestnik Dołączył: 01 Kwi 2002

Postów: 6937

[1% z całości / 11.17 postów dziennie]

 

+ jego wypowiedz :

 

...polamali na mnie klawisze na 2 czy 3 forach.

Nawet sie nie pofatyguje aby zobaczyc ile Ty masz postow

 

A co do tego...

 

Żółta kartka.

Typowe :]

 

Wszystko o TombStone

Dołączył: 16 Lis 2003

Postów: 10

[0% z całości / 0.37 postów dziennie]

 

Wszystko o Kaeres

Uczestnik Dołączył: 01 Kwi 2002

Postów: 6937

[1% z całości / 11.17 postów dziennie]

 

+ to :

 

Kaeres: 

Tyle już jesteś na forum, tyle na nim przeżyłeś, a dalej pakujesz się w niedorzeczne pyskówki...

Wiem ze zlamalem regulamin... jednak mialem ku temu podstawy o ktorych pisalem wyzej.Bylem swojego czasu moderatorem na jednym forum i wiem jakimi zasadami trzeba sie kierowac... i wiem rowniez ze istnieje taki cos ze "sa rowni i rowniejsi" ;]

 

Jezeli beda osoby na tym forum ktore beda sie "zachowywac" tak jak Kaeres (chodzi o wypowiedzie w roznych topicach) to zostana potraktowane podobnie... taka juz mam zasade gdyz nie lubie tolerowac szeroko pojetego debilizmu :)

 

MeHow:

Kaeres chyba dość wyraźnie napisał, że nie ma zamiaru zdraczać nicka/nazwy klanu swojego brata.

Prawie spadlem z krzesla...

 

Prawdę mówiąc, mam gdzieś kim jest TombStone i ilu jeszcze poza tobą składa mu hołdy. Prawda jest taka, że Kaeres nikogo nie wyzwał od błaznów i debili, a twój idol wręcz przeciwnie. To ty sobie przeczytaj uważnie wątek.

Prawda jest taka ze niezrobilem tego bezpodstawnie... i to tobie... szanowny adminie radze przeczytac uwaznie watek :)

 

A co do tego kim jestem to jest najmniej wazne... wazne jest to ze mam jakies pojecie w temacie o ktorym sie rozmawia w tym topicu ---> dlatego wyrazilem swoje zdanie.Dyskusja bylaby na poziomie gdyby nie... Kaeres.

 

A może dlatego, że to nick brata Kaeresa, a nie jego, i to jego brat może dysponować swoim nickiem, a nie on. Od tego są nicki, żeby być anonimowym, nie, Watsonie? 

Tym textem mnie zabiles... co spowodowalo ze spadlem z krzesla i podnioslem sie dopiero po chwili ze lzami w oczach :lol:

 

Dijkstra jezeli zapytasz o co mi chodzi z tymi krzeslami... to udziele ci juz teraz odpowiedzi.Swoimi wypowiedziami pokazales jakie masz pojeci w temacie nick'ow/graczy/klanow a nawet gameingu ... s0 funny :]

 

No i wkoncu moge wrocic do tematu... :

 

imo http://h4g.pl/product_info.php/products_id...6f07661ad72adeb jest najlepszy skladam kase na niego ;)

Nie wypowiadam sie na temat tego produktu... wiem jednak ze nie jest najlepszy :) W swiecie graczy ta myszka niestety nie przyjela sie zbyt dobrze i nigdy sie nie przyjmie... z kilku powodow :

 

- kulka... ludzi preferuja optyki :)

- trzeba czyscic... komu sie chce... ?

- cena... co oznacza ze nie wielu graczy moze sobie na nia pozwolic...

 

Co do sklepu w ktorym warto kupowac sprzet dla graczy to polecam sklep szefa gdyz u niego ceny sa duzo nizsze niz te proponowan przez CSPL ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żółta kartka.

Typowe :]

Typowe, ale źle to interpretujesz, o czym dalej.

 

 

Wiem ze zlamalem regulamin... jednak mialem ku temu podstawy o ktorych pisalem wyzej.Bylem swojego czasu moderatorem na jednym forum i wiem jakimi zasadami trzeba sie kierowac... i wiem rowniez ze istnieje taki cos ze "sa rowni i rowniejsi" ;] 

 

Jezeli beda osoby na tym forum ktore beda sie "zachowywac" tak jak Kaeres (chodzi o wypowiedzie w roznych topicach) to zostana potraktowane podobnie... taka juz mam zasade gdyz nie lubie tolerowac szeroko pojetego debilizmu :)

No właśnie. Dostałeś kartkę za to, że nazwałeś Kaeresa błaznem i pośrednio debilem oraz komputerową ciotą etc. Jeżeli uważasz, że jego wypowiedzi zaśmiecają temat etc, to masz od tego guzik powiadomienia moderatora. Użyj go, zamiast wyzywać rozmówcę. I typowe jest, że dostałeś upomnienie, bo zbyt wiele osób skarży się na bluzgi na forum. Co do równych i równiejszych - być może, ale nie u mnie.

 

 

A może dlatego, że to nick brata Kaeresa, a nie jego, i to jego brat może dysponować swoim nickiem, a nie on. Od tego są nicki, żeby być anonimowym, nie, Watsonie? 

Tym textem mnie zabiles... co spowodowalo ze spadlem z krzesla i podnioslem sie dopiero po chwili ze lzami w oczach :lol:

 

Dijkstra jezeli zapytasz o co mi chodzi z tymi krzeslami... to udziele ci juz teraz odpowiedzi.Swoimi wypowiedziami pokazales jakie masz pojeci w temacie nick'ow/graczy/klanow a nawet gameingu ... s0 funny :]

Kup sobie lepsze krzesło, a tłumaczyć nie musisz mi nic. Wiem, czym dla pro-playera jest nick, i wiem, że szanujący się gracz (przynajmniej w Q3, bo w CS nie grywam) ma kilka nicków, żeby nie chodzić ze swoim nickiem tam, gdzie są pętaki, tudzież nie chwalić się nim, gdy uzna to za stosowne.

 

Reasumując:

Kaeres jest na forum już na tyle długo, żeby wiedzieć, czego robić nie można, i wie, że dostał upomnienie. Miał w swoim czasie bana, wyszło mu to na zdrowie. Nie widziałem w każdym razie, żeby wyzywał innych. Ty natomiast właśnie to zrobiłeś, i nie obchodzi mnie, czy była to prowokacja, czy co innego. Mogłeś kliknąć Dołączona grafika -> nie zrobiłeś tego -> wolałeś zwyzywać -> dostałeś ostrzeżenie. Proste i zaiste typowe. Mam też nadzieję, że zrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Dostałeś kartkę za to, że nazwałeś Kaeresa błaznem i pośrednio debilem oraz komputerową ciotą etc. Jeżeli uważasz, że jego wypowiedzi zaśmiecają temat etc, to masz od tego guzik powiadomienia moderatora. Użyj go, zamiast wyzywać rozmówcę. I typowe jest, że dostałeś upomnienie, bo zbyt wiele osób skarży się na bluzgi na forum. Co do równych i równiejszych - być może, ale nie u mnie.

Nie neguje tej kartki bo teoretycznie zrobiles wlasciwie... chociaz na forum jest zapewne wiele osob ktore nie grzesza inteligncja i wyzywaja innych co chwile bez zadnego powodu...

 

Ja zrobilem to co uwazalem za sluszne :) Jasne ze teoretycznie troche "przegialem" , jednak to zalezy rowniez od forum/ludzi/administratorow/zasad jak i rowniez moderatorow.

W podobnej sytuacji postapilbym tak samo... i zrobie to jezeli bede do tego "zmuszony"... To chyba sprawa charakteru... gdyz nie lubie jak ludzie uzywaja "pustych slow" / nie maja argumentow / pisza cos o czym nie maja pojcia i "emanuluje" od nich szeroko pojety debilizm...

 

Na innym forum potrafilem byc bardziej stanowczy i uzywalem bardziej wyszukanych slow aby okreslic mojego rozmowce... jezeli ten pomimo jasnych argumentow dalej "prowadzil swoja pusta dyskusje" (tutaj mozesz wstawic dyskusje/wlasne zdanie/opinie bez pokrycia/obrazanie bez podstawy/wyzywanie od cziterow i taki tam...) ...

 

A co do rownych i rowniejszych... to wszedzie "to" wystepuje... i swojego czasu tez mialem podobne zdanie do twojego... jednak nikt nie jest doskonaly i czasem wiele rzeczy robi sie podswiadomie... co przez innych jest/moze byc odbieran dokladnie tak jak napisalem.

 

Kup sobie lepsze krzesło, a tłumaczyć nie musisz mi nic. Wiem, czym dla pro-playera jest nick, i wiem, że szanujący się gracz (przynajmniej w Q3, bo w CS nie grywam) ma kilka nicków, żeby nie chodzić ze swoim nickiem tam, gdzie są pętaki, tudzież nie chwalić się nim, gdy uzna to za stosowne.

Wymiana krzesla nie pomoze... gdyz poprostu sie "kiwam" na nim i gdy czytalem to co pisales poprostu puscilem klawiature i polecialem do tylu ;]

Kilka nickow ? Nick'a ma sie jednego... a granie/uzywanie fake-nicka to zupelnie co innego.Pozatym kazdy moze miec wiele fakeow i nie musi byc to zaden pro-playr... czy to szanujacy sie czy tez nie.

 

Co do tego wchodzenia i chwalenia sie... to troche to inaczej wyglada.Ludzie graja na fake'ach dlatego ze nie chca byc "zaczepiani" przez innych graczy... i pytani o 1000ce spraw... pod warunkiem ze jest sie osoba znana na jakiejs scenie.Pozatym czasem latwiej jest gra na byle jakim nicku i nie zwracam na nikogo uwagi... i nie przejmowac sie swoimi wynikami w grze... bo jak wiadomo inaczej jest gdy sie gra na "wlasnym" nicku... i moze sie trafic zly/slaby dzien i wtedy osoby z ktorymi sie w danej chwili gra... potrafia byc nie mile :)

 

Podsumowujac uzywanie fake'a daje wieksza mozliwosc swobody - nie trzeba sie sie niczym przejmowac... denerwowac... mozna grac na luzie.

 

Wiec nie podanie nicka i klanu swojego brata przez Kaeres'a jest nie o tyle dziwne co smieszne... Co z tego ze poda klan i nicka brata ? Stanie sie komus krzywda ? Jego "anonimowsc" zostanie naruszona ? O_o

Bedzie jedynie mozliwa weryfikacja slow ktore wypowiedzial Kaeres.

I pytajac o nick'a i klan jego brata tylko o to mi chodzilo... bo o co innego mogloby mi/komukolwiek innemu chodzic ? :o

 

Nie widziałem w każdym razie, żeby wyzywał innych. Ty natomiast właśnie to zrobiłeś, i nie obchodzi mnie, czy była to prowokacja, czy co innego. Mogłeś kliknąć Dołączona grafika -> nie zrobiłeś tego -> wolałeś zwyzywać -> dostałeś ostrzeżenie. Proste i zaiste typowe. Mam też nadzieję, że zrozumiałe.

Zrozumiale jak najbardziej :)

Oczywiste jest ze mialem wybor... dokonalem takiego a nie innego.Dlaczeego ? Z prostej przyczny... lubie prowadzic rozmowy... czy to na poziomie czy tez nie... jezeli dany temat mnie interesuje i oczywiscie czas mi na to pozwala :]

 

A co do przycisku "zglos" to nie chcialem tego robic bo nie widzialem potrzeby... bo imho ten przycisk nie zawsze dziala tak jak trzeba.Przyklad ?

 

Ktos zglasza "jakis" post w temacie gdzie prowadzona jest zazarta dyskusja... wymiana pogladow... klotnie i niejednokrotnie ostre slowa ---> a nawet bluzgi.Zdaza sie ze wchodzi taki z (_o_) moderator ktory nie ma pojecia o danym temacie i o czym w danym topicu sie dyskutuje... zdaza sie rowniez ze nie przeczyta topica tylko patrzy na pojedynczy post i widzi w nim zlamane zasady... kasacja konta/ban/upomnienie/kasacja posta <--- takie przypadki sie zdazaja... nie mowie tutaj o tobie... tylko chce pokazac jak rozni potrafia byc ludzie... tudziez rozne fora/rozne zasady... rozne grupy wiekowe :)

 

Dla mnie sprawa jest jasna... zrobilem to co uwazalem za sluszne i nie zaluje tego.Dopuscilem sie nawet "lekkiej" prowokacji gdyz liczylem ze wkoncu Kaeres odpowie na interesujace mnie rzeczy... Na koniec powiem tylko ze zostal on i tak lagodni potraktowany :)

 

Pozdrawiam i zycze milej nocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie więc, że doszliśmy do porozumienia. Mam nadzieję, że na tym zakończą się wszystkie off-topiki, szczególnie te o charakterze wycieczek osobistych, i ten temat będzie jeszcze mógł być przydatny dla poszukiwaczy myszek do pro-gamingu. Chętnie bym go wyczyścił, acz byłoby to trudne, zważywszy na to, że w jednej wypowiedzi pojawiają się wątki merytoryczne, jak i te mniej pożądane. Niech więc zostanie tak, jak jest - ale żadnych offów więcej.

 

A teraz dobranoc, w końcu muszę iść spać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Dijkstra.

Nawet mi zdazy sie wplatac w bezsensowna dyskusje. (co kiedys bylo na porzadku dziennym)

Az teraz zaluje, ze zostalem sprowokowany w tak naiwny i prosty sposob.

Aha, ten ignore dla mistrza CS i idola wielu 15 latkow dziala od teraz bez wzgledu nawet na obrazanie mnie.

Pr0^^ | LoleX* mam nadzieje, ze bedziesz zadowolony z myszy tak jak ja jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...