Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu bylo graczy, ktorzy grali w qw, q2, q3 i na koniec CS. Z ich ust padaly slowa, ze CS jest najprostrza gra z FPP jesli chodzi o gre zajawkowa. 

Po prostu latwiej jest dogonic czolowke jak sie chce. 

W q3 aby tak bylo czlowiek musi miec nieslychany talent do tego. Nie ma ludzi, ktorzy od tak sobie zaczynaja grac w q3 i siedzac po 8 godz. dziennie wygrywaja turnieje po 2 miechach. W CS tacy byli i sa. 

True True

Z tym się zgadzam w 100% :]

Ale czytałem o takim kolesiu co wydał swoją podkładkę Fatality czy jakoś tak i taki sam ma nic (podobno koleś jest/był super dobry w Q i z reilem był mistrzem) Wiecie o kogo chodzi?

No i tak... koleś zaczął grać w CS-ka i po 2/3 miesiącach treningu jest najlepszym graczem z AWP :P (skillowcem, bo taktyki się nie słucha :D)

No a po za tym tak... w Q grasz sam (chyba?) i jesteś zdany na siebie, a w CS-ku najważniejszy jest team :) Więc możesz być słabszy, ale pomysłowy i rozsądny podczas gry i jesteś boss ;]

Tu trzeba myśleć, a wydaje mi sie (moje zdanie), ze Q jest grą "kto pierwszy, szybszy, ten lepszy i wygrany" (mogę się mylić)

 

Czyli lepiej jest pod USB podłączyć ?

I czy instalować do tej IE 3.0 nowe stery czy zostać przy tych co są na płytce ?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatality byl pierwszym prawdziwym progamerem.

W roku 2001 zarobil na swoim graniu ponad 100.000 $ w samego q3.

Potem sie przesiadl na AvP i wygral turniej w ktorym glowna nagroda byl ford focus tak wypasiony, ze hej.

Potem zaczal grac w UT2003 i znow cos tam powygrywal :P

W CS oficjalnie chyba nie gral.

I oczywiscie w q3 sa inne gry niz 1v1 :)

 

Co do sterow to ja mam zainstalowane IP 5.0 i se radza dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a po za tym tak... w Q grasz sam (chyba?) i jesteś zdany na siebie, a w CS-ku najważniejszy jest team :) Więc możesz być słabszy, ale pomysłowy i rozsądny podczas gry i jesteś boss ;]

Tu trzeba myśleć, a wydaje mi sie (moje zdanie), ze Q jest grą "kto pierwszy, szybszy, ten lepszy i wygrany" (mogę się mylić)

 

Pozdro

Tez myslalem jak zaczynalem grac w cs ze to jest gra teamowa ale na jakis 95% serwerow nikt nie patrzy na teamplay tylko szuka fragow :) Gra pomiedzy najlepszymi teamami jest strasznie dla mnie nudna moze dlatego ze wychowalem sie na troche szybszych grach fpp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tez myslalem jak zaczynalem grac w cs ze to jest gra teamowa ale na jakis 95% serwerow nikt nie patrzy na teamplay tylko szuka fragow :) Gra pomiedzy najlepszymi teamami jest strasznie dla mnie nudna moze dlatego ze wychowalem sie na troche szybszych grach fpp :)

 

Mylisz się, wcale nie jest taka nudna. Sam co prawda gram jedynie rekraacyjnie, ale jak oglądałem filmiki WCG to wyglądało to naprawdę niesamowicie. Zgrany team, ochraniający siebie nawzajem dosłownie miażdży przeciwnika. Do tego stopnia, że zabija wszystkich członków teamu przeciwnego, samemu nie tracąc nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FFA = FIRST FUCK ALL :)

A pierwszym prawdziwym PRO byl TRESH - Załozyciel klanu DEATHROW w Q1. Tylko ich sponsorowalo ID Software i oni grali jako klan przylatujac do europy (szwecji) np. zeby pograc se na lanie z pingiem 13 :)

A sam TRESH nawygrywal kupe nagrod i turniejow (miedzy innymi ferrari CARMACA:) ) w Q1 i Q2 . . .

 

Co do myszki to nadal polecam MICRISOFT IntliMouse EXPLORER 3.0A na USB najlepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy walicie smuty , sorry , poczytalem to wszytko i smiac mi sie chce. PRO... :lol:

 

z zajawka do gier ttrzeba sie urodzic. tego "czegos" sie nieda wyuczyc trenigami.

 

 

c5 Rulezzzzzz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos z tych wszechobecnych pro powie jak sie sprawuje radio z myszek microsoftu - chce cos kupic bez ogonka i niewiem czy bedzie dobre do CS'ka.

 

A tak BTW - wlasnie sobie przeczytalem ten caly post i kilka razy musialem sie zbierac z ziemi :D

W misiac da sie nauczyc CSa - u mnie na lnie jest koles co calkiem dobrze gra w UT, zaczal grac w CS i do dzisiaj go jade 1 na 1 do zera :D no chyba ze mi sie zal go robi to biore jakies Dual Elites i se biegam po mapie.

Ale fakt faktem - ze w csie czeba myslec - to niejest typowy deatchmatch jak q3, tutaj liczy sie zespol i taktyka - bo na mieso kazdy se moze poleciec i zabije powiedzmy 5 w kazdej rundzie i bedzie pierwszy na serwie - ale co z tego skoro i tak druzyna przegrala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec:

 

 

[*] Myszke jest wypasiona - wygląda zajebiście, i zajebiście leży w ręce

 

[*] Sunie po mojej no namowej podkładce jak po lodzie

 

[*] Przyciski i scroll chodzą cichutko

 

[*] Te przuciski na boki w scrollu jakoś mi nie leżą :/ i ciężko niemi operować, tesh dlatego odrazu je wyłączyłem

 

[*] Dwa boczne przyciski - pierwszy od dłoni - pożyteczny i przydatny, ale ten drugi to nieporozumienie - niema praktycznie jak go nacisnąć normalnie czymając myszkę

 

[*] A w Counter-Striku - po wywaleniu sterów (intelliPoiny 5) da się podbindować 5 przycisków, ale:

 

[*] scroll chodzi za szybko - tzn. zawsze miałem na scrollu zmiane broni - ale teraz jak chcę zmienić broń - to po lekkim nawet dotknięciu scrolla menu przelatuje mi chyba 5 razy :/

 

[*] Na guziku w scrollu zawsze miałem "Alternate Fire" - i dalej tak mam - ale tutaj to wygląda dziwnie, bo po naciśnięciu - dopiero jakby po chwili wskakuje tryp alternatywny (zoom w snajperce) - strasznie mnie to denerwuje, ale licze że to coś ze sterami

 

Ogólnie myszka świetna i niegubi kursora - na mojej podkładce nawet przy bardzo szybkich ruchach nawet na chwilke sie nie zgubiał.

Ogólnie polecam - ale ostrzegam, że najprawdopodobniej czas przyzwyczajania się do niej będzie długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ze sie wtrące bo o tym czym gadacie nie mam zabardzo pojecia (sam uzywam mojej kochanej codziennie czyszczonej i wygodnej kulki logitecha) ale cholercia gram w cs juz 2,5 roku mam 16 lat i powiedzcie mi kto to jest ten TombStone?? 8O :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taki ziom z polskiej sceny CS - nawet wypuscil kiedys calkiem udany filmik :D

 

A co do opoznien to przy ruchach nie zauwazylem 0 gram dopiero jeden dzien i strasznie mi to narzie idzie :/ - musze sie przyzwyczaic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FFA = FIRST FUCK ALL :)  

A pierwszym prawdziwym PRO byl TRESH - Załozyciel klanu DEATHROW w Q1. Tylko ich sponsorowalo ID Software i oni grali jako klan przylatujac do europy (szwecji) np. zeby pograc se na lanie z pingiem 13 :)

A sam TRESH nawygrywal kupe nagrod i turniejow (miedzy innymi ferrari CARMACA:) ) w Q1 i Q2 . . .  

 

Co do myszki to nadal polecam MICRISOFT IntliMouse EXPLORER 3.0A na USB najlepiej :)

dobra dobra,czytam i czytam i chyba już wiem że ta tylko podać namiary gdzie można dostać takową.czy to o tą chodzi? http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=1054&sid=1

 

Hmmm... Arnie tak właśnie przylukałem skąd jesteś 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobija mnie jush ta myszka :/

Ten scroll jest jakis pokopany <beczy>

Mam nadzieje ze Microsoft sie zlituje i wypucsi drivery dla graczy - bo jakby dalo sie zbindowac wszystkie guziki (razem z ruchami scrolla na boki) i dotego zlikwidowalo by sie te opoznienie po nacisnieciu scrolla + zmienilo lekko czulosc obrotu scrolla to by byla super miodna myszka - a tak teraz przynajmniej jak dlamnie to jest zwykly gryzon w ladnym pudelku i dobro optyka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...