Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten Logitech, tylko że jak napisałeś jest do clawgripu, a ja potrzebuje do finger grip'u. Myślałem nad SideWinder x8 i coś do tego, ale czekam na jakieś inne propozycje Dołączona grafika

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem nowej myszki, moja decyzja padła na gigabyte GM 6900, ma ktoś może taką, jakie są wasze opinie na jej temat?

Może polecacie jakąś inną w mniej więcej takiej cenie?

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czemu myszki Logitech G400 tak znacząco podrożały?

Rok temu kupiłem za około 130zł. Niestety padł kabel, czyli standard. Chciałem kupić nową, ale po przejrzeniu różnych sklepów okazuje się, że teraz to wydatek min 200zł. I w sumie nie wiem czy przy kwocie 200zł nie można kupić czegoś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poznam namiary na taki sklep, bo co prawda skąpiec i ceneo pokazuje niższe ceny niż podałem, ale później okazuje się, że towaru już nie ma w ogóle w ofercie, albo nie ma stanów magazynowych, albo cena jest zupełnie inna niż pokazuje wyszukiwarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czemu myszki Logitech G400 tak znacząco podrożały?

Rok temu kupiłem za około 130zł. Niestety padł kabel, czyli standard. Chciałem kupić nową, ale po przejrzeniu różnych sklepów okazuje się, że teraz to wydatek min 200zł. I w sumie nie wiem czy przy kwocie 200zł nie można kupić czegoś lepszego.

Dostaniesz bez problemu w tej cenie steelseries Sensei RAW ;)

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 I w sumie nie wiem czy przy kwocie 200zł nie można kupić czegoś lepszego.

 

Do 200 zł jest nowy Logitech G9X z logo CallOfDuty - moim zdaniem lepszy zakup (wbudowana pamięć choćby, czego w 400s nie ma ... w 400 pewnie również).

Z tych o kształcie podobnym do 400, to 500s jest konkretna, ale cena już ~300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie każdy lubi claw-gripa. Ja np toleruję tylko "pełne" myszki - najwygodniej mi się z takiej korzysta. Tutaj trzeba chwalić logitecha za stworzenie najlepszego kształtu myszy z palm-gripem: od MX500/700, poprzez G5/G7, na G400 kończąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DPI pewnie tyle osiąga(lub niewiele mniej niż podawany max) jednak i tak powyżej pewnej wartości DPI(np 1600) jest interpolowane. Do tego nie wiem czy w tym modelu nie ma różnych sensorów(Avago albo pixart) przez co myszka myszce nie równa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam owy dylemat ponieważ nie mogę zdecydować się którą mysz wybrać:

logitech G500
logitech G500s
czy Genius Gila

Mieliście może z którąś styczność albo macie jakieś własne zdanie na temat tych modeli, a może doradzicie coś od siebie ? Jeżeli macie jakieś pyatnia to chętnie odpowiem :) Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się trochę G500s, tak tylko na pulpicie - trochę dziwnie jest przy tych 8200dpi (pomimo większego dzielnika w windzie, by obniżyć czułość) ... bawiłem się tylko chwilę, ale tak czy inaczej skończyło się na 4100 dpi. ps. nie pytaj co to znaczy "dziwnie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...