Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

M$ IE 3.0 - super mycha nie do zdarcia :}

 

M$ IE 4.0 rev. a - uhh. kiepski mlodzszy brat.. powiedzial bym bardzo daleki ubogi krewny :} supie sie po 1 miesiacu intensywnego grania :D

Chyba żartujesz,mam IE 4.0 i ekspolatuję ją ostro teraz,od czasu jak ją kupiłem była katowana w CS:S'a non stop prawie przez 7 miesięcy.Zero jakiegokolwiek zużycia,nic,chodzi jak od nowości,tylko ślizgacze sobie zmieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić jakąś dobrą myszke do grania za max 120zł

mam na okó takie myszy

 

mx500

mx310

g1

ie 4.0

 

Która z nich będzie najlepsza i jesz cze jedno czym się rużni mx500/510 od g1.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić jakąś dobrą myszke do grania za max 120zł

mam na okó takie myszy

 

mx500

mx310

g1

ie 4.0

 

Która z nich będzie najlepsza i jesz cze jedno czym się rużni mx500/510 od g1.

 

pozdrawiam

G1 różni się od MX510 tylko kształtem,sensor ma ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która z nich będzie najlepsza i jesz cze jedno czym się rużni mx500/510 od g1.

A mx 500 ma słabszy sensor i występuje w niej akceleracja wsteczna. Chociaż imho wygląda najlepiej ze wszystkich myszek logitecha ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm...mam myszke teraz Logitecha Bezprzewodową (dolaczana do zestawu deluxr - w sumie zwykla 3 przyciskowa myszka kulkowa bez zadnych bajerów)..klawiature zostawie, ale myche chce zmienic..denerwuje mnie ze jest na baterie (a nie akumulatorki), do tego czesto sie gubi (szczegolnie pod koniec baterii), no i ewogole nie teges

 

pomyslalem nad powrotem do kabelka i zakupieniu G5...powiedzmy ze IDEAŁEM dla mnie bylby G7 ale nie z taką ceną..bez przesady

 

i wlasnie naszla mnie mysl..czy wracac do kabelka?? a moze skusic sie na MX1000??(ktora jest nota bene dosc tania bo ok. 220 zł vs 270 za G5)kurcze nie wiem juz teraz..zawsze sie wkurzam na uczelni jak mi sie kabelek plącze..moze w G5 byloby tak samo?? czy mx1000 bedzie ok. do gierek?? (zadne pro - typowy amator ze mnie ;) )jak czesto trzeba ladowac akumulatorki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm...mam myszke teraz Logitecha Bezprzewodową (dolaczana do zestawu deluxr - w sumie zwykla 3 przyciskowa myszka kulkowa bez zadnych bajerów)..klawiature zostawie, ale myche chce zmienic..denerwuje mnie ze jest na baterie (a nie akumulatorki), do tego czesto sie gubi (szczegolnie pod koniec baterii), no i ewogole nie teges

 

pomyslalem nad powrotem do kabelka i zakupieniu G5...powiedzmy ze IDEAŁEM dla mnie bylby G7 ale nie z taką ceną..bez przesady

 

i wlasnie naszla mnie mysl..czy wracac do kabelka?? a moze skusic sie na MX1000??(ktora jest nota bene dosc tania bo ok. 220 zł vs 270 za G5)kurcze nie wiem juz teraz..zawsze sie wkurzam na uczelni jak mi sie kabelek plącze..moze w G5 byloby tak samo?? czy mx1000 bedzie ok. do gierek?? (zadne pro - typowy amator ze mnie ;) )jak czesto trzeba ladowac akumulatorki??

Co do g5 to jest w tym temacie pare opinni o niej - niektore pozytywne ,a niektore nie.Poszukaj (2-3 strony w tył) i nizej gdzies byl rowniez temat o logi g5.Co do mx1000 - to ja odradzam dla pro czy nie pro w fpp ta mysz imo jest do du.py.Na twoim miejscu wzialbym np. mx518 + pada bo dobry pad rowniez daje dosc duzy wzrost komfortu pracy/gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy bedzie dostepna ta mycha w Polsce ??

http://www.amazon.com/gp/product/B000A6PPT...187264?n=172282

Ta myszka generalnie nie będzie dostępna w Polsce, konsultowaliśmy się z redakcji z polskim Microsoftem i nie mają ich i kropka. Niektóre polskie sklepy oferują parę modeli z tej nowej serii MS, ale nic poza tym. Przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba leworecznych :) wsumie to jest ona symetryczna, tyle tylko, ze jeden klawisz posiada po lewej stronie.

Nie,ja jestem praworęczny i wolę myszki dla takich osób a nie symetryczne.A co do klawiszy to ta mysz ma po obu stronach po przycisku z tego co wyczytałem w reckach na zachodnich serwisach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,ja jestem praworęczny i wolę myszki dla takich osób a nie symetryczne.A co do klawiszy to ta mysz ma po obu stronach po przycisku z tego co wyczytałem w reckach na zachodnich serwisach.

esh, sorry, nie doczytalem "dedykowana" :) zaspany jakis taki laze dzisiaj. A co do symetrycznosci myszki to imho jest to kwestia przyzwyczajenia, no ale wkoncu jak kto woli :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta mysz ma jedną wadę,nie jest dedykowana dla praworęcznych :(.

Spieq------>jak możesz to przetestuj tą myszę jeszcze oprócz Razera i G1.

 

ja tylko podałem linka Nierealnemu bo zadał pytanie...:) nie wnikam dla kogo jest dedykowana,a dla kogo nie (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj ludziska chyba nierealny sobie zrobi mały prezencik (kolejny ;) ) na święta bo już za długo (6 lat) walczy w potyczkach z wysłużoną już mychaczą A4TECH 4d blablabla

dokładnie tą:

 

Dołączona grafika

 

 

 

Bawił się już ktoś z was nowym Microsoftem ??

jest tani jak na swoje parametry

 

 

gib

thx za linka :-P

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w styczniu na twojepc.pl będę testować całą serię X-7 A4Techa i ona ma pierwszeństwo, bo sam jestem strasznie ciekaw... Nad MS 6000 Laserkiem pracujemy, może się uda.

W styczniu tak bardziej na poczatku, w srodku czy pod koniec? :) Wiesz moze, czt x718 beda dostepne juz w styczniu w sprzedazy? Bo ja juz powoli nie wytrzymuje :/ aktualnie na jakies kulce nedznej siedze i mnie juz trafia. Chyba zakupie x710 czerwona (szkoda, ze nie ma dostepnych czarnych) i oleje sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-718 (niższe modele też) będę mieć chyba na początku stycznia, ciężko mi powiedzieć, czy jest to równoznaczne z wypuszczeniem jej do powszechnego obiegu (może dostajemy przedpremierowo, nie pytałem o szczegóły). Zależało mi jedynie, by były TE myszki, więc rednacz załatwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam chyba jeszcze troche do tego stycznia i pomecze sie na tej kulce :/

a teraz ciekawostka ;)

Firma Creative ze wspolpraca Johnatana "Fatal1ty" Wendell stworzyli myszke o nazwie "Fatal1ty 1010".

recenzja - http://esports.ampednews.com/?page=articles&id=6501

galeria - http://gallery.ampednews.com/v/fatmouse/

cena w stanach ma wyniesc ok 49$

 

//update

@Fa!th:

ubiegles mnie chwile :)

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tego newsa to mogłem parę dni temu sam wlepić, ale uznałem, że myszka nie jest warta zachodu... Podoba Wam się?

no ja dopiero dzisiaj sie o tym dowiedzialem :)

szczerze mowiac mnie sie nie podoba i zapewne tego nie kupie :] no ale sa ludzie, ktorym moze przypasc do gustu ta myszka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...