Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

własnie ja tu mowie o zaślepieniu ... oczywiscie nie twierdze ,ze ms jest najlepszy czy logi bo wtedy byłbym jednym z "zaślepiencow" :)

Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Skubi,wiesz test testem dla mnie głownym kryterium w doborze myszki jest jej kształt i mysle ,ze dla wielu i tu nie mozna wlasnie pisac X jest lepszy od Y bo kazdy ma inne upodobania,a użytkowales g5 ,ze mowisz ze sie sciera?Uzytkuje ja 2 miech (tja wiem,ze dosc krotko,lecz dosc intesywnie) i zadnych oznak zuzycia nie wykazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i ja szanuje tylko poprostu "drażni" mnie wlasnie cos takiego : "o to jest najlepsze" ktos sie tym zbytnio zasugeruje i wybierze niewątpliwe dobry sprzet ,ale inny moglby mu bardziej przypasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykro mi ze cie drazni ze wole Razera i to tyle , a jakie argumenty za tym przemowily to juz pisalem a wiesz czym cie zaskocze? ze mialem zamiar kupic MX1000 LOGITECHA!!! ale jak wyszly laserowki to padlo na RAZER'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niech tak zostanie - przeciez od dawna wiadomo ze pojedynek mx518 vs diamondback i g5 vs copperhead jest remis absolutny ;-> jak sie planuje zakup ktorejs z tych myszek to sie idzie do sklepu, bierze sie obie mychy do lapy i sie mysli - "ta jest fajna ale to ta mi bardziej przypadla do gustu(reki)" i sie bierze ta ktora lepiej lezy w dloni :)

ja mojego a4 techa wop-49 wymieniam na:

a) a4tech x-750f (jesli mi ten czerwony przycisk nie bedzie przeszkadzal)

B) a4tech x-718 (jesli ten czerwony przycisk z wersji "f" bedzie przeszkadzal)

c) microsoft lm 6000 (jak upadne na leb i stwierdze ze nie mam co zrobic ze 180 zl ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma jak jest? jednym bardziej przypadnie do reki kształt razera a innym lepiej bedzie leżał logitech. Obie myszki sa rownie pr0, rownie dobre układy i równie wysoka cena. Ludzie wybieraja ta myszke ktora im lepiej w rece lezy. Nazwij rzeczy po imieniu i powiedz ze wybrales razera bo bardziej preferujesz kształt copperheada niz g5 ... chocbys na sile szukał nie znajdziesz innego argumentu przemawiajacego na korzysc ktorejs z nich

 

a co do mx1000 to jakbys go kupil to popelniłbys najwiekszy bład twojego marnego pr0-gamerowskiego żywota :D

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam + dla razera.... nie trzeba zapalac swiatla w pokoju zeb pisac na klawie ;p takie maly joke na rozluznienie atmosfery bo cos sie tak za bardzo klu... znaczy wymieniacie poglady ;p dobra g5 jest super copp jest super i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykro mi ze cie drazni ze wole Razera i to tyle , a jakie argumenty za tym przemowily to juz pisalem a wiesz czym cie zaskocze? ze mialem zamiar kupic MX1000 LOGITECHA!!! ale jak wyszly laserowki to padlo na RAZER'a

Skubi nie rozumiesz mnie...nie chodzi mi oto ,ze neguje to ,ze wolisz Razer'a chodzi mi oto,ze nie powinno sie pisac o to jest DE BEST BO JA TO MAM.

 

btw. Bjabrzyk jak dla mnie to mi sie lepiej cyka na ie 3.0 niz na g5 ^^

Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dlatego ze przemowilo za nim kilka argumentow NO I MIEDZY INNYMI ksztalt...

hahaha kilka argumentow :lol: wymien chociaz jeden sensowny argument poza kształtem a bedziesz moim osobistym mastahem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Stara mycha mi sie rozpadła i dtoje teraz przed wyborem nowej.

Zastanawiałem się nad logitech g1 i już mialem ją kupić jednak pojawily się nowe myszy A4 tech.

I mam pytanko brać G1 czy też wybrać A4 techa a dokladnie x710 <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem

W obu myszkach zastosowano materialy najwyzszej jakosci, ale ten w G5 cie gryzł w dłon czy co ? bo nie rozumie ...

gib mowi ze on nie widzi zadnych oznak zuzycia, a nawet jesli sie sciera to co? myszka ma swietnie lezec w dloni a nie wygladac ... bo chyba na pokaz jej nie kupileś ...

 

@stormus

poczekaj na test myszek a4techa z seri x7 na twojepc.pl ma byc w styczniu, bo w sumie to te mychy to nadal wielka niewiadoma ... ale jak musisz w tym momencie sie zdecydowac to ja jednak wybralbym a4techa

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Stara mycha mi sie rozpadła i dtoje teraz przed wyborem nowej.

Zastanawiałem się nad logitech g1 i już mialem ją kupić jednak pojawily się nowe myszy A4 tech.

I mam pytanko brać G1 czy też wybrać A4 techa a dokladnie x710 <_<

Ja wybrałbym A4tech bo robię użytek z większej ilości przycisków :wink: . 1000 dpi też może być głosem za a4tech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzej

 

fajne masz wymagania co do myszek (za taką kase) i jej oznak zużycia.

jak byś kupił mclarena i by ci lakier zblakł to co byś zrobił.

za takie pieniądze wymaga się dużo więcej.

mój a4tech który już działa 6lat nie ma prawie żadnych oznak starości, a kosztował ok. 20zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale ja Ci caly czas proboje wyjasnic ze NIE dlatego mowie ze RAZER jest dla mnie DE BEST BO JA GO MAM tylko dlatego ze przemowilo za nim kilka argumentow NO I MIEDZY INNYMI ksztalt...

Tylko ,ze w I poscie ktory napisales na tej stronie wlasnie takie cos mozna wywnioskowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gib ma rację w tym sporze, ale już nieważne (szczególnie odnośnie uwag co do pierwszego wpisu na niniejszej podstronie) - nie ma sensu tak debatować.

 

Zresztą jestem zwolennikiem tezy, że myszkę powinno oceniać się po paromiesięcznym przetestowaniu (redakcyjne testy z konieczności robi się na szybcika). Stąd, hehe, ten wątek miałby góra ze 4 podstrony, wszyscy podniecamy się szczególnie w momencie zakupu (in plus lub in minus), później emocje słabną i zaczyna się pisać: "wiesz, niekoniecznie moja myszka jest najlepsza/najgorsza, rozejrzyj się i przymierz wszystkie do łapy". Nie jest tak? Heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Osobiście jestem posiadaczem Razer Diamondback'a. Mam problem bo musze komus kupić myszkę... ale nie do grania. Myszka musi być stosunkowo tania (tj. najlepiej, żeby oscylowała w okolicach 100zł) musi być b.dokładna i nie mieć żadnych problemów na wypolerowanej powierzchni drewnianego biurka (razer nie ma). Ma ktos jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

======$kubi

 

dzięki :)

specjalnie takie porównanie zrobiłem żeby uwidocznić dosadniej ten problem :)

 

jak ktoś kupuje myche za ok. 270zł to chyba powinien spodziewać się po niej czegoś w miarę wytrzymałego.

 

======spieq

ty tu nie leż tylko za robotę się weź leniu jeden ;)

 

======spider2000

 

moze coś z nowej linii a4techa ??

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zescie sie tak na te a4techy uparli ;/ tu link; http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78852107

a jak imo cos lepszego ;p to moze : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79241805

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79220277

a jak cos bezprzewodowego to to wydaje sie ciekawe http://allegro.pl/show_item.php?item=78840604

Edytowane przez bjabrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...