Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

viśta ultimate x64, fix wg. instrukcji http://www.puttputt.ca/?p=188, to chyba cpl'owski paczer.

 

edit: zmieniłem fixa na jakiegoś iq (http://rapidshare.com/files/100900912/iQ_Vista_Mouse_Fix.zip.html), nie działało, wgrałem jeszcze raz fixa z cpla i wydaje się być ok.

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, to ja mam pytanko: posiadam mychy logitecha v450 i vx revolution. V450 jest na dwie baterie a revolution na jedną, a pytanie jest odnośnie długości czasu działania. Mam dziwne wrażenie że jak je wyłączam po pracy, to baterie szybciej się wyczerpują :/ Wiem że to dziwne :D ale mnie to irytuje. Czy Wy wyłączacie swoje myszki?? Co radzicie na takie cuś?? Wyłączać czi nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł mi MX500 tzn. lewy przycisk załapuje raz na 3-5 kliknięć . I tu moje pytanie czy kupic MX518 czy MS IE 3.0

Gram głownie w COD-a 2 na multi na średnim sensie oraz inne fps-y ale tylko SP . MX500 był dla mnie super myszka z chęcią kupiłbym jeszcze jedną taka niestety nie ma :sad:

A co za problem wymienić przycisk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem wymienić przycisk?

Okazało się ,że wystarczyło mysz rozkręcić i ja przeczyścić . I działa OK , ale mało tego wysłałem maila do centrali Logitecha że mysz padła kupiłem ją w 2004 w Holandii oczywiście nie miałem żadnego paragonu. Oni mi na to ,żebym podał nr seryjne i w zamian przysłali nowiutką G5 całkowicie za darmo :razz: :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sam byłem w lekkim szoku :razz: .Najpierw wysłałem maila do polskiego serwisu Logitech (Fix It) to jak cenę za serwis krzyknęli to już myślałem nad zakupem nowej mychy. Jednak coś mnie tknęło i napisałem do Logi do centrali i rezultaty są . Imho dbają o klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm macie moze wyprobowane jakies dobre dokladne myszki do laptopa ?

 

No bo powiedzmy nowy mX 518 do stacjonarki i stary z wykreconym ciezarkiem do laptopa jest jakas opcja, ale to troche duze do noszenia z netbookiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób sa problematyczne?? Bo ja jeszcze żadnych problemów nie zauważyłem a juz dość długo siedzę z myszkami bezprzewodowymy, tylko irytuje mnie czy ję wyłączać czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób sa problematyczne?? Bo ja jeszcze żadnych problemów nie zauważyłem

Nie masz malutkich dzieci ..... :rolleyes:

Przejdzie taka dziecina obok biurka, po czym szukasz myszki po całym domu. <_<

A jak wisi na kablu, to nigdzie nie pójdzie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się ,że wystarczyło mysz rozkręcić i ja przeczyścić . I działa OK , ale mało tego wysłałem maila do centrali Logitecha że mysz padła kupiłem ją w 2004 w Holandii oczywiście nie miałem żadnego paragonu. Oni mi na to ,żebym podał nr seryjne i w zamian przysłali nowiutką G5 całkowicie za darmo :razz: :razz:

Cos czuje ze sie posypie lawina maili z pl do centrali Logitecha, a allegro zaleje fala tanich G5.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, to ja mam pytanko: posiadam mychy logitecha v450 i vx revolution. V450 jest na dwie baterie a revolution na jedną, a pytanie jest odnośnie długości czasu działania. Mam dziwne wrażenie że jak je wyłączam po pracy, to baterie szybciej się wyczerpują :/ Wiem że to dziwne :D ale mnie to irytuje. Czy Wy wyłączacie swoje myszki?? Co radzicie na takie cuś?? Wyłączać czi nie??

Mam inny model - Logitech VX Nano (uzywam ja wraz z PCetem). W srodku sa dwa cienkie paluszki AAA. Myszki nie wylaczam - robi to sama po kilku minutach bezczynnosci. Od okolo 26 maja 2008 prauje bez zarzutu na tym samym komplecie baterii. W SetPoint jest info, ze baterie wystarcza jeszcze na 151 dni (80%).

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są najwyższe ślizgacze teflonowe? Muszą być grubsze od tych czarnych z 718BF [;

W myszach 710BF są 0.98mm czyli całkiem grube. W 718BF są 0.54mm suwmiarką mierzyłem.

 

Koło 1mm muszą mieć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie szukam myszki do 150zł:

 

Razer Deathadder

Logitech MX518

 

To moi faworyci ale możecie mi polecić jaka podkładka była by do nich najlepsza??

 

SteelSeries QcK

Razer eXactMat

Razer Destructor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa recenzja nowych myszek a4techa:

http://otstrel.ru/vbb/showthread.php?t=37516

lub z tlumaczeniem - co ciekawe są filmiki. Czyzby następca budzetowej 718(bF)? :)

 

oprogramowanie tez wydaje sie niebanalne:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

szkoda ze myszy niedostępne w pl:(

Edytowane przez garrett76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dostępność bym się nie martwił - "nadejdzie". Mnie martwi cena ... przewiduję że może być Razerowo-Logitechowska :wink: (widywałem jakieś info ~50$-50€ ... powiedzmy optymistycznie 125 PLN.

 

Jest kolejna sprawa która mnie ciekawi ... jaka będzie realna rozdzielczość tych myszy. X-7 jak dowiodłem ma nieco wyższą podaną rozdzielczość niż faktycznie jest (model X-718 miał 1700-1800 dpi w trybie 1600 dpi .... tryb 2000 był już interpolowany więc nie warto nawet podawać wyniku pomiaru)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dostępność bym się nie martwił - "nadejdzie". Mnie martwi cena ... przewiduję że może być Razerowo-Logitechowska :wink:

ech? w Niemczech jakieś 20 ojro... plus bonus level dla sprzedawców...hm ~80 zł;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech? w Niemczech jakieś 20 ojro... plus bonus level dla sprzedawców...hm ~80 zł;)

No mam nadzieję że tak będzie ... może te 50$-50€ to jakaś bardzo przedpremierowa cena była ... nie wiem .... tyle po prostu widziałem i byłem zszokowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ładnie to wygląda mam nadzieje że w naszej Republice Bananowej dostanie te myszy.

http://www.x7.cn/en/products.asp?cid=121

 

Osobiście będę polować na dwa modele optyczne:

 

718BK

http://www.x7.cn/en/product.asp?id=38

 

albo

 

710BK

http://www.x7.cn/en/product.asp?id=36

 

Kabel zawsze można zmienić na cienki ze starej mychy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto pierwszy zmierzy realną max rozdzielczość ? ;) (nowego modelu laserowego [3600dpi] i LED [3200dpi])

 

ps. ciekawe jak z max prędkościami ... szczególnie tego egzemplarza laserowego

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...