Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Co 80zł, to raczej jakaś tekstylna musi być. Pomyśl czy potrzebna Ci jest duża, a na końcu wybierz firme, bo już jest sporo firm, które sprzedają szmatki. Ja bym polecil QcK (+), ale to dlatego że z innych szmat używałem tylko DKT, więc nie mam zbyt dużego rozeznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja - v4.3

 

1) A4tech X-750F ------- 2500dpi, 6,4 Mpix/s, 7080 fps, sensor 30x30 - laser

 

2) Razer Copperhead -- 2000dpi, 6,4 Mpix/s, 7080 fps, sensor 30x30 - laser

--- Logitech G5 ---------- 2000dpi, 6,4 Mpix/s, 7080 fps, sensor 30x30 - laser

 

3) A4tech X-718F ------- 2000dpi, 5,8 Mpix/s ,6500 fps, sensor 30x30 - LED

--- A4tech X-718 -------- 2000dpi, 5,8 Mpix/s ,6500 fps, sensor 30x30 - LED

 

4) Razer Diamondback- 1600dpi, 5,8 Mpix/s, 6500 fps, sensor 30x30 - LED

--- Logitech MX 518----- 1600dpi, 5,8 Mpix/s, 6500 fps, sensor 30x30 - LED

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam chyba jeszcze troche do tego stycznia i pomecze sie na tej kulce :/

a teraz ciekawostka ;)

Firma Creative ze wspolpraca Johnatana "Fatal1ty" Wendell stworzyli myszke o nazwie "Fatal1ty 1010".

recenzja - http://esports.ampednews.com/?page=articles&id=6501

galeria - http://gallery.ampednews.com/v/fatmouse/

cena w stanach ma wyniesc ok 49$

 

//update

@Fa!th:

ubiegles mnie chwile :)

Ze zdjec i wstepnych info wyglada mi to na probe przypomnienia Wingmana od Logitecha

Ja do Wingmana nie moglem sie przyzwyczaic. On wymagal tzw. palcowego trzymania, ja musze cala dlonia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wiem co to jest ten A4tech X-750F i imo copp i g5 biją go na glowe bo po 1 ten sensor to jakas dzika firma a w logi i razer sa to najlepsze firmy na rynku po 2 materialy ... tu chyba nikt nie zaprzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wiem co to jest ten A4tech X-750F i imo copp i g5 biją go na glowe bo po 1 ten sensor to jakas dzika firma a w logi i razer sa to najlepsze firmy na rynku po 2 materialy ... tu chyba nikt nie zaprzeczy

Sensor jest agilent - tej samej firmy co w razer.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wiem co to jest ten A4tech X-750F i imo copp i g5 biją go na glowe bo po 1 ten sensor to jakas dzika firma a w logi i razer sa to najlepsze firmy na rynku po 2 materialy ... tu chyba nikt nie zaprzeczy

Taaaa - napewno jestes autorytetem i kompetentny w opiniach o tym A4-tech ...

No i oczywiscie widziałes to, miałeś w rękach i testowałes - tak bezwzgledną wydałes opinie ...

No i dlatego tez nawet juz nie spojrze na te wstretne A4-Tech .... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieq-------> super byłoby gdyby taki teścik powstał z porównaniem wszystkich myszy dla graczy od Genius Ergo 520 poprzez MS LM 6000 i X718 po logi G5.Na pewno wielu osobom by się coś takiego przydało,sam jestem ciekaw jak się ma taki X-718 do Geniusa czy G5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie trzymalem tego w rekach ale imo lepiej kupić jakiegos starszego logiego albo razera niz najnowszego super turbo a4techa

Starszego logiego czyli np mx 500 ? - nie dzięki .......... starszego razera czyli viper ? - nigdy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bjabrzyk

This is just Your "IMO" ... :D

Bez obrazy - "tylko ..... nie zmienia swojego zdania" - szczególnie po ukazaniu sie pierwszych testów, porównań .

A najlepiej cos definitywnie stwierdzac po recencjach uzytkowników tych mysz - a na razie nie widziałem, nie słyszałem na jakims polskim forum kto by powiedział mam, uzywam x-710, czy x-718, czy x-750F (?)

Edytowane przez eMeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś przyjemność dłuższego obcowania zarówno z Razerami (Diamondback i Copperhead, bo kształt praktycznie ten sam) i Logitechami MX518/G5 ? Mam od jakiegoś roku Diamondbacka, ale dopiero teraz zacząłem poważniej i dłużej grać w jakieś FPP i tym podobne.. I po kilku godzinach boli mnie tak dłoń, że nie da się grać :/ Zastanawiam się czy Logitechy nie byłyby wygodniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT :)

 

 

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!! :) :banana: :gitarzysta: B)

 

 

P.S.

Życzę żeby u każdego wczoraj pod choinką znalazł się Logitech G5/G7 lub Razer Copperhead :) Lub jeśli ktoś woli jakiś TOP-Mouse od A4Techa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieq-------> super byłoby gdyby taki teścik powstał z porównaniem wszystkich myszy dla graczy od Genius Ergo 520 poprzez MS LM 6000 i X718 po logi G5.Na pewno wielu osobom by się coś takiego przydało,sam jestem ciekaw jak się ma taki X-718 do Geniusa czy G5.

Niestety, raczej nie będzie to możliwe ze względów czasowych... Recenzja Copperheada zajęła mi kilkadziesiąt (!) stron w edytorze, to przy takim porównaniu wyjdzie minimum 150 str. do przebrnięcia (już przy Razerze miałem uwagi, czy kolejna recka to jakaś książka będzie, heh...).

 

A testów typu "myszka fajna, dobrze wykonana, polecam" po prostu nie robię, bo to mija się z celem, takich recenzji myszek mamy w sieci - niestety - ogrom. Przetestowanie jednej myszki to minimum tydzień (czyhanie np. na wady ukryte lub pojawiające się na skutek eksploatacji). Zabawy będzie w cholerę już z samą serią X-7 A4Techa. Więc albo jedna myszka wnikliwie (w miarę swoich możliwości) wymęczona, albo 15 po łebkach. Wolę to pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tematy na temat gryzoni :) I teraz zupełnie nie wiem co sobie zakupić czy MX510 czy 518 Razer niestety nie wchodzi w grę bo nie mam funduszy :( Ale jak możecie to podpowiedzcie co lepiej wybrać bo już kompletnie zgłupiałem. Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Edytowane przez sasik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku poradziłbym Ci razera, ale teraz wiem, że to zależy również od preferencji tj szczególnie od rozmiaru łapy i preferowanej ciężkości myszy. Dla mnie Razer (DiamondBack i Copperhead, bo to to samo praktycznie) są za małe, łapy mnie bolą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak narazie na Razera mnie nie stać rozważam kupno jakiegos MX-a tylko nie wiem którego :(

Razer Dioamondback kosztuje tyle samo co MX 518. Chyba, że chodzi Ci o Copperhead no to on już jest droższy. Z tym wyborem to jest tak, że jak już ktos wyżej napisał zależy od rozmiaru ręki i czy wolisz sterować mychą bardziej palcami czy cały nadgarstkiem. Ja dostałem pod choinkę G5 :lol2: i IMO jest świetna więc ja radziłbym ci wziąć MX518

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie trzymalem tego w rekach ale imo lepiej kupić jakiegos starszego logiego albo razera niz najnowszego super turbo a4techa

tak szefie.. juz sie pare postow wyzej popisales swoja wiedza w dziedzinie myszek :> pewnie juz miales z 15 A4tech z seri X7 ze tak je doskonale znasz :> a co do starszego razera czy log to nie dziekij toz to szajs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O panie,przeciez podkreslil ,ze ich nie trzymal w ręku a ty mu tylko nie jego słowa przylepiasz...ekhm co do razer'a to nie wiem ale logitech to syf?Tyle ludzi katuje jeszcze mx500 i raczej nie jest to syfiasta mysz a kultowa jak ie 3.0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O panie,przeciez podkreslil ,ze ich nie trzymal w ręku a ty mu tylko nie jego słowa przylepiasz...ekhm co do razer'a to nie wiem ale logitech to syf?Tyle ludzi katuje jeszcze mx500 i raczej nie jest to syfiasta mysz a kultowa jak ie 3.0 ;)

Wielu recenzentów pisało już że stary razer (viper) się gubił i generalnie miał marny sensor. Co do MX 500 to też wystarczy nakleić ślizgacze na stare i są problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do razer'a to jak pisalem wyzej - nie wiem,nie mialem nigdy tej myszy.A co do mx'a...to przeciez producent (miceskatez) zaleca odklejenie org. i dopiero naklejenie mice'ow © h4g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem zesiezakochalem w najnowszym microsofrcieLM 6000 :> jesli sie okaże ze to kozacka myszka to moj a4tech wylatuje z raindropa na allegro a na jego miejsce laduje sie ten microsofcik :D beda musial przebolec to 180 zl wrrrr :/

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...