Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

grac sie da oczywiscie tylko mi np. taka gra nie sprawiała przyjmnosci - moze tobie (czego ci zycze) zakup tej myszki sprawi ogromna radoche w grach,co do pada to praktycznie to samo ;) ja ze swojej strony polecam eye'a bo mam,uzywam i jestem zadowolony do tego cena 35pln ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja tą myszkę mam z punktów 5plus - nie kosztowała mnie ani złotówki, więc uważam, że to dobry układ :)

A podkładkę w takim razie sobie zamówię... Nie będzie na niej problemów ze ślizgaczami ani nic? Myszka będzie gładziutko chodzić?

A czy taka podkładka jest dobra? => http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24769

Pytam bo jest w miarę blisko w sklepie i bym zamawiać nie musiał

Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukas

ja na twoim miejscu wzialbym qck, jest sprawdzony i fajnie po nim smiga szczurek.. nie niszczy sie w praniu ;P wiem, sprawdzalem (recznie @ PERŁA cos tam black;) a tego pada z komputronika.. hmm jak chcesz to bierz.. wszystko i tak zalezy od ciebie B) .. pozdro

Edytowane przez kfachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, posiada, właśnie klikam sobie...

Test jest jakiś zachodni, polskich jeszcze nie ma.

A jak z głośnością kliku w porównaniu do Diamondbacka/Copperheada? Wiem, wiem... zboczenie, ale mnie to interesi, bo bym kupił. Nareszcie mysz bez bocznych przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, wiemy - ostrzę sobie zęby na G3, bo dobra stara konstrukcja, na pewno ją zrecenzuję.

 

Co do nowego Razera - klik jest podobny, jak w poprzednich Razerach, przy okazji recenzowania tej myszki porównam ją do Copperheada (gdzieś ją mam, tylko że tych myszek tyle leży wokół...). Na pewno nie będzie to szybko, bo mam zaległości z innymi testami, pomijam inne obowiązki zawodowe.

 

Myszka jest niższa, węższa, krótsza i lżejsza! Pamiętajcie o tym.

Aha - optyk!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musze przyznac ze ta myszka (718F) jest fajna, zważywszy ze to a4tech

ładnie wyglada, i precyzyjnie działa

 

jedyne co mnie wkurza(ale chyba nie ma znaczenia za bardzo) ze zmiana czest skanu portu usb na niej nie działa, ma tylko 125hz, no i .... dupka jakas cieżkawa troche

 

ale w graniu nie przeszkadza

 

co do 3x fire - to takie sobie, wole z singla popykac, a w m16 raczej z bursta pojechać, mniejszy rozrzut mam

 

do 2000dpi jakos przyzwyczaic sie nie moge, max jakie na razie uzywam to 1600 i niżej, na snajpie

 

ogólem polecam - 69,90 plus 9zł priorytet przesyłka - a mysz za te cene wymiata te za <150 Logitecha/razera/ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do większego dpi przyzwyczajać się nie trzeba. Ustawiamy max rozdzielczość myszy a prędkość przesuwu/czułość regulujemy już w grze.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem Wam podać, nie te lata już.

Jeśli ktoś jest niecierpliwy i już go gardło pali, to niech chociaż przeczyta ten tekścik: PINK PONK

 

Dotyk i czucie związane z użytkowaniem Krait’a nie stawiają go na najwyższej półce produktów Razera, szczególnie gdy porównać go do starszych braci. Ale nie zapominajmy, że Krait został stworzony dla minimalizacji kosztów związanych z zakupem myszy i ten właśnie segment rynku chce zawojować.

Yep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś w łapach Creative Fatal1ty? chodzi mi o tą wersję z laserem :] (chyba 2020 się zwie)

 

 

edit: i tym samym mam już dowyboru 5 myszek... Logitech mx510/518 G5 | Creative Fatal1ty 2020 | Razer Copperhead - i którą ja mam wybrać?

 

 

edit2: trochę się zorientowałem w cenach i myślę, że razer copperhead (209zł) + steelpad Qck (ok. 40/50zł) będzie najlepszym rozwiązaniem

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pclab.pl/art18073.html <- najpierw poczytam to :] potem jeszcze poszukam :D

 

 

 

 

Edit:

http://www.extremetech.com/article2/0,1697,1861289,00.asp - 9/10 - brak akceleracji

http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879285125 -

 

 

Komentarze z pclaba - koleś musiał przejechać 0.5m na zaplamionym biurku przy 400dpi i 125Hz... wtedy była lekka akceleracja wsteczna... tylko kto tak używa myszki?

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdopodobniej niebędzie srebrnej wersji myszy A4Tech X-718F i X-750F. Na stronie producenta usunięto wcześniej istniejące 2 wersje i pozostawiono jedynie obecną już na naszym rynku. Jeśli ktoś chce ww modele w innej kolorystyce to pozostaje jedynie seria BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bio

Na pclabie pisali, że przy 2000dpi też jest... Masz tutaj nawet stronę http://pclab.pl/art18073-7.html Ja poczekałbym na logitecha g3, a jeśli już bym brał teraz, to pro v1.6 (ładnie wygląda), albo diamondbacka plasma...

EDIT:

No i w komentarzach różne rzeczy piszą jak widać "jako szczesliwy posiadacz Copperheada mam kilka uwag

 

- mysz ma akceleracje wsteczna tak jak G5 bo maja ten sam uklad optyczny. (...)"

Na pewno będzie to niezły zakup, tylko zastanów się, czy za 200zł chcesz mieć coś jednak niedopracowane...

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lasery sa fajne, takie nowe i elo mlodziezowe :)

To zadziwjace jak ktos na chwile zaglebia sie w temat myszy, bo chce cos nowego kupic to automatycznie zastanawia sie tylko nad laserami. Skad to sie birze?

Mamy bogata oferte swietnych 1600dpi optykow, ktore dzialaja na wszytskich doskonale. Mozna wybierac w cenach, ergonomii, wielkosci - to klucz do dobrego zakupu. Ale po co jak jest kilka laserowych modeli powyzej 200zl :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie wiem, skad te narzekania na mysz Razer Viper. Od 2 miesiecy mam taka, kupilem chyba ostatni egzemplarz w sklepie :) . Sprawuje sie znakomicie razem z Steelpadem Qck. Przyzwyczailem sie do tej lekkiej akceleracji wstecznej. Mysz jest bardzo dokladna i precyzyjna. Lepszej myszki nie mialem po prostu, a mialem wczesniej IE 4.0 , MX500 od Logitecha. Razer wymiata... Nawet nie chce myslec jaki jest Copperhead :)

 

Gram duzo w CS Source i Battlefielda 2 . Razer Viper wymiata !

Edytowane przez endziork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie wiem, skad te narzekania na mysz Razer Viper. Od 2 miesiecy mam taka, kupilem chyba ostatni egzemplarz w sklepie :) . Sprawuje sie znakomicie razem z Steelpadem Qck. Przyzwyczailem sie do tej lekkiej akceleracji wstecznej. Mysz jest bardzo dokladna i precyzyjna. Lepszej myszki nie mialem po prostu, a mialem wczesniej IE 4.0 , MX500 od Logitecha. Razer wymiata... Nawet nie chce myslec jaki jest Copperhead :)

 

Gram duzo w CS Source i Battlefielda 2 . Razer Viper wymiata !

no wlasnie o to chodzi masz steela qck na ktorym dobrze smiga, znajomy ma tego szczuram i pada. dawniej uzywal icemata pierwszego i steela (z aluminium jakis nie pamietam modelu) i na tych podqadkach nie dalo sie grac przy szybszym ruchu mysz stala w miejscu <_< ........... moze dlatego ludzie narzekaja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer Viper wymiata !

ehhm... najgorsza myszka razera? która jak walnie akceleracją wsteczną to aż chce się jej zrobić akcelerację wsteczną przez okno? mam nadzieję, że to była tylko literówka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...