Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz sie troche rozczarowac jakoscia wykonania/materialami po przesiadce z g5 na a4techa. Bo parametry techniczne to a4tech ma lepsze jezlei tak porownywac.

 

Ja bym na twoim miejscu pozostal przy ksztalcie mx500/g5 wlasnie, i skupil sie na jakiejs taniej z gwarancja na allegro mx518 np (<100zl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem myszkę Lognetmedia mL-903 ICON + podkładka Nova Winner.

Niestety sterownik do niej miał pojawic sie pod koniec czerwca ale przesunieto premiere na wakacja 2007.

Czy da sie jakos zapodac sterownik od innej myszki na tym samym układzie?

 

Pytanie drugie. Właczylem gre Lost Planet na Viscie i dx 10 ale cos sie dzieje z myszka. Tzn niewielki ruch myszka i gosc ktorym sie poruszam wykonuje duzy ruch na ekranie.

Ja chce skręcic delikatnie w bok to obraca sie prawie o 180 stopni zamias o kilka. Przelaczalem miedzy 800 a 2000 i nic to nie daje. Nie da sie grac w gre.

Czego to wina? W innych grach np Stalkerze jest ok.

 

Lognetmedia mL-903 Icon posiada pięć przycisków wyprodukowanych w technologii Quick Click, która umożliwia wciśnięcie ich nawet ponad 8 razy na sekundę, co oprócz ergonomicznego kształtu myszy, zapewnia użytkownikowi należyty komfort obsługi.

A jak uaktywnic ten Quick Click? programowo? bo naciskam na przycisk i dziala jak zwylky przycisk w zwykłej myszce.

 

Czy podkładka Nova Winner jest w miare dobra? Ma ktos doswiadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ standard [;

A4Techy z serii X7 moich znajomych jeżeli cierpią na jakąś przypadłoś, to zawsze na właśnie tą - psujący się scroll ;)

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W copperheadzie po 1,5 roku padł mi prawy przycisk, powierzchnia prawego przycisku starła się do błyszczącego plastiku, od tygodnia mysz mi rozłączała, przed chwilą całkiem przestała działać - przerwał się jakiś drucik w kablu przy przejściu przez obudowe myszki - nie widać uszkodzeń izolazji ale mysz czasem tylko zabłyśnie przy ruszaniu kablem w tym miejscu. Pomijam że od czasu zakupu działała do [gluteus maximus] a precyzje miała na poziomie optyka za 9,99zł z rynku (wiem bo mam awaryjnego). Tak więc pytanie - czy inne razery (krait, deathadder, pr0) też są tak wytrzymałe? Ewentualnie które myszki bezprzewodowe mają najmniej widoczne wady myszy bezprzewodowych (życie baterii, lag, zakłócenia)?

Jeszcze jedno pytanie - do coppershitu nie mam gwarancji więc tu już nic nie zrobie, ale czy normalna gwarancja na myszki obejmuje takie sprawy jak przerwanie kabla (przerwanego od wyginania, nie od przecięcia z zewnątrz), zużycie mechanizmów przycisków?

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W copperheadzie po 1,5 roku padł mi prawy przycisk, powierzchnia prawego przycisku starła się do błyszczącego plastiku, od tygodnia mysz mi rozłączała, przed chwilą całkiem przestała działać - przerwał się jakiś drucik w kablu przy przejściu przez obudowe myszki - nie widać uszkodzeń izolazji ale mysz czasem tylko zabłyśnie przy ruszaniu kablem w tym miejscu. Pomijam że od czasu zakupu działała do [gluteus maximus] a precyzje miała na poziomie optyka za 9,99zł z rynku (wiem bo mam awaryjnego). Tak więc pytanie - czy inne razery (krait, deathadder, pr0) też są tak wytrzymałe? Ewentualnie które myszki bezprzewodowe mają najmniej widoczne wady myszy bezprzewodowych (życie baterii, lag, zakłócenia)?

Jeszcze jedno pytanie - do coppershitu nie mam gwarancji więc tu już nic nie zrobie, ale czy normalna gwarancja na myszki obejmuje takie sprawy jak przerwanie kabla (przerwanego od wyginania, nie od przecięcia z zewnątrz), zużycie mechanizmów przycisków?

Sorry, czegos nie pojmuje. Copper dzialal wg Ciebie z precyzja na poziomie optyka za 9,99 zl i mimo tego meczyles sie z nim 1,5 roku???

 

Trwalosc DA jest niezgorsza, poza skrzypiacym kolkiem ;-) No i poza wrazliwoscia na zmiany FW, padaja przy tym jak muchy ;-) Ja mam juz 3 DA :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić jakąś tanią mysz dla gracza w kolorze najlepiej czarnym. Myśłałem nad A4-TECH X-750 ( http://www.komputronik.pl/Myszki/A4_Tech/p...pelny,id,40779/ ), pod dco lepiej podłączyć mysz, PS/2, czy USB? W sumie zależało by mi też na przycisku podwójnego strzału i bocznych przyciskach. Mógłbym też kupic tą mysz: http://www.komputronik.pl/Myszki/Creative/...pelny,id,27040/ , jest całkiem niezła, ale wolałbym kupić X7.

Edytowane przez hugo_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko już było 1000 razy i 1000 razy było, że X-750 to crap w porównaniu do X-718 i innych myszy z diodą LED.

Tak, lepiej przez USB.

Fatal1ty 1010 to lepsza technicznie mysz niż ten A4Tech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Rozglądam się za niedrogim myszonem do niedzielnego grania, głównie do zwykłej pracy.. rozsądny limit to 100zł.

 

Do tej pory od kilku już lat używam logiego ultrax optical mouse - myszki niedużej operowanej raczej palcami i przy takim kształcie chciał bym pozostać Klik po fotki....

Chciał bym aby myszka miała dobrego scrolla, cichego i z klikiem. Nie interesują mnie dodatki w rodzaju wyboru dpi czy 3strzałów (bral bym w ciemno któregoś z a4techów ale właśnie te oczojepne dodatki mnie odrzucają..). Myszka może być a nawet powinna dosyć lekka. W sumie nie bardzo mam i ochotę na dodatkowe przyciski z boku chyba że będą małe i nie będą przeszkadzać.. Logi którego używam ma jeden przycisk dodatkowy (wstecz w przeglądarce) i tyle mi absolutnie wystarcza. Mysz będzie śmigać na steelpadzie qck mini (co da wam jakieś pojęcie o tym na jakim sensie gram ;]). Mogła by mieć super ślizgacze... moja mysza zgubiła/starła do plastiku wszystkie a nie chce mi się jej podklejać ;] dużym plusem będzie miękki kabel

 

tak wstępnie się przyglądając - razer krait (czy on nie świeci za mocno ?) ale to powyżej zakładanego funduszu.. kształt wydaje mi się optymalny. creative 1010 - nie wiem jak kształt ale przemawia do mnie cena (tą bym miał lokalnie w cenie dystrybutora i jeszcze z dostawą do domu..) i pewnie technicznie nie jest gorsza od tego co mam ;] z opinii na komputroniku - latający ciężarek ale to pewnie da się przykleić lub usztywnić kawałkiem papieru

 

jakieś inne propozycje ? longocośtam to chyba spora myszka... logi lepszy myszki ma drogie i chyba też niemałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, ale co polecicie do cs`a ?

 

gram raczej na low sensivity, myślałem nad razer deathadder i podkładce steelpad qck +

 

będzie dobrze ?

zależy jak bardzo wymagającym graczem jesteś :> w cs niema aż tak szybkich ruchów jak w q3 więc może będziesz zadowolony na tym "low sens" pytanie ile to dla ciebie low sens ;) dużo lepszym wyborem pod ta myszkę jest jakąś podkładka plastikowa labo stelpad 5L, niema aż tak dużo miejsca ale DA na nich będzie lepiej śmigać pytanie czy nie będzie za mała :)

 

btw bez tuningowania DA niebyłbym w stanie na niej grac, lepiej już kup IE 3.0 albo mx510 ']

Edytowane przez HQ12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MX500 i mam pytanie jakiego programu użyć do podkręcenia portu ?? Zassałem jakiś USB Mouse rate switcher bedzie dobry?? I czy podkręcenie portów USB nie wpłynie na prace innych urządzeń na USB(szczególnie modemu)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MX500 i mam pytanie jakiego programu użyć do podkręcenia portu ?? Zassałem jakiś USB Mouse rate switcher bedzie dobry?? I czy podkręcenie portów USB nie wpłynie na prace innych urządzeń na USB(szczególnie modemu)??

ten program jest chyba najlepszy z dostępnych, jeśli jednak będziesz miał wciąż trudności zgłoś się do mnie na e-mail wyśle ci pomocny pliczek, owszem wpływa na prace urządzeń ale w niezbyt znaczącym stopniu

 

jesli masz mx500 to powinieneś przestawic dodatkowym programem od logitecha z "precysion mode" na "speed mode" inaczej mysz będzie miała bardzo wkurzająca i odczuwalna akceleracje wsteczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zwie się ten prog. od Logitecha co można dokonać zmainy z precision mode na speed mode?? W prog. który mam teraz zainstalowany (był na cd z myszka nie ma takich opcji)

 

A ten program do zmiany USB rate wywala mi takie cos:

 

Windows XP/2k3 USB Mouserate Switcher

-------------------------------------

 

Operating System : Windows XP

 

 

ERROR: Could not find a valid sequence!

Please use Windows' original "usbport.sys"!

Edytowane przez nalewator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o tym mówiłem :) masz nowszą wersję win xp z nowym plikiem usbport.sys i programowi nie zgadzają się sumy kontrolne :)

 

potrzebujesz pliku ze starszej wersji windowsa xp

 

co do zmiany z trybu pracy precysion na speed potrzebny ci jest oddzielny program i możesz znaleść go TUTAJ click !

 

ulepszony program do zmiany poling rate na porcie usb znajdziesz TUTAJ click !

 

jeśli wciąż nie będzie działać, skontaktuj się ze mną przez e-mail a wyślę ci odpowiedni plik tak jak pisałem wyżej

Edytowane przez HQ12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już podkręciłem dzięki pomocy HQ12 (THX).Mysz hula jak złoto , wszystkie porty podkręcone ale narazie nie zauważyłem żadnych problemów z urządzeniami na USB. Ale programik nie omieszkam sprawdzić THX.

Ide testować w COD 2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...