Skocz do zawartości
letrev

GAINWARD GeForceFX 5600 Ultra rev.II czy ASUS RADEON 9600XT?

RADEON 9600XT czy GF FX 5600 ULTRA II ? ? ?  

  1. 1. RADEON 9600XT czy GF FX 5600 ULTRA II ? ? ?

    • RADEK
      18
    • DZIFORS
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie poniewaz kumpel prosil mnie o rade noszac sie z zamiarem kupna kompa i mowi ze ma na karte 1000zl rowno tzn jak mowilem ze ten asus kosztuje 1059 to juz troszke krecil glowa ale dalo by sie go nakrecic :) pozatym musi byc to karta kupiona w sklepie w ktorym on bedzie skaladal kompa a oni nie maja nic z serji stary radek 9700 :|

Pytam wiec co lepsze i co poradzic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na benchmarku widzialem artykul o radku ale tam byly tylko 2 benchmarki :/

A na dodatek w jednym dzifors stal wyzej :)

 

Btw. Wiecie jak teraz wygladaja stery do kart ATI ? ? ? Bo ja ze swoim 9100 to mialem cuda z niektorymi catalistami :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trza było mu odrazu dopisac ze dzifors dostaje po pupie od radzia po co bedzie testy przegladał :lol:

 

zacytuje panow z tomshardware:

Jednakże w bezpośrednim porównaniu z kartą FX5600 Ultra nVIDII, 9600 XT jest bezsprzecznym zwycięzcą. Masowa karta nVIDII miała w tym przeglądzie naprawdę bardzo niewiele okazji by udowodnić, iż należy do tej samej ligi co karty 9600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie XT, chociaż to aż 400zł (około) więcej... Ale jak się płaci to się ma  :wink:

??? kąd ta rożnica ?

 

bierz radosława

 

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...sus_9600XT.html

 

mini test radka

U mnie LPC w sklepie (Lublin) są takie różnice w cenie 8O

Dodam jeszcze, że 9600XT się nieźle kręci - ktoś około miesiąca temu sobie kupił z forum i pokazywał możliwości - baaaardzo smaczna karta :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...