Skocz do zawartości
Kaeres

Filmy chacza (???)

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka (kilkanascie)  sztuk zaledwie w wersji 4. Reszta to 3.xx. W ostatecznosci, po wgraniu divx'a 3.xx, zainstaluj divx'a 4. Nie zatwierdzaj odtwarzania przez niego filmow wersji 3.xx. (to dla upartego kolegi lukka)

Nie jestem uparty :x ale nie zgadzam sie z Toba :D :lol: :wink: uwierz mi ze Divx 4.** jest b.dobry (nie mowie o 5 bo to to jest gowno rzeczywiscie)

Dlaczego twierdzisz ze 5 to takie gowno ?

Zainstalowalem go , no i spoko mi filmiki smigaja ?

Przynajmniej na razie nic sie nie kaszani.

hmmmm...... gowno 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka (kilkanascie)  sztuk zaledwie w wersji 4. Reszta to 3.xx. W ostatecznosci, po wgraniu divx'a 3.xx, zainstaluj divx'a 4. Nie zatwierdzaj odtwarzania przez niego filmow wersji 3.xx. (to dla upartego kolegi lukka)

Nie jestem uparty :x ale nie zgadzam sie z Toba :D :lol: :wink: uwierz mi ze Divx 4.** jest b.dobry (nie mowie o 5 bo to to jest gowno rzeczywiscie)

Dlaczego twierdzisz ze 5 to takie gowno ?

Zainstalowalem go , no i spoko mi filmiki smigaja ?

Przynajmniej na razie nic sie nie kaszani.

hmmmm...... gowno 8O

ok nie zrozumielismy sie. Divx 5 jest gowno ale przy KOMPRESACJI filmow (gorsza czasami jakosc niz w 4 i potrafi sie wieszac) ale do odtwarzania jest jak najbardziej OK... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dkokładnie ten sam problem. To było jeszcze za czasów i810. Miałem "blokersów" na divixie i jak odpaliłem film miałem go w 16 bitach..

Zainstalowałem nowsze stery i wszystko zaczeło sie walić. Niektóre filmy na fullscreenie działały 2-3 fps na seq. A niekture dobrze. Nie wiem czego to wina że jeden film działa lepiej a inny gorzej. Po zmianie spzretu na nowszy (płyta Asusa i GF 2 MX) nie mam tkich problemów. Czasem tylko rozsynchronizowuje sie dźwięk i obraz :(. Ale to chyba wina bestplayera bo na The Playa nic sie nie wali. Naprawde trudno tu jednoznacznie winić sprzęt lub soft. Może zrób tak zainstaluj sys i kodeki od kumpla i kombinuj ze sterami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...