Skocz do zawartości
snorri

R9600Xt juz w testach niedlugo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Wlasnie odebralem swojego Saphire'a tak jak w temacie. Niedlugo sie wezme za testowanie tej karty, jak tylko bede wiedzial co jest warta to wrzucam info. Ma ktos jakies sugestie jakich benchmarkow uzyc?? 3dmarki wystarcza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mialem za wiele czasu ale puscilem 3dmarka2k1 i potem troszke pokrecilem no i chyba moge byc zadowolony- na nastepujacym sprzecie osiagnalem 13k na takich ustawieniach:

 

Proc-p4 1,8@2,48(18x136), plyta-Ga-8ie533, 2x256kingston 333,9600xt GPU-285,MEM-333

 

No i co sadzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja ma 128mb. Co do osiagow to wynika z roznych testow ze jest rownie dobra a czasem lepsza od 9500pro wiec chyba luss, i jeszcze nie jest to tak bardzo duzo kasy bo przeciez bardzo czesto 9600pro tyle kosztuja... :!:

Koniec testow na dzis, teraz sie zbieram i ide na browarka, wam zycze tego samego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj LOL :P

 

PS- karta b. dobra, acz lepiej szykować kasę już na 9700- w moim odczuciu 900 zł to za dużo- wcale nie taka rewelacja, jak mi się wydawało :| Lepiej poczekać lub dopłacić i kręcić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mialem za wiele czasu ale puscilem 3dmarka2k1 i potem troszke pokrecilem no i chyba moge byc zadowolony- na nastepujacym sprzecie osiagnalem 13k na takich ustawieniach:

 

Proc-p4 1,8@2,48(18x136), plyta-Ga-8ie533, 2x256kingston 333,9600xt GPU-285,MEM-333

 

No i co sadzicie??

jakie pamieci ma twoj radeon bo bardzo rdzen podkreciles moj radeon max idzie na 520 pozniej juz zwisy i mam 13,6 w 3dmarku 2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze nie mam pojecia jakie ma pamieci i tez nie do konca wiem jak to sprawdzic. A co do krecenia to swoj sprzet spokojnie moge na wiecej wykrecic ale poniewaz mam zasilke 300W Codegena to na razie moge zapomniec o tym. Na gwiazdke sprawie sobie Chiefteca dualfana i bedzie luss. jutro z rana jebne 3dmark3k i dam znac jaki wynik. Jak na razie nie powiem ale jestem zadowolony z karty jak za taka kase, a co do wczesniejszych wypowiedzi to na 9700 mozna odkladac jak sie ma kase :D a to jednak conajmniej 300pln wiecej, wiec dzienx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...