Skocz do zawartości
Figol

Tibia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze o pomoc w nastepujacej sprawie: Moj brat gra w gre o nazwie "Tibia" :? . Chodzi o to ze na duronie 1 GHz po jej odpaleniu wsystkie inne programy znacznie zwalniaja :( . Nie chce mi sie wierzyc ze gra z grafika rodem z roku '95 jest tak wymagajaca... :roll:

Pytanie brzmi: czy sa jakies programy majace na celu ograniczenie wykorzystywania zasobow systemu przez np. taka gre jak "Tibia" do jakiegos zadanego poziomu :?:

Moze ktos sie spotkal z takim problemem i jest w stanie mi pomoc :?:

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cześć i czołem...

 

Jestem troszkę zaskoczony, że na tak ogromnym forum nie pojawił się temat o jednej z największych gier typu MMOA - sieciowym RPG, który zawładnął umysłami kilkudziesięciu tysięcy osób.

 

Chciałbym, abyście w tym topicu dzielili się z nami...

 

Poradami, Wrażeniami z samej gry, Problemami przy Questach, Postaciami, Ciekawymi czarami... Oraz chwalili się wyskokimi lvl.

 

P.S. - gra ktoś z forum wogóle ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w klasie czlowieka

koles gra w to nalogowo

jokoze nie ma neta w domu

po uslyszeniu dzwonka

teleportuje sie do szkolenej kafejki

i namietnie gra przez 10 minut

zostaje nawet po lekcjach i przed

niestety.. nasz klasowy komitet badawczy

nie odkryl jeszcze jak dlugo i jak wczesnie przychodzi

ze smutkiem musimy przyznac tez ze nie wiemy jak

udalo mu sie opanowac sztuke teleportacji...

ale mamy to w planach

 

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tibia-najgorszy badziew jaki stworzyła ręka programisty.

nie po to mam takiego kompa żeby grać w gierki z 486.

ale pół mojego osiedla w to pogrywa namiętnie , przez co nie wychodzi z domu i ja sie nudze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg ty właśnie za mało czasu na świeżm powietrzu spędzasz i ci umysł świruje i potem piszesz takie dziiwne teksty wejdź sobie na www.tibia.pl -->forum i tam im napisz że to badziewie to nie zostawią na tobie suchej nitki i ty już nigdy nie będziesz chciał ze strachu wyjść 8) . Zrestą mieli by tam wszyscy rację. Czy ja krytykuję że ty lubijsz takie pojechane gry jakie tu nam wszystkim opisujesz n00bie? :twisted:

 

LEBORG <== :banan:

 

Jeżeli kogoś uraziłem to sorry, ale normalnie ręce opadają. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg ty właśnie za mało czasu na świeżm powietrzu spędzasz i ci umysł świruje i potem piszesz takie dziiwne teksty wejdź sobie na www.tibia.pl  -->forum i tam im napisz że to badziewie to nie zostawią na tobie suchej nitki i ty już nigdy nie będziesz chciał ze strachu wyjść 8) . Zrestą mieli by tam wszyscy rację. Czy ja krytykuję że ty lubijsz takie pojechane gry jakie tu nam wszystkim opisujesz n00bie?  :twisted:  

 

LEBORG <== :banan:  

 

  Jeżeli kogoś uraziłem to sorry, ale normalnie ręce opadają. ..

ręcę opadają jedynie na takich mastachów jak ty , którzy ledwo zakładając konto na forum bluzgają na kogoś aby uzyksać odrobine preztiżu wsród innych.

ale widze że jesteś mądrzęjszy, więc nie mam ochoty dyskutować z dzieckiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jak cie uraziłem ale nie wiem jak można krytyklować tibię. U mnie wszyscy ppraktycznie siedzą i gapią się w ekran na tibię :lol: . Grę jak to muwisz "[ciach!]ianą" jednka mającą w sobie to coś że niktórzy nie mogą przestać w to grać :? . Szanuje to że ty lubisz inne ale na miłość boską to ty zacząłeś bluźnić, mam nadzieję że cię zbyt nie uraziłem a ch** mnie jaiś tam prestiż obchodzi:P ja się kręcę na innych forach gdzie ludzie nie czepiają się twoich zaintersowań. To tyle i nie dyskutuj:P sam powiedziałeś.

Mam nadzieję że od tej pory "coniekórzy" będą szanowali zainteresowania innych :twisted: No to jak z tym prestiżem? :regulamin:

 

 

I NIE ZAWRACAĆ MI W TEN SPOSÓB MIĘŚNIA POŚLADKOWEGO!! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem 2 dni....miałem 8lvl na Titanii (grałem z kumplem) raz sie sam przez głupote zabiłem, potem mnie jakis &%$Y#^&%$*$# zabił i sie wkurzyłem i olałem gre....a taa grafika :lol: za to moj kumpel gra dalej, ma knighta na 22-23lvl ale czasem potrafi grac do 5rano :lol: od 10 rano :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ey Loberdzio słoneczko ty moje kolejna lekcja której udziela ci tym razm Grzesiu że jak ktoś nie gra, nie lubi ew. nie zna nie trzeba ostro krytykować :lol: A propo Grzesiu dobrze ci musiało iść jak tlyko 2 dni ci zajęło przejście rooka. Ja sam na początku mojej kariery potrzebowałem wypocić 4 dni :evil: jeste urażony:P a propo twojego kumpla to mógłbyś podać świat na którym on gra?

 

A i zapomniał bym rzucam cię Leborg jakko ucznia już dużo wiesz (ile można w kółko tłumaczyć prostą rzecz :wink: ) i nie będę cię męczył psychicznie(zawsze możesz zostać pakerem 8) )

___________________________

 

Mam 29 ryca na Azurze skille 64/63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ey Loberdzio słoneczko ty moje kolejna lekcja której udziela ci tym razm Grzesiu że jak ktoś nie gra, nie lubi ew. nie zna nie trzeba ostro krytykować  :lol:    A propo Grzesiu dobrze ci musiało iść jak tlyko 2 dni ci zajęło przejście rooka. Ja sam na początku mojej kariery potrzebowałem wypocić 4 dni :evil:  jeste urażony:P a propo twojego kumpla to mógłbyś podać świat na którym on gra?

 

A i zapomniał bym rzucam cię Leborg jakko ucznia już dużo wiesz (ile można w kółko tłumaczyć prostą rzecz :wink: ) i nie będę cię męczył psychicznie(zawsze możesz zostać pakerem 8) )

___________________________

 

Mam 29 ryca na Azurze skille 64/63

napisałem że z dziecmi nie mam zamiaru dyskutować. a takie wróble jak ty mogą sobie dalej cwierkać.

granie w takie gry to co najwyzej uwstecznianie sie bo do tej pory nie znam nikogo normalnego kto by gral w to gre, a ty moj drogi utwierdzasz mnie tylko w tym przekonaniu. a i nie mysl sobie ze ci odpisze w tym temacie , bo on od poczatku byl zkazany na zapomnienie.

i nie wiem człowieku czym ty sie tak gorączkujesz, bo jakoś nie widze wielu pochlebnych opini w tym temacie o samej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpela w to gra ma 110 level, wczesniej miala chyba 91 i sprzedala jakiemus kretynowi za 800 PLN, a tak to wogole co najmniej raz w tygodniu sprzedaje jakims dzieciaka strzaly, miecze czy cos z pare dyszek, wiec mozna nawet zarobic na tej grze.

 

ps mnie osobiscie nie wciagnela pogralem kiedys moze 5 min i uninstall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpela w to gra ma 110 level, wczesniej miala chyba 91 i sprzedala jakiemus kretynowi za 800 PLN, a tak to wogole co najmniej raz w tygodniu sprzedaje jakims dzieciaka strzaly, miecze czy cos z pare dyszek, wiec mozna nawet zarobic na tej grze. 

 

ps mnie osobiscie nie wciagnela pogralem kiedys moze 5 min i uninstall

Bajery, rowery :] :]

 

Jest tylko 3 Polaków, którzy mają powyrzej 100 lvl :} ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpela w to gra ma 110 level, wczesniej miala chyba 91 i sprzedala jakiemus kretynowi za 800 PLN, a tak to wogole co najmniej raz w tygodniu sprzedaje jakims dzieciaka strzaly, miecze czy cos z pare dyszek, wiec mozna nawet zarobic na tej grze. 

 

ps mnie osobiscie nie wciagnela pogralem kiedys moze 5 min i uninstall

Bajery, rowery :] :]

 

Jest tylko 3 Polaków, którzy mają powyrzej 100 lvl :} ;]

smieszny jestes, mowie ci ze ma powyzej 100 no mozliwe ze nie 110 tylko 101 ale to i ak powyzej 100

 

 

http://www.tibia.pl/forum/showthread.php?t...highlight=level

 

przeczytaj se to to zobaczysz ile ludzi ma na tibi powyzej 100 lvl w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg ty pesymisto. <ćwierk> Obraziłeś kilkadziesiąt tysięcy ludzi grających w tę "uwsteczniającą" grę... :lol: wiem że w moim ostatnim pości trochę mnie poniosło, ale pisałem go bo mi się nudziło 8) A że ja możliwe młodszy to jakoś po twoich wypowiedziasz tego nie widać. Widać to tylko po tym jaki masz nick. Ciekawe czemu ci się tibia nie podoba? Przyzwyczaiłeś się przez te wszystkie lata do ładnej grafiki i tego że gdy zabijasz policjanta to on realistycznie pada na ziemię? :roll: Z tobą też już kończę bo widzę że ty nic nie kumasz, faktycznie ile tu sy-lab...

 

A propo Speedzik jeżeli twoja koleżanka ma 110 lvl chętnie bym ją poznał :D <joke> ja się męcze 2 miesiące i mam dopiero 29 ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg ty pesymisto. <ćwierk> Obraziłeś kilkadziesiąt tysięcy ludzi grających w tę "uwsteczniającą" grę... :lol: wiem że w moim ostatnim pości trochę mnie poniosło, ale pisałem go bo mi się nudziło  8)  A że ja możliwe młodszy to jakoś po twoich wypowiedziasz tego nie widać. Widać to tylko po tym jaki masz nick. Ciekawe czemu ci się tibia nie podoba? Przyzwyczaiłeś się przez te wszystkie lata do ładnej grafiki i tego że gdy zabijasz policjanta to on realistycznie pada na ziemię?  :roll:  Z tobą też już kończę bo widzę że ty nic nie kumasz, faktycznie ile tu sy-lab...

 

A propo Speedzik jeżeli twoja koleżanka ma 110 lvl chętnie bym ją poznał :D <joke> ja się męcze 2 miesiące i mam dopiero 29 ;(

no nie wiem .. sądze że na forum nie pisze .. bo mi sie nudzi.. dziwne .. a co do tematu pierwszy raz uslyszalem o tej grze i tak naprawde to z chęcią bym oblukał .. kolego Poziomek odezwij sie na moje gg -> 3353915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg ty pesymisto. <ćwierk> Obraziłeś kilkadziesiąt tysięcy ludzi grających w tę "uwsteczniającą" grę... :lol: wiem że w moim ostatnim pości trochę mnie poniosło, ale pisałem go bo mi się nudziło  8)  A że ja możliwe młodszy to jakoś po twoich wypowiedziasz tego nie widać. Widać to tylko po tym jaki masz nick. Ciekawe czemu ci się tibia nie podoba? Przyzwyczaiłeś się przez te wszystkie lata do ładnej grafiki i tego że gdy zabijasz policjanta to on realistycznie pada na ziemię?  :roll:  Z tobą też już kończę bo widzę że ty nic nie kumasz, faktycznie ile tu sy-lab...

 

   

1.wiesz kto to jest pesymista?bo nie wydaje mi sie żebyś wiedział.sprawdź lepiej na wiem.onet.pl

2.kiedy sie nudzisz bluzgasz ludzi od tak sobie? od początku było to widać, od twojego pierwszego postu, więc nie myśl że poczuje sie urażony

3.nie przyzwyczaiłem sie do ładnej grafiki bo często gram na kompie starszego [486dx2@120mhz,24mb ramu i s3trio] więc tam raczej nie ma super realistycznej grafiki, ale za to jest niebywała frajda,czego w tibii brakuje.a tak wogóle nie lubie mocno brutalnych gier, raczej zostaje przy dobrych RPGach

 

BTW miałem 5 postaci w tybii i wszystkie sprzedałęm z niemałym zyskiem, więc w sumie to jedyny plus tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.tibia.com

www.tibia.pl - wszystko co potrzebne aby zagrać, poznać, wciągnąć się ;)

 

Ja już mam sorca na 40 m lvl i 26 lvl - Aldora

I Knighta na 36 lvl - Danubia ;)

 

Teraz robie 40 BP SD ;) - A to potrwa z 30 dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prosze o pomoc w nastepujacej sprawie: Moj brat gra w gre o nazwie "Tibia"  :? . Chodzi o to ze na duronie 1 GHz po jej odpaleniu wsystkie inne programy znacznie zwalniaja  :( . Nie chce mi sie wierzyc ze gra z grafika rodem z roku '95 jest tak wymagajaca... :roll: 

Pytanie brzmi: czy sa jakies programy majace na celu ograniczenie wykorzystywania zasobow systemu przez np. taka gre jak "Tibia" do jakiegos zadanego poziomu  :?: 

Moze ktos sie spotkal z takim problemem i jest w stanie mi pomoc  :?: 

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

też tak miałem, po odpaleniu tego szrota u siebie, przeglądarka netowa zwalniała[wczytywanie stron]wszystko ładowało sie dłużej.pomogło wywalenie tego szmelcu;]

 

BTW Silverskorp, to raczej ja smieje sie z tych 24tys graczy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jeśli oceniasz tibię tylko po grafice, to śmieją się z ciebią

24000 graczy. Tiba to najlepsza gra onlile. A jeśli chodzi o twój problem to powiec braciszkowi żeby wyłączył FULLSCREENA, to powinno pomuc.

24tys graczy to mało...przypuśćmy w cs gra 11,5mil a w ET 2,5mil. Grafika w tibi to jakas awaariaaa toc to wyglada gorzej niz tetris :lol: :lol: :lol: nie moge z ludzi ktorzy w to graja do 5 rano....(a znam paru takich i ciagle sie tym podniecaja ze maja taki i taki lvl bla bla bla :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg ty pesymisto. <ćwierk> Obraziłeś kilkadziesiąt tysięcy ludzi grających w tę "uwsteczniającą" grę...   :lol: wiem że w moim ostatnim pości trochę mnie poniosło, ale pisałem go bo mi się nudziło  8)  A że ja możliwe młodszy to jakoś po twoich wypowiedziasz tego nie widać. Widać to tylko po tym jaki masz nick. Ciekawe czemu ci się tibia nie podoba? Przyzwyczaiłeś się przez te wszystkie lata do ładnej grafiki i tego że gdy zabijasz policjanta to on realistycznie pada na ziemię?  :roll:  Z tobą też już kończę bo widzę że ty nic nie kumasz, faktycznie ile tu sy-lab...

 

  A propo Speedzik jeżeli twoja koleżanka ma 110 lvl chętnie bym ją poznał :D <joke> ja się męcze 2 miesiące i mam dopiero 29 ;(

kolego widze że lubisz owoce chyba najwyższy czas zainteresować twoją osobą modów. Forum nie służy do bluzgania ani obrażania innych osób tylko do wymiany opinii i służenia pomoca jeżeli nie potrafisz się do tego dostosować to skończ z odwiedzaniem tego miejsca. A co do Tibii każdy ma swoje zdanie o tej grze jeżeli ktoś lubi to gra kto nie lubi nie gra i sprawa jasna, a grafa w tej grze to rzecz drugorzędna liczy się klimat choć mi osobiście nie podpasował ale tako rzecze mój kolega któy namiętnie w to grywa i mu wierze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...