Skocz do zawartości
Boxster

Warto wymienić GF3Ti200 64MB @250/550 na Radeon 9500 64MB ?

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu w ofercie na stronie: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9863

można znalezc "Radeon 9500 `build by ATI` 64 MB DDR DVI + TV (AGP x8, 3.0 ns) bulk" w b. dobrej cenie (tak mi sie wydaje) 615 zł , a ze ostatnio dostałem mały zastrzyk finansowy to zastanawiam sie nad wymiana swojego "staruszka" (GF3) na cos lepszego. Pytanie jest czy warto? Zastanawiam sie tez nad innym Radziem 9600Pro od PowerColor 128 MB (400/600) za 743 zł. Ogólnie troszke sie motam i zastanawiam, moze wy mi doradzicie. Dzieki za wszelkie opinie...

 

P.S.

Co myślicie na temat 64MB na R9500, czy to wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak go podrkecisz to spokojnie wystraczy bo za ta cene pewnie potoki sa zwalone wiec ci 4 pozostana a co do pro to bedzie lepszy ale wiesz power colora zbytnio nie podkrecisz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu w ofercie na stronie: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9863

można znalezc "Radeon 9500 `build by ATI` 64 MB DDR DVI + TV (AGP x8, 3.0 ns) bulk" w b. dobrej cenie (tak mi sie wydaje) 615 zł , a ze ostatnio dostałem mały zastrzyk finansowy to zastanawiam sie nad wymiana swojego "staruszka" (GF3) na cos lepszego. Pytanie jest czy warto? Zastanawiam sie tez nad innym Radziem 9600Pro od PowerColor 128 MB (400/600) za 743 zł. Ogólnie troszke sie motam i zastanawiam, moze wy mi doradzicie. Dzieki za wszelkie opinie...

 

P.S.

Co myślicie na temat 64MB na R9500, czy to wystarczy?

moim zdaniem nie warto, a motywuje to tym ze wolalbym kupic inne rzeczy, naturalnie jesli cenisz sobie gry i tylko gry to "wybulisz" dodatkowe 300-400 zl roznicy do 9500/9600. Moim zdaniem wydatek nie jest proporcjonalny do korzysci z tej karty.

 

widze ze masz 512 MB ja bym dolozyl 256 lub 512, widze ze masz dosc starego maxtorka 5400 jego tez bym wymienil, no nie wiem w koncu to Twoj komputer, dla mnie to sie wszystko rozbija o to jak Ty do tego podchodzisz a nie ja :lol: wiec decyzja czy warto najbardziej zależy od Ciebie

 

no i te 64 MB, mysle ze jednak lepiej jest już brać 128 MB, nawet jeśli nie ma jeszcze teraz az tylu gier wykorzystujacych 128 MB to na pewno beda a przeciez masz teraz GF3 z 64 to dziwnie brac R9500 z 64 :lol:

 

W kazdym badz razie cokolwiek zrobisz bedzie dobrze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...