Skocz do zawartości
Muskacik

Czy karta graf na AGP bedzie działać na PCIex...

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ja pam pytanie bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi, chce kupić nową karte graficzną i pytanie: Czy karta graf na AGP bedzie działać na PCIex tzn czy bedzie chodziła w takim porcie jako AGP albo czy wogóle ruszy? Jak wiecie coś może na ten temat to prosił bym odpowiedz., przeglądałem wiele artykółw i nie znalazłem nic akurat o kompatybilności AGP z PCex.

2. Sądzicie ze kiedy pojawią sie pierwsze karty obslugujące napewno PCIex, i jak sadzicie do kiedy bedą produkowane nowsze chipsety na AGP, czy jak wejdzie PCIex automatycznie juz na AGP nic nowego nie bedą wymyślac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Stawiam że będzie to możliwe, nawet czytałem nie tak dawno że na pokazach była karta AGP z przejściówką na PCIexpress

2. Stadnardowo przez jakiś czas oba te złącza będą funcjonować równolegle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche może i na zapas, ale chciałem teraz kupić tego Radeona 9700 a w przyszłym roku wymienic płyte z prockiem i nie chciał bym mieć przygody ze bede mogł siegnąc po starszy chipset płyty, najlepiej jak by na poczatku wydali płyty do ktorych bedzie mozna podpiąc karte na AGP i PCIex(bo pewnie za dwa latka pojdzie grafa do wymiany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...