Skocz do zawartości
j.h.hudy

jak to jest z tym usb 2.0 i sp1 ??

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowalem windowsz xp ze zintegrowanym sp1 i zdziwilem sie ze nie wolalo o stery do usb2??!!

wchodze na menadzer urzadzen i nie ma zadnego zultego wykrzyknika!(pozatymi od drukarki i od dzwieku)

 

ale czemu nie ma czegos takiego jak bylo w zwyklym windowsie xp,

a mianowicie pisalo ze jest jakis tam usb 2.0 rot hub czy jakos tak.

a teraz nie pokazuje nic.... tylko uniwersalny kontrolel hosta oraz rozszerzony kontroler hosta, a wiec skad mam wiedziec czy windows wykryl usb2.0 jak usb2 a nie jako np. 1.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo to samo po zainstalowaniu WinXPSP1.

Prawdodpodobnie standardowe sterowniki USB 2.0 zostaly umieszczone w bazie.

Nie mam jak sprawdzic, jak pracuje USB, bo nie mam zadnego urzadzenia, na ktorym moznaby bylo odczuc roznice pomiedzy USB 1.0 a 2.0 - ale wydaje mi sie, ze wszytko jest OK.

 

USB 2.0 Root Hub moze sie teraz nazywac Glowny koncentrator USB - sa takie 4. A moze to ten Rozszerzony kontroler hosta USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taraz nastepne pytanie...

 

 

czy windows ze zintegrowanym sp1 ma juz wylaczonege windows mesengera??

 

bo mi sie nie zainstalowal ale to dobrze 8)

 

dodam ze tego windowsa z sp1 instalowalem na poprzedniego windowsa bez sp1 i z wylaczonym mesengerem dzieki programowi xp antyspy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP z SP1 ma włączonego messengera. Skoro dokonywałes aktualizacji poprzedniej wersji systemu to windows skorzystał z ustawien zainstalowanego systemu i nie dokonywał aktualizcji usunietych składników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...