Skocz do zawartości
0000

uszczelka WROCŁAW tania jak ........

Rekomendowane odpowiedzi

I lepsze są w kształcie H!!!

to prawda, sa lepsze,

tylko gorzej sie je profiluje.

Niom dokladnie. Jest ladniejsza, ale okienko o kanciastych rogach bedzie ciezko ladnie zrobic. Trzeba robic z kawalkow te uszczelke :D na rogach wlasnie... Sorki, ale za wczesna dla mnie godzina - nie moge sie wypowiedziec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I lepsze są w kształcie H!!!

to prawda, sa lepsze,

tylko gorzej sie je profiluje.

Niom dokladnie. Jest ladniejsza, ale okienko o kanciastych rogach bedzie ciezko ladnie zrobic. Trzeba robic z kawalkow te uszczelke :D na rogach wlasnie... Sorki, ale za wczesna dla mnie godzina - nie moge sie wypowiedziec

 

Wlasnie :)

Wystarczy troszke naciac, a wlasciwie wyciac i mozna nawet kanciaste okienka robic, w jednym kawalku (inaczej to bezsens)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, "U" ma być wykończeniem brzegów blachy. Plexi nie będę wklejał, gdyż w moim Tracerze - nie wiem czy celowo - bok budy posiada trzy szyny, w które postanowiłem wsunąć plexę.

 

THX, 0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa a w Wawie? Jedyne co znalazłem to w Leroy'u jakąś [ciach!]ianią z wzorkiem... Profil U. W rodzinnym Legionowie w 2 sklepach z wyrobami gumowymi popatrzyli na mnie jak na wariata... Argh!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uch... po wielkich bojach znalazlem w Wawie sklep z uszczelkami:) Pulawska 74 jakby ktos byl zainteresowany:) Jutro tam uderzam:D

 

Update: Wczoraj nabyłem drogą kupna 4m genialnej uszczelki:) W ww. sklepie. Jak ktoś z wawy szuka uszczelek U to w ciemno można tam iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z wawy szuka uszczelek U to w ciemno można tam iść.

Potwierdzam.Pol miasta zjezdzilem w poszukiwaniu czegokolwiek co nadalo by sie do adaptacji na uszczelke.Bylem juz ostro zrezygnowany i chcialem ciac izolacje z kabla.Zajrzalem tu, pojechalem na pulawska i nabylem 4m super miekkiej uszczeleczki.

Aczkolwiek gdyby ktos znalazl w stolicy sklep w ktorym sa takie uszczelki ale w roznych kolorach...bylbym wdzieczny za info.Co do kupowania czegos takiego przez net jakos nie moge, musze pomacac :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo to moze jeszcze masz dremel/wyrzynarke i sprytne lapki coby mi cos dziabnac?:))) Bo nie bede kupowal Dremela czy innej wyrzynarki pod jedno okno... Bo potem to i tak bedzie lezec odlogiem zupelnie jak wiertarka...

 

No chyba ze wiesz moze gdzie mozna dziabnac dziure w pudle za pomoca lasera/czegokolwiek innego, za jakies rozsadne pieniadze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo to moze jeszcze masz dremel/wyrzynarke i sprytne lapki coby mi cos dziabnac?:))) Bo nie bede kupowal Dremela czy innej wyrzynarki pod jedno okno... Bo potem to i tak bedzie lezec odlogiem zupelnie jak wiertarka...

 

No chyba ze wiesz moze gdzie mozna dziabnac dziure w pudle za pomoca lasera/czegokolwiek innego, za jakies rozsadne pieniadze?

heh mam dokladnie ten sam problem :)

Niestety nie mam ani jednego ani drugiego i tez mi sie nie usmiecha kupowac.

Bylem u jednego slusarza u mnie na ursynowie, ale koles z rozbrajajaca szczeroscia stwierdzil ze jemu sie nie chce/nie oplaca chrzanic z jakas dziura.A na to ze chcialbym zeby ta dziura jeszcze byla dokladna i rowna wywalil galami i zabral sie za drugie sniadanie...

Ale znalazlem wypozyczalnie sprzetu roznej masci i chyba sobie wyzynarke wypozycze.Pozostaje jeden problem...gdzie ja to zrobie?

Bo jak zaczne wyzynac w bloku to mnie sasiedzi wyniosa...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie... pokoj nie za bardzo nadaje sie do tego typu eksprymentow... Pozostaje balkon co w moim przypadku jest lekko klopotliwe bo powierzchnia tegoz wynosi jakies 1x2 m:)

 

A jaki jest koszt wypozyczenia czegos dremelopodobnego?

 

Aha, odezwal sie do mnie dzisiaj czlowiek z firmy pod Piasecznem, ktora zajmuje sie wycinaniem laserem. przeslalem mu dzisiaj wzor, maja mi zrobic wycene... Ale boje sie ze zazycza sobie cene za ktora kupilbym dremel i to oryginalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...