Skocz do zawartości
mamery

9500 CZY 9600xt

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie 9500 pro mozna dostac na allegro zawsze tam jakeis sa egzemplarze .Po drugie faktycznie 9500 pro jest troche szybsza przy uzytkowych rozdzielczosciach ,w ekstremalnych przewage nie wielka ma 9600 .No i cena 9600XT asusa kosztyje 1100 zl a 9500 pro mozna kupic za ok 900 zl zadko kiedy jest drozsza no chyba ze HERCA albo z jakims kosmicznym chlodzeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dałem wcisnąć 64MB i nie żałuję - ładnie zmodowała się na pro, pamiątki 3.0, i 590PLN za box z gwarancją i fakturką.

 

Inna sprawa, że jakbym znalazł 128MB 256bit to miałbym szanse na zmodowanie na 9700, ale nie udało mi się znaleźć (a jak już były, to ceny były o jakieś 400PLN wyższe, niż za wersję 64MB - więc IMO nie warto).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę się tak darł.

Robił może ktoś testy tego radka 9500 64MB ,ciekawe ile wychodzi w 3demarku?

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!: :!:

 

 

szczyt lenistwa czy głupoty ???

 

mał to serwisoow na necie ??? nie łaska pogooglać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba przejżałem cały net,chodzi mi o wasze spostrzeżenia i o wasze rady wydaje mi się,że wasze testy są bardziej wiarygodne niż te w necie,a wogóle chyba po to jest to forum ,gdybyśmy wszyscy goglali tylko po necie to by go nie było .

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę się tak darł.

Robił może ktoś testy tego radka 9500 64MB ,ciekawe ile wychodzi w 3demarku?

Mam owe cacko tyle że nie z komputronika lecz z ARISA.

Powiem że mnie nierozczarował bo sie niespodziewałem że da sie modnąc na pro :cry: tzn modnoł sie bez problemu tyle że jeden potok musi być uwalony :cry:

Wyniki na sprzęcie jak poniżej bez rzadnego oc to

10.998 w 3Dmarku2001se

2.677 w 3Dmarku2003

 

A przy lekkim oc tzn 303/606 i mod@pro zrobił 13.647 :P ino że w planszy z tym ufoludkiem i rybkami wyskakuja szachownice :cry:

 

To tylko takie ogólne i wstepne wyniki. Acha ramki Infeon3,3 ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie 9500 pro mozna dostac na allegro zawsze tam jakeis sa egzemplarze .Po drugie faktycznie 9500 pro jest troche szybsza przy uzytkowych rozdzielczosciach ,w ekstremalnych przewage nie wielka ma 9600 .No i cena 9600XT asusa kosztyje 1100 zl a 9500 pro mozna kupic za ok 900 zl zadko kiedy jest drozsza no chyba  ze HERCA albo z jakims kosmicznym chlodzeniem :)

no ale sapphire 9600XT mozna kupic juz od 780pln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to powedzinia rzycze ja  nie pisalem o allegro tylko o cenach sklepowych to raz a po drugie gratuluje wybboru bo te 9600 (bez XT) byly wyjatkowo nie udane :(

samo 9600 tak ale on kupił 9600 pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to powedzinia rzycze ja  nie pisalem o allegro tylko o cenach sklepowych to raz a po drugie gratuluje wybboru bo te 9600 (bez XT) byly wyjatkowo nie udane :(

eh caly dzien siedzialem i czytalem testy wiec raczej dobrze zrobilem a ty podwazasz dziesiatki testow, to albo oni sie nie znaja albo ty jest guru 8O :?

 

 

ps

ten radek 9600Pro ma pamieci Samsungi 3,3ns 8O :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh rosio nie zartuj sobie zadnym goru nie jestem tylko pisze co wiem a wiem ze 9600 i 9600 pro to hlam no mzoe zle wiem ale ja tak czytalem ,a propo podwarzania to nikogo jeszcze nie podwazylem :) jedynie ciebie i nie poruszajmy jzu tego tematu bo to nie miejsce na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh rosio nie zartuj sobie zadnym goru nie jestem tylko pisze co wiem

 

wiec mało wiesz (po twojemu ''źle wiesz ''), gdzie takie farmazony wyczytałeś ??? :lol: a podważyłeś swoja wypowiedzia 99% serwisów bo z przeprowadzonych przez nie testoow wynika ze radek9600pro to całkiem całkiem grafa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tym podwarzaniem to nie chodzilo o zadne serwisy ale mniejsza o to tu masz przykladowy artukul o tym super sprzecie :)

A tak wogole to troche sie zle zrozumielismy bo w sumie mi chodzilo o to ze nie oplaca sie za te pieniadze jej kupowac co nie zmienia rzeczy ze jest to nieudana konstrukcja ATI produkowana na szybcika zeby wyparla ostatnie egzemplarze 9500 i 9500 pro

co prawada w tym artykule jest opisana karta firmy giga cos tam ale nie psiales o zadnej konkretnej firmie

http://www.frazpc.pl/artykuly_wyswietl/159-60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo tyle ofert na allegro i w sklepach z gwarancja za 9600tx ( czyli radek 9500 pro mediona) za 650 zl , nawet adres www tego sklepu ktos dal na allegro , a sa ta karty duzo lepsze niz te 9600 pro . i nigdzie nie ma wynikow ze 9500pro jest gorsze od 9600 pro ,

jest lepsze i to duzo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...