Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Downland 375% szybszy ? /rewolucja czy ściema?\

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ściągałem sobie pliczki za pomocą FlasGeta no i patrzę na banner reklamowy...... widzę (po tłumaczeniu :D) -> Twoje pliki ściągają sięz szybkością żólwia ? Zmień To ! Nawet 375 % szybsze ściąganie ! 30 dni za free.

 

Myśle o_O wow jaki lol :)

 

Wchodzę na strone: 375% szybciej :) No i tak się rozglądam, patrze szukam tej wersji trial-owej i NIC :/ :/

 

Co o tym myślicie? Czy to fizycznie możliwe? A może ktoś ma ten program ?

 

Pozdro !!

 

UPDATE:

Program nazywa się "Active Speeder"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jesteś boski :D

Bo tak właśnie miałem pisać, że to po niemiecku i szajs, ale zaraz to przetestujemy na poważnie :P

Albo będę się pytał, a co zrobić.... ? :)

Pozdro

 

UPDATE

 

1. Można pięknie zainstalować program

2. Oczywiście się <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span> i działa

3. Aby zaczął obsługiwać nasze połączenie należy się zalogować ;(

4. Trzeba płacić ! za rejestrację :( :(

5. Jak to obejść ?

6. Na jakiej zasadzie to działa

 

 

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzycie w takie cuda... ja niezbyt. Powiedzmy ze masz neostrade i teoretycznie poinno ci sciagac 64kbs ... instalujesz wyzej wymieniony program i on ma ci zwiekszyc predkosc oponad 200kbs ?? ... buahahah. Nawet jakby zwiekszal o 10-20% to juz by byla rewolucja... wg. mnie ewidentna sciema bo juz kilku takich programow uzywalem bez widocznego skutku. Jesli to dziala to sie nawroce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie działa na tej zasadzie że poprostu ten programik zwiększa pamięć podręczną w przeglądarce do np: 50mb i stronki które są często odwiedzane (np: tweak) są ładowane z HDD ale taki bajer można zrobić bez przeglądarki :? to chyba tak działa ale mogę się mylić. Najlepiej to sprawdzić przy ściąganiu pliku bo innego sposobu nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys czytalem ze wymyslono nowy protokol transferu danych (taeraz jest chyba tcp, zreszta nie wazne). Ma on przyspieszyc przeplyw danych o jakies 200-300%. chodzi o to ze teraz kazdy pakiet jest wysylany dopiero jak otrzyma odpowiedz zwrotna. a ten nowy protokol ma wysylac bez potwierdzenia ile wlezie a potem dopiero czekac na potwierdzenia otrzymania pakietow, a jak czegos brakuje to dosyla i tak dalej. jednak ten sposob jest dopiero testowany i jesl sie pokaze to za jakis czas. podobno nie trzeba bedzie zmieniac sprzetu, wystarcza nowe stery. ale pozyjemy zobaczymy bo jeslki sie okaze ze ten sposob jest kijowy bo np zawala lacze to pewnie nigdy go nie ujrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. No właśnie nie umiem znaleść żadnego 2 pliku exe. (wiemy o co chodzi) :)

2. Program zamiast zrobić coś oK- to miesza, tzn. sam ustawia strone startową, wyświetla reklamy :/ Bleee

3. A może tu chodzi o optymalizację DNS ?

 

Wiadomo, że są programy, które skutecznie przyśpieszają owieranie stron (udowodnione), ale downland?

Też mi sienie chce wierzyć, ale jeśli komuś uda się zalogować do tego programiku

- zdobyć Login i hasło

To nich da znać :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie programiki testowałem już dawno temu i nic nie dawały i nie tylko ponoć polepszały transfer ale czyniły komputer o 300% szybszym LOL to ewidentna ściema z jakimś spywarem i nie wiadomo z czym jeszcze bo poco płacić za dobre łącze albo procka lepiej zainstalować programik. Rozumiem że może uwierzyć w to jakiś laik ale kolesie którzy od dawna bawią sie kompami??? Zresztą jakby to było możliwe to zajeły by się tym profesjonalne firmy a nie wyłudzacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro sprzedaja takie cuda co maja nawet 400%, dziala toto na podobnej zasadzie jak np download accelerator getright z tym ze nie tylko do plikow lecz rowniez stron, streamingu czyli tak jak napisal Paranoik itd, takze download moze byc te 400% szybszy jesli np na neo sciagamy 10 KB/s to nam sciagnie 20-30 a moze 40 KB/s ale nie ze zwiekszy maksimum, ludzie, maksimum nie przekroczy ani o 1 KB/s :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...