Skocz do zawartości
Milo

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Rekomendowane odpowiedzi

mi wyskakuje taki oto komunikat :

 

"General protection fault!

 

History: ConfigUI <- InitEngine"

i zonk!!

 

Mi wyskakuje to samo i 2 moim kumplom też i żaden ekspert na tym forum nie zna odpowiedzi????? :)

 

Ps. Tylko nie mówcie że mamy karty do bani!

Gf FX5900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei przyblokowało przy łodzi podwodnej; chwytam gostka; majstruje coś przy kompie; filmik; ico dalej??????????? :?:  :?:

Jakieś porady :?: :?: :?: :cry:

O ile dobrze pamietam to trzeba wyjść z tego pomieszczenia i bedzie mozna otworzyć drzwi które nie szło otworzyć jak łódz była zanurzona, ale pewności nie mam, potem sie jedzie taka windą w poziomie i strzela do gostków.

Ale jak jak go ogłuszę to wyskakuje komunikat M>FAILED :?: A z nim nie mogę nic otworzyć HELP :cry:

hmm jak gostka zmusiłeś żeby majstrował przy kompie i łodz wypłyneła to możesz go zdzielić i powinno być ok.

:?: Ale niestety nie jest :idea:

nie wiem czy dobrze pamietam ale tza go zlapac podejsc znim do kompa i kazac mu pstrykac a pozniej w glowke go ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki problem gra nie startuje na tej karcie na sterach catalist 4.3 i omega 4.3 pod koniec wczytywania 1 misji zwis i na monitorze jjakies dziwne artefakty pasy pionowe czarno biale moze wie ktos o co chodzi karta zgodna z dx8.1 powinno sie uruchomic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwny problem nie wiem o co biega

a więc mój problem jest nastepujący ( cała historyjka :P )

grałem sobie normalnie legalnie w spliterka i nagle bez powodu mi ie komp zrsetował dobra ok pewnie sie procek przegrzał nic system uruchomił sie ponownie i chce włączyć splitera a tu wchodzi do gry i zawiesza sie na tym filmiku od single player, myśle sobie spoko system już wiekowy zrobie sobie reinstala. zrobiłem ładnie reinstala wsyztko poinstalowałem tak jak zwykle zainstalowałem splintera i znowu sie wiesza na tym filmiku :/ to go deletnołem i teraz wiesza sie w menu nie kumam przeinstalowałem gre już 10 razy na rózne partycje, do różnych katalogów, odkręciłem proca , taimingi zmieniałem sterowniki już nie mam pomysłów dodam tylko że tryb multiplayer działa without probem smiga pieknie a single pleyer sie zawiesza tak o jeśli ma ktoś jakis pomysł niech da znac bo już nie amm nerwów

 

ps. przepraszam za wszelkie literówki i błędy interpunkcyjne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba mam najgorszy problem. Próbuję uruchomić grę i ... nic się nie dzieje. Próbowałem obydwoma exekami (pandora.exe, logo_ubi.exe) ale oba nie działają. Co jest :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei przyblokowało przy łodzi podwodnej; chwytam gostka; majstruje coś przy kompie; filmik; ico dalej??????????? :?:  :?:

Jakieś porady :?: :?: :?: :cry:

O ile dobrze pamietam to trzeba wyjść z tego pomieszczenia i bedzie mozna otworzyć drzwi które nie szło otworzyć jak łódz była zanurzona, ale pewności nie mam, potem sie jedzie taka windą w poziomie i strzela do gostków.

Ale jak jak go ogłuszę to wyskakuje komunikat M>FAILED :?: A z nim nie mogę nic otworzyć HELP :cry:

hmm jak gostka zmusiłeś żeby majstrował przy kompie i łodz wypłyneła to możesz go zdzielić i powinno być ok.

:?: Ale niestety nie jest :idea:

nie wiem czy dobrze pamietam ale tza go zlapac podejsc znim do kompa i kazac mu pstrykac a pozniej w glowke go ale nie jestem pewien

Sorry za ten mass cytat ale doskonalem przedstawia moj problem.. robie dokladni tak jak piszecie i po filmiku i po pozbyciu sie typa mam niezaliczona misje.. do tego momentu nie mam ani jednego alarmu... help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Mi ten Splinter nie podchodzi.....jedynka pod względem fabuły była lepsza.

Pandora ma lepszą grafikę i można parę sztuczek więcej zrobić.

Inteligencja przeciwników poniżej nozrmy ! Są beznadziejnie głupi np. idzie gość a ja metr od niego i mnie nie słyszy i nie widzi :|

A i zdjątka te co pokazują jaką ma się broń też do bani.

Pistolet wygląda jak na kapiszony a SC-20k jak pistolet na wode (bardzo dziecinny).

Wielu osobom się podoba ale nie mi

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zagięła misja w ambasadzie, jest taki kwadratowy plac, z chyba 5 latarniami i 2 reflektory cały czas przeszukują teren. U góry na balkonie jeden gość z giwerą i laska z zapalniczką, napiszcie co tam trzeba zrobić bo po 20 razach mi się odechciało. Coś mnie zawsze ustrzeli, tylko nie wiem gdzie to jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R-PL

rowal latarnie z pistoletu chowaj sie przed swiatlem wlacz noktowizor a potem lec miedzy swiatlami z reflektorow pod sciane i potem pod sciana idz do dzwi :)a strzela ten typek z balkonu jak cie oswietli jakis reflektor. z ta laska to trzeba pogadac ;)

 

A mnie zagięła misja w ambasadzie, jest taki kwadratowy plac, z chyba 5 latarniami i 2 reflektory cały czas przeszukują teren. U góry na balkonie jeden gość z giwerą i laska z zapalniczką, napiszcie co tam trzeba zrobić bo po 20 razach mi się odechciało. Coś mnie zawsze ustrzeli, tylko nie wiem gdzie to jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniot bo mu chodzi czasami 18 fps 8O

To FAR CRY dopiero musi byc gniot - u mnie chodzi jeszcze gorzej niz splinter.

Powinna chodzic na P60 i TNT ale nie chodzi bo....bo nie. Czemu ???Alez ta gra to gniot. Powiem wiecej ta gra to gniot maksymalny. Szkoda, ze nie wydales na nia zlotowki.

 

P.S. Ale ta gra to gniot.

 

P.S.2 Masz kompleksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi reflektorami itp - ludzie, sluchacie wogole tego, co do was mowia ? Lambert wyraznie tlumaczy, ze straznik ma noktowizor i mamy trzymac sie swiatla, zeby nas nie zauwazyli - trzeba isc dokladnie ze snopem swiatla - do mnie jakos nikt nie strzelal :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres nie porównuj grafiki z Far Cry do SC bo to inna kategoria. kojak_ct ma racje albo firma robiąca tą grę specjalnie podwyższyła wymagania, albo nie mają talentu do optymalizowania gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FarCry mam najmniej 36FPS (nie licząc doczytywania od czasu do czasu) a najwięcej 96FPS! :wink:

 

A co do cracka to nie kopiowałem bo wcale go nie mam! :lol: :lol: :lol:

 

Co do P60 i TNT to raczej za słaby sprzęt! :wink: Ale na wykręconym 9800Pro i AMD 2268Mhz 216FSB i 512MB DualDDR chociaż te 30FPS powinno być! A najczęściej jest 26! :? :? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora na lamerskie pytanie na ktore tu nie znalazledm odpowiedzi ani wogole nie znalazlem.Albo jestem slepy albo nigdzie nie widze katalogu z savetami a jest mi na maxa potrzebny??

 

Update - znalazlem :oops: online/system - to jakby ktos nie wiedzial :) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już miał taki problemik, chodzi o to, że nie mam filmików tzn. mam ale nie ma obrazu tylko dzwięk. Te filmy są w bink'u i normalnie w windzie mogę je obejżec a w grze tylko dzwięk, obrazu brak :roll: ?

Poszukaj winy w codekach.

Nie wiem jakie codeki dobrze obsluguja binki ale ffshow + divx + xivd powinny zalatwic sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam (i'm new guy),

pierwszy raz widze na forum taaak duzy topic o pandorze :D

widze ze jestescie w temacie :]

wybaczcie ze przeczytalem tej calej intelignetnej dyskusji ale nie mam tyle czasu :/

 

do rzeczy:

mam wersje full europejska

gra dziala dobrze i bez jakich kolwiek problemow do momentu 4 misji

:hmmm: w jeruzalem chyba, dokladnie chodzi o moment kiedy jestem w windzie

i lambert kaze mi zabic babke dalej zjezdzam w dol (tu load)

jestem na dole i zabijam 2 straznikow, nadchodzi trzeci i reboot

 

walek jak nic

mam update (czy patch jak kto woli :P) 1.1 - ale to nic nie zmienia

 

teraz moj config

xpek pro sp1

celek tualatin 1,3

ecs p6ipat

512sdr ram

radek9200@pro 256ddr/128bit (na catalystach 4.4)

gra na 1024x768 high wyciaga 15-25fps

 

pomijam tutaj overcklocking radka (rdzen 250@275 pamiec 200@225)

on problemu nie stanowi skoro wczesniej sie nie stawial

choc karta jest ciepla a coolera nie ma

 

jescze moja uwaga - czy u Was rowniez zmiany rozdzielczosci maja niskie zmiany w wydajnosci

- u mnie na 1600x1200 high lata 10-20fps

dziwne

ale fajne :)

 

edited:

sprawdze jeszcze na omegach

 

edited2:

co to? topic umarl?

na tych omegach jest lepiej,

juz sie nie rebootuje :]

i lepiej sie przetaktowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

Mam taki problem, nie wiem co sie dzieje jestemw telewizji, ide za ta kobieta, dostaje sygnal ze ktos ja wydal, rozbijam kolesi ktorzy ja sprawdzaja, przechodzimy dalej i nagle ona do mnie mowi zebym dalej za nia szedl a ona otworzy "oczami" drzwi do studja w ktorym jest ten co go mam zalatwic i niestety ona staje i czeka ja rozwalam straznikow po drodze i ona zamiast isc dalej........znika, co robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...