Skocz do zawartości
Milo

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

 

Jestem nowy na tym forum i to jest moj pierwszy Topic.

 

Mianowicie potrzebuje pomocy: W grze Splinter Cell : pandora Tommorow utknołem w miejscu gdzie jade sobie winda na 1 i tam jest 2 straznikow i jeden koles od spraw technicznych ( siedzi za komputerkiem ) w pokoiku gdzie jest jakas sterownia. Unieszkodliwiam straznikow i gdy przeprowadzam sabotarz na tym kolesiu przy kompie i on powie mi ze zna angielski itd. potem go obezwladniam i wtedy mi Mission Faild wyskakuje. Nie ma tam zadnych przelacznikow komputerow nie da sie uzyc, probowalem na wszystkie sposoby obchodzic sie z tymi gosciami i nic zawsze mission Faild! Sa tez tam 3 drzwi 2 z nich to schowki a 3 sa zamkniete :(

 

Pomocy o co tam chodzi ??

 

Z gory THX za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dostalem do grafy Pandora Tomorrow i chcialem sobie pograc na multi, sciaglem wszystkie patche od 1.1 do 1.31 i teraz kiedy wybieram w glownym menu multiplayer wyskakuje mi blad i jest napisane zebym wlozyl cd...spotkal sie ktos z czyms takim moze? przed patchowaniem mozna bylo wejsc do multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Panowie! Znowu utknolem w Pandora Tommorow. Mianowicie jestem chyba juz na koncu gry w miejscu kolo wind w porcie lotniczym. podemna jest 3 zarazonych gosci terrorystow i mam ich skosic! Pytanie tylko jak jezeli windy nie dzialaja a nie da sie przestrzelic teych daszkow wiszacych ze szkla konstrukcji z metalu z otworami w ksztalcie kolek!

 

 

pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Witam wszystkich :D

 

Panowie! Znowu utknolem w Pandora Tommorow. Mianowicie jestem chyba juz na koncu gry w miejscu kolo wind w porcie lotniczym. podemna jest 3 zarazonych gosci terrorystow i mam ich skosic! Pytanie tylko jak jezeli windy nie dzialaja a nie da sie przestrzelic teych daszkow wiszacych ze szkla konstrukcji z metalu z otworami w ksztalcie kolek!

pomocy!

1430726[/snapback]

Kiedy na nich spojrzysz przez termowizjer to jak pojdziesz dalej to jedna winda bedzie dzialala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

ludzie potrzebuje szybko odpowiedzi

chce pograć w multi i nie wiem gdzie ustawić punkbuster na enable

mam patcha 1.31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

rowal latarnie z pistoletu chowaj sie przed swiatlem wlacz noktowizor a potem lec miedzy swiatlami z reflektorow pod sciane i potem pod sciana idz do dzwi :)a strzela ten typek z balkonu jak cie oswietli jakis reflektor. z ta laska to trzeba pogadac ;)

814257[/snapback]

a nie lepiej po prostu zrobic tak, jak radzi koles z centrali, czyli wylaczyc noktowizor i wbiec w promien swiatla? koles na gorze ma noktowizor i jesli bedziesz szedl w swietle - czyli widoczny jak kaczka na strzelnicy - to on, paradoksalnie, nie bedzie Cie widzial. bez strzelania, bez kombinowania - uzyc ich broni przeciwko nim ;)

 

sorki za odgrzebanie tematu, ale kupilem Splinterka niedawno i gram w ta gre pierwszy raz - i musze przyznac, ze wymiata maksymalnie.

wczoraj mnie przyssala do siebie na 4 godziny, co jest dosc duzym wyczynem. do tego dzwiek - rewelacja.

 

aha - jakby co, to gram na PS2 i sposob, ktory podalem skutkuje na pewno w wersji na konsole.

ogolnie - dobrze jest sluchac tego, co podpowiada centrala przez radio, trzeba tylko znac angielski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam po polsku :D

 

oczywiście przeszedłem ,strasznie wciąga ,ma niesamowitą fabułe ,dźwięk i grafikę też niczego sobie :P

 

jak coś to moge pomóc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem. do grafiki dostalem ta gierke (na jednej plytce tylko, dziwne ale nie winkam) i po instalacji gdy chce uruchomic gre ta sie tak jakby zawiesza. rozdzielczosc monitora sie zmienia (na oko to 800x600), czesc pulpitu jest przyslonieta czarnym prostokatem i na tym sie zatrzymuje. nie pojawia sie zadne menu, zaden komunikat, po prostu nic. jedyne co mozna z tym zrobic to atl+ctrl+del i zakonczyc proces... wie ktos moze co da sie z tym zrobic zeby dzialalo? bede wdzieczny za sugestie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1 cd? dziwne ja dostalem ja na jednej dvd ;P i zajmuje prawie cala ;P a tez ja do grafy dorzucili. coz u mnei bywa podobnie, ale zauwazylem ze blad nei wyskakuje jak sie gre odpali poprzez autstart z plyty, dlaczego - nei mam pojecia ale tak chodzi u mnei lepiej.

 

jak sie nic nie uda zrobic to proponuje wgrac cracka do gry ale poprobowac z innymi, powinno pomudz ]:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dużo osób gra w pandore przez neta tzn multi player ? bo mam orginała i zastanawiam się czy się opłaca go instalować tylko dla multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1 cd? dziwne ja dostalem ja na jednej dvd ;P i zajmuje prawie cala ;P a tez ja do grafy dorzucili. coz u mnei bywa podobnie, ale zauwazylem ze blad nei wyskakuje jak sie gre odpali poprzez autstart z plyty, dlaczego - nei mam pojecia ale tak chodzi u mnei lepiej.

 

jak sie nic nie uda zrobic to proponuje wgrac cracka do gry ale poprobowac z innymi, powinno pomudz ]:>

1660119[/snapback]

faktycznie to dvd nie cd, nie spojrzalem dokladnie... :oops:

miales racje, jak uruchomilem z autostartu to wszystko dzialalo...

ps. widok zza plecow jest jedynym? bo ja wole z pierwszej osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, że po wł. gry i wybraniu Single Player to mnie wyzuca do Windowsa :unsure:

I pojawia sie taki komunikat :

"Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application"

Co mam robić ?? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz se kupic orginala , bo na piracie nie ruszy

 

 

edit : wlasnie mam te gre i cos jest nie tak :D wszyscy jakos szybciej chodza , tzn wszystko sie jakby szybciej dzieje, da sie cos z tym zrobic ?

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem w telewizji(z rok temu, bodajże Hyper) jak wyciskali fpsy z gier... i wiadomo wszystkie gierki normalnie, tylko że właśnie Splinter szalał :D. Spróbuj włączyć vsync. Chociaż trochę dziwne, żeby w dzisiejszych czasach giera, co ma za dużo fpsów chodziła za szybko. Rozumiem, jeśli chodzi np. o pegazusa, itp, ale nie dzisiaj ;).

 

Włącz vsync.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie bardzo ,tzn. nie ma , albo nie moge znalesc :/

 

always select maximum refresh rate <---- moze to jest 'vsync' , ale inaczej sie nazywa ?

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.. może kiepsko szukałem:)

ale po 3 godzinach surfowania itp.. ma ktoś spolszczenie do tej gry? posiadam wersje DVD dodaną z kartą:) Znalazłem spolszczenie do jedynki, posiadam oryginał trójki.. lecz pandory nigdzie znalesc nie mogłem:/ chodzi mi o spolszczenie samych napisów w grze...

Jeżeli ktoś ma, byłbym wdzięczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ta gierke dodana do mojej grafy i juz wczesniej szukalem spolszczenia napisow i nici :( Sam sie zaraz znow zabiore za poszukiwania googlarka ,ale cos czuje ze lipa bedzie :? Jak ktos juz namierzyl takowe spolszczenie niech zapoda linka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...