Skocz do zawartości
Noodleee

Glacialtech

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy kogos to wogóle zainteresuje ale pomyślalem ze skrobnac mozna, kupilem athlona 2000 jakis czas temu a do niego Glacialtecha co to niby reguluje obroty zaleznie od temperatury - wszystko prawda tylko ze w teorii. mialem problemy zeby skrecic atlona na 2600 bo sie grzal tragicznie no i wyciagnalem glacialtecha patrze a jakis matol umiescil czujnik temperatury tuz pod wentylem to niby jak ten czujnik ma sie do temperatury klocka skoro powietrze w obudowie ma 25 do 30 stopni a klocek 54 dlugo sie nie zastanawiajac zrobilem popularnego drut moda - owinalem czujnik drutem i glacial chodzi teraz non stop na 3500 rpm za miast 2200 jak bylo na poczatku.... i oczywiscie athlon poszedl na 2600 w stresie teraz ma 52 tylko ze napiecie trza bylo podniesc na 1.675. ale to juz inna bajka, wszystko chodzi stabilnie ale dlaczego projektanci z tej firmy nie biora pod uwage podstawowych praw fizyki????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

BTW: moze masz jakis pomysł na nazwanie: 

"czujnik temperatury owiniety drutem" :)

a gdzie dokladnie owinales - podejzewam ze przy wyprowadzeniach (nozkach) termistora, jezeli drutem zlapales nieizolowane czesci nozek to po prostu zrobiles mostek obchodzacy termistor - czyli mniej radykalne (niz wyciecie - dosyc popularne na forum) pozbycie sie termistora z ukladu

 

a jak to nazwac - mostek albo zwarcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glacial tech niby cichy ale to dzieki malym rpm mialem kiedys diamond2100 ale mly radiator malo pinow i chodzil wolno a potem jak go lekko podkrecic to szedl juz glosno i nie dawal rady z podkreconym prockiem o 200mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma terz Gl.Tech sailent breeze 2 G.E . i tak jak w podpisie miałem 44-48 stopni max a na 12,5*166mhz t 2100 (2600+)nie przekracza 41 stopni ale to i tak durzo bo jak mu daje napięcie 1,750 to temp dochodzi do 50 i fsb max 195 na tym samym mnozniku bo mam zablo a ja chce 200mhz :evil: :twisted: ale i tak jest dobrze bo w 3dm 10457p

a co do tej firmy to Gl.tech to tez jej nie znałem ale mi ją polecili w sklepie i nie narzekam :?: :idea: :lol: pozdroawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...