Skocz do zawartości
letrev

Sony Ericsson + Fotki na kompie - JAK ZGRAC ????

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zasadniczy problem bo natrzaskalem fotek aparatem cyfrowym do tego telefonu i mam orginalny kabel ale ni <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nie moge zgrac fotek na kompa w standardowym programie wogole nie ma takiej opcji . . .

Nie wie ktos czy istnieje taki programik albo jakas inna metoda opruczwysylania kazdego zdjecia mailem ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienes dostac CD z SET610. Tam masz odpowiednie oprogramowanie obslugujące kabelek i prawdopodobnie Port podczerwieni. Ja uzywam kabelka i tegoz programu. Jezeli potrzebuje cos jeszcze , polecam google.pl

OFF TOPIC

Telefona naprawde supeer ...... mam go od tygodnia i jestem bardzo zadowlony. Bateria trzyma do 7 dni max. Ale przy bardziej oszczędnym uzywaniu nawet to 8-9. Pozatym bardzooo duzym plusem jest grafika(65000 kolorow) oraz polifonia (32-bity). Naprawde supeeer telefon.:D Polecam każdemu

FINALLY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy żeby przesłąć foty przez irda to trzeba cos kupowac dodatkowo do kompa?? Sory ale jestem zielony w tym temaicie :-(

 

Dzisiaj sie bawiłem Nokią... tą dużą z aparatem... fajna jest ...a ktoś wie jak ogólnie ten SE wygląda w porównaniu z tą Nokią??

Chodzi mi oczywiśći o T610!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy żeby przesłąć foty przez irda to trzeba cos kupowac dodatkowo do kompa?? Sory ale jestem zielony w tym temaicie :-(

 

Dzisiaj sie bawiłem Nokią... tą dużą z aparatem... fajna jest ...a ktoś wie jak ogólnie ten SE wygląda w porównaniu z tą Nokią??

Chodzi mi oczywiśći o T610!

musisz miec odpowiednie gniazdo na mobo i modul IRDa ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18640631 )

 

lub

 

irde mozna na usb kupic ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18584242 )

 

milego przesylania zycze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...