Skocz do zawartości
Piotr82

Przecialem wszystki mostki L1 - dobrze ??? :-(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

//post tylko dla zainteresowanych jak chcesz uniknac powtarzania sie to prosze nie komentowac-dzieki

 

Wiem moze juz to bylo wiec przepraszam wszystkich dojrzalych uzytkownikow. Mam pytanie: Na stronie www.ocinside.com znalazlem temat o podkrecaniu throtonow,a ja jestem posiadaczem AXDC2400DKV3C 1026575270051

AQZFA 0341XPMW

Temat ten dotyczyl drutmoda - obie metody - tzn owijanie cienkim drutem pinow na procu lub wkladanie zagietych drucikow do otworow w sockecie. Obie metody przetestowalem i doszedlem do wniosku ze jestem szczesliwym posiadaczem proca z zablokowanym mnoznikiem bo wstawal ciagle na 15x. Moja plyta to Mint K7VT2 - ale tylko z pozorow bo dostalem instrukcje firmy mint a na chipie i miedzy gniazdami pci jest naklejka Mint a pod nia pisze ASROCK - co oznacza ze mam plyte asrock i wlasciwie niczym sie ona nie rozni! Wracajac do www.ocinside.com znalazlem tam info ze jesli chcesz kombionowac cos w bios lub na zworkach lub przelacznikach to trzeba miec (dotyczy thortonow i bartonow) wszystkie L1 polaczone - w przeciwnym wypadku przerwane - wiec ja je przerwalem jednym sprawnym pociagnieciem noza (rozumiem ze jak juz sie przebijam do brozowego - bo jest to proc zielony z widocznymi sciezkami - to mostki mozna uznac za przerwane). Oczywiscie jak by inaczej po uruchomieniu dalej bylo 15x. Czy ja sobie przerywajac mostki L1 cos uniemozliwilem w przyslosci? np gdy bede mial plyte umozliwiajaca zmine mnoznika w bios? Przerwalem tez wszystki mostki L3 i probowalem je laczyc lakierem ale nic z tego dalej 15x! Co mi pozostaje jak chce zmienic mnoznik? Tylko zabawa z modem plyty? Zna ktos apropo jakis link? Dodatkowe pytanie to czy jezeli zdrapalem przy jakims mostku a dokladniej caly mostek do brozowego ze juz nawet go nie widac to cyba juz nie ma mozliwosci go w przyszlosci polaczenia co?

Widac ze ze mnie laik i prosze darowac sobie komentarze w stylu - to juz bylo poszukaj sobie itp. Ten post tylko dla zainteresowanych co podkresilem u gory! Serdeczne dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...