Skocz do zawartości
Link_mc

ZNAWCY READONIKÓW HELP:)

Rekomendowane odpowiedzi

To tego mam już readona 9800 se z herca :D, (jest przedemną zapakowany w papier no kolorowy świateczny:D), i nie moge tego czegos otworzyc bo stary powiedział ze to jest na no ehem wigilie:D a nie moge otworzyc teras bo mam złe oceny srednia kolo 3,9 :D.I jak w wigilie otworze te caco i zrobie tak jak kazali na www.pclab.pl czyli odpale tego riva tuner i przerobie i wszystko bedzie cacy i teras mam problem:D.

1.czy jak uda mi sie zmodowac na 9800 pro to moge jeszcze potem zeby lepiej działało sterowniki omegi ??

2.sterowniki te omegi to są stery do ati ?? czy mam wybór catalisty czy omegi ?

3.co zrobić jak go odpakuje i wsadze do kompa:D pierwszy ras bede miał radka:D

 

i tego sorry ze są błedy ort:), i że pisze jakby to powiedzieć:D(wariacko),bo mam podniete:D. SORRY ALL I POZDRO:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapedziles sie juz troszke :)

 

128 czy 256 bit ?

 

no i ten SE przez niektorych zwany Slow Edition ;) nie oczekuj ze pomieszasz troszke i bedziesz mial XT ;)

 

1. pytanie czy dalo sie bedzie odblokowac 4 potoki ...

2. omegi to mutant catalystow

3. czyscisz stery z nvidii wkladasz radka i instalujesz caty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszczekajcie:) , tego no to moge miec zainstalowane to i to?:D a tego ten se to ma 256 bit i 128 ddr z herca aiw jest:D sorry za słowa ale troche no :D tego ego jestem;D ile to było ze 3 browary:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszczekajcie:) , tego no to moge miec zainstalowane to i to?:D a tego ten se to ma 256 bit i 128 ddr z herca aiw jest:D sorry za słowa ale troche no :D tego ego jestem;D ile to było ze 3 browary:D

Hehe my tu nie szczekamy...ja przynamniej nie zamierzam :lol:

O co ci chodzi piszac "to moge miec zainstalowane to i to?". Chodzi ci o Catalysty i Omegi na raz zainstalowane 8O :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nii z polaka mam 4:D ale tego no mam problema:D

jak tego jak zmoduje programem riva tuner jakos tak no jak zrobie tak jak radzili w tescie o hercu9800se z tym modowaniem;D i bedzie wszystko ok too jak zainstaluje omegi to sie nie zwali ??

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Otóż tak, na początek wkładasz kartę do komputera i go opalasz. Instalujesz standardowe stery z płytki od producenta - i patrzysz czy wszystko jest OK. Możesz też zapodać jakiś test np. 3D Mark 2003.

Aby zmodować kartę do 8 potoków musisz:

1. odinstalować orginalne stery, te które zainstalowałeś z płytki, restart

2. ściągnać stery OMEGI pod swój system www.omegacorner.com

3. zainstalować te sterowniki, ZAZNACZAJĄC opcje 9800SE->9800

4. reboot kompa - ale to chyba oczywiste

5. opalenie testu 3D Mark 2003, najlepiej w petli, ze 3 razy i dokładne obserowanie ekranu monitora, czy nie będzie jakichś przekłamań bądź artefaktów - jeśli ich nie ma - gratulacje jesteś posiadaczem pełnego 9800 PRO.

 

Aby 3D Mark 2003 w pełni działał musisz mieć DirectX w wersji 9.

 

w razie problemów wal na priv-a lub gg 2786712

 

jakamaichi

EPOX 8rda+, 512 MB RAM, Herclules 3D Prophet 9800SE AIW-> 9800 PRO AIW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem szczęśliwym posiadaczem Herculesa 9800seAiW@9800pro i jeszcze podkreconego, kupilem go w pcprojekt.pl za 1320:) modowalnego, jak karte dostalem to pierwsze co zrobilem to sprawdzilem czy sie moduje(choc wiedziaem, ze tak bo zamawialem modowalna). powodzenia w modowaniu niech moc omegi z toba bedzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...