Skocz do zawartości
Milo

Hitman Contracts

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec:

Wiedzieli ze jestem lysy, bo ten zeznik co na poczatku go rozwalilem okazal sie zywy, i przyleciel do nagi do lokalu.

Co do zaproszenia to wystarczy przejsc przez dach, lub byc przebranym za zeznika z kurczakiem (z niespodzianka w srodku :twisted: )

A kelner byl podejzany poniewaz nie mialem fify ze soba i do tego nie zabilem pierwszego kelnera, a tylko moze byc jeden. Oglnie gra mi sie podoba coraz bardziej, z tym ze dopiero przechodac gre po cichu mozna sie dobrze bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny się okazało, że mój 3 letni sprzęt nie pociągnie już coraz to nowszych gierek :/

 

Grać się da, ale co to za przyjemność :cry:

 

Pozdro dla fanów gry ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawaim pytanie, czy ktoś ma jakiś tip jak przejść ostatnią misję na SA. Wydostać się z hotelu, niezauważonym to nie problem. Ale jak stuknąć tego inspektora :roll: . Wszystkie pozostałe misje już mam na SA tylko ta jedna została :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Codename 47 i Silent Assassin do końca ale ci nie pomogę bo nie kojaże. Pozatym mógłbyś mieć do mnie pretensje, że zepsółem Ci końcowy triumf.

 

Może jak byś dokładnie opisał tą misję to może bym zachwycił i odpisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

o ile dobrze kojaze to Iwanowi chodzi o ostatnia misje w grze Hitman: Contracts (chyba nawet ten temat sie tak nazywa) czyli 3 odslone serii Hitman... w misji tej jestesmy w pokoju hotelowym ktory otoczyl swat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze kojaze to Iwanowi chodzi o ostatnia misje w grze Hitman: Contracts (chyba nawet ten temat sie tak nazywa) czyli 3 odslone serii Hitman... w misji tej jestesmy w pokoju hotelowym ktory otoczyl swat...

Tak dokładnie o to chodzi, a jeszcze dokładniej jak przejść tą misje z ratingiem Silent Asasin (SA), a jeszcze, jeszcze dokładniej co zrobić po wydostaniu się z hotelu - czyli jak będąc niezauważonym zlikwidować cel - inspektora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, thx było tam to czego szukałem...

Poprostu przeoczyłem pewnego strażaka, który jest kluczem do ratingu SA :P Teraz mam już wszystkie misje na SA 8) Trzeba będzie spróbowac na wyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomozcie niemoge odpalic hitmana 3 pojawia sie pierwszy film potem drogi i wychodzi do windowsa :?: :?: :evil: POMOCY :!:

 

moj kopm jestr cienki ale u kolesia chodzi a ma ten sam co ja czyli PIII 750MHz, 256MB Ram, Geforce2 64MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie jednak uporałem sie z moim problemem....pomogł jednak ten patch 1.74....i...ekhm...pomoc..."kolegi"...nocd.. ;)

 

Co do twojego problemu mój kolega miał podobnie ale wyedytowal odpwiednio "HitmanContracts.ini" tzn. wyłaczył wszystkie filmiki z gry..i smiga..ale bez filmików...moze tobie by tesh to pomogło....

 

Pozdro 4 All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

a grzebales cos w ustawieniach sterownikow graficznych albo wylanczales jakies uslugi w windowsie albo sterownik monitora (mnie sie instalowal zawsze moj (model) monitor, zmienilem na plug and ply-o ironio- i kilka gier z ktorymi mialem jaja poszlo), dx9b masz?... moze byc wiele przyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Direkta mam 9.0b stery do monta mam nowe, probowalem je odinstalowac jak mowiles zeby bylo zwykle plug-n-play i nie pomoglo.

Z ataku desperacji nawet wczoraj nowego windowsa zainstalowalem + wszystkie nowe stery i kupa dalej, chyba sobie juz odpuszcze :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

mario a jeszcze jedno, wczoraj sie o tym dowiedzialem- czy z tej wersji gry co ty masz (tych plyt) kozystali/grali inni? bo slyszalem ze hitmen jest dobrze zabezpieczony przed kopiowoniem, ze trzeba sie troche nameczyc przy kopiowaniu (ustawiac jakies profile czy cus)- nieznam sie na tym bo nigdy niekopiowalem niczym innym niz nero ale so ponoc jaja.

co do sterownikow graficznych to ja tam kozystam od dawna z 45.23 a mam gf4 4200...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mario a jeszcze jedno, wczoraj sie o tym dowiedzialem- czy z tej wersji gry co ty masz (tych plyt) kozystali/grali inni? bo slyszalem ze hitmen jest dobrze zabezpieczony przed kopiowoniem, ze trzeba sie troche nameczyc przy kopiowaniu (ustawiac jakies profile czy cus)- nieznam sie na tym bo nigdy niekopiowalem niczym innym niz nero ale so ponoc jaja.

co do sterownikow graficznych to ja tam kozystam od dawna z 45.23 a mam gf4 4200...

Ano o tym nie pomyslalem bo te plytki sobie skopiowalem Clone CD (tez z kopiowanych wczesniej). Ale sprawdzalem plytki progsen do sprawdania zabezpieczen i nic nie wykryl wiec nagralem normalnie. Porzyczylem je kolesiowi jeszcze on u siebie sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mario a jeszcze jedno, wczoraj sie o tym dowiedzialem- czy z tej wersji gry co ty masz (tych plyt) kozystali/grali inni? bo slyszalem ze hitmen jest dobrze zabezpieczony przed kopiowoniem, ze trzeba sie troche nameczyc przy kopiowaniu (ustawiac jakies profile czy cus)- nieznam sie na tym bo nigdy niekopiowalem niczym innym niz nero ale so ponoc jaja.

co do sterownikow graficznych to ja tam kozystam od dawna z 45.23 a mam gf4 4200...

I wszystko jasne moje plytki sa do bani :(

THX za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

spoko ja zracj ze mam orginla to staram sie pomuc koledze w potrzebie...

Mario- gdy dalem mojemu znajomemu (notabene ten ktory mi powiedzial o zabezpieczeniach) aby zrobil mi "kopie bezpieczenstwa" mojej orginalnej wersji tez na pczatku przegral to clonem ale powiedzial ze po dlukim szukaniu znalazl kraka i mu chodzi wiec moze niejest tak zle :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zainstalowalem Hitmana:Contracts i nie dziala AA w tej grze :? W opcjach gry nie ma ustawien Antyaliasingu...Potraktowalem gre patchem 1.74 i rowniez nie uzyskalem efektu AA... Komus sie to udalo :?:

Stery Omega 4.5

 

UPDATE

Po za tym zauwazylem ze gra nie chce sie odpalic z zalaczanym Fraps-em 2.1.0 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam problem. Zaczyna się gra... leci intro .. wszystko jest ok. Kończy się wprowadzenie... leci czerwony pasek gdzieś do 3/4 długości i koniec. Wszystko stoi. XP pisze że problemy z grafiką. Pomaga tylko reset. Gra nie dochodzi nawet do menu.

Stery mam 4,4

Macie jakąś radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ja zracj ze mam orginla to staram sie pomuc koledze w potrzebie...

Mario- gdy dalem mojemu znajomemu (notabene ten ktory mi powiedzial o zabezpieczeniach) aby zrobil mi "kopie bezpieczenstwa" mojej orginalnej wersji tez na pczatku przegral to clonem ale powiedzial ze po dlukim szukaniu znalazl kraka i mu chodzi wiec moze niejest tak zle :>

Ja tez szukalem i znalazlem nawet kilka ale na zadnym nie poszlo, dalej to samo 2 filmiki i pstryk do windowsa :evil: Jade do mojej babci po kase (moze cos da $) :D a potem do sklepu po Hitman 3 Contract.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

turzol- ja mam gf4 i tez niemoglem wyciagnac AA, wogole grzebanie w opcjach w windowsie nic niedawalo.

 

KoT1- poczytaj porady ktore sie juz tu pojawily moze tobie zadziala.

 

Mario- no ja tez kupilem w "sklepie" ;)

 

 

Chcialbym przejsc 3 misje (The Bjarkhov Bomb) na SA ale niemoge i niewiem jak. wybiegam niezaowazony z samolotu do wiezy kontrolnej, zalatwiam tam po cichu straznika, ukrywam jego zwloki, zalatwiam Fabiana w kiblu tez po cichu, tak samo z Bjarkhovem, tylko przy wejsciu do lodzi po ladunki wyskakuje mi 1 komunikat o tym ze wszedlem w strefe radiacyjna, detonuje ladunki dopiero w tunelu w przebraniu Fabiana i odlatuje i zacholere niemoge zdobyc SA. co robie zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos co trzeba zrobic na poczatku 6 misj (mam zabic gostka ktory przewozi bombe atomowa statkiem). Wiem ze mam podlozyc uzadzenie GPS pod taki niebieski samochod (honda Accord hyba). ALe przy nim soi gostek i mowi rzebym go nie tykal. W bydynku znalazlem trutke na szczory pogadalem z barmanem i robotnikami otworzylem dzwi na podworko ale nie wiem co dalej robic. Z gory wielkie dzieki pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...