Skocz do zawartości
Milo

Hitman Contracts

Rekomendowane odpowiedzi

Gość igrok

zeby dostac sie do kuchni musze albo obezwladnic cywila ktory nosi jedzenie z samolotu do kuchni ale on po pewnym czasie sie obudzi i bedzie alarm albo zalatwic zolnieza- zabicie cywila automatycznie uniemozliwia przejscie gry na SA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

cholera, zrobilem jak mowisz i wracam na samolot a tam zadnego info o nagrodzie- tylko koncowa tabelka bez czerwonego paska z tytulem profesional.. czy ilosc sejwow jest wazna? przechodze to na normalu i mam 7 wolnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

dzieki wielkie... moze to jakis blad, zwlaszcza ze jak szedlem zabic tego kapitana to jego opstawa niechciala sprawdzac czy mam bron... no nic bede musial przejsc jeszcze raz...

 

dodane:

 

o fuck, wlasnie widzialem ten filmik, jest odje-any ;)... mam teraz 2 pytania zwiazane z tym filmem:

1. co to za muzyka szla w tle, wykonawca, tytul

2. jak sie robi filmy w hitmenie ?:>

 

ps. autor filmu to dopiero maniak, ciekawe ile razy podchodzil do zrobienia tego triku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też niezłego LOLka. W misji co masz snajpere w walizce i masz załatwić dwóch gości i wynieść bombę. Jak zaglądam w lunetę snajpery to mam czarny obraz. Widać tylko odległościomierz i takie smugi jak są przy normalnym widoku. Co zrobić? Trzeba odsłoniś lunete czy co? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o misję w Budapeszcie? Musisz mieć coś zwalone - nie zauważyłem np. u siebie takiego "efektu". BTW tam snajpera jest całkowicie zbędna.

dolakdnie... 5 min sie meczylem z tym aby wejsc do hotelu ze snajperka i w koncu jak sie okazalo nie potrzebnie ja tam wnosilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze zakladam oddzielny topic ale ten przyklejony to szukanie igly ,której nie ma w stogu siana... A więc mam taki problem zainstlowalem Hitmana 3 Contracts i wszytsko niby ok sie włacza przechodzą intra itp... i gdy laduje czerwoną kreche (wejscie do menu) gasnie monitor gra leży a sterowniki (dokladniej VPU recover) wyrzuca mi blad ze sterownik odmawia wpsolracy z programem (cos w tym stylu...) ,karta to FiC 9200 64mb DDR (128bit) sterowniki to catalysty 4.5 ,na omegach 4.3 dzieje sie dokladnie to samo... reszta sprzetu to D1.6@2.16Ghz ASrock K7S8X i 512mb Hynix ,wiecie co moze byc problemem??? (ustawienia sterow na jakosc najwyzsza nie pomagaja...) ,moze wypowiedza sie posiadacze tej karty. Aha mam Direct 9.0b z plyty z gra wrzucony

 

dokladnie taki shit :

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No normalnie poszukaj w necie i zainstaluj je. Karty typu radeon 9100, 9000 i 9200 w nowszych grach maja te same problemy m.in. gubia tekstury, wieszaja sie w grach z byle powodu, czasami gra (Hitman) nie chca sie wogule wlaczyc. A jezeli nie masz netu to popytaj kumpli czy nie maja jakis starszych sterow do radeonow

 

 

 

POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Sluchajcie, mam pewnien problem! Chodzi mi o gre Hitman 3. Niedawno kupilem komputer:

 

P4 2,60; ASRock P4S61; Ecxalibur R 9600SE 128MB; Baracuda IV; 512 MB Kingstone.

 

I w sumie, szczerze się przyznam (dawno nie gralem w giereczki) a teraz majac takiego kompa postanowilem sobie pograc... i wlasnie zaczely sie schody.

 

Powiedzcie mi, czy na takim sprzecie jak mam, Hitman 3 powinien smigac elegancko, (na najwyzszych obrotach - chodzi mi o karte graf, ze wszystko poustawiane na max, przy rozdzielczosci 800x600)?? Pytam bo:

 

1. nie wiem... jak dzialaja gry na takim sprzecie, kiedys mialem p3 700 i wszystko mi sie cielo.. takze dawalem sobie spokoj z grami. ;)

 

2. jak wlaczam gre, i mam poustawiane all na enabled... i wlasnie taka rozdzielczosc jak wczesniej podalem, komp mi sie tnie... jak powylaczam wiekszosc bajerow zwiazanych z grafa... to zaczyna smigac normlanie.

 

Co zrobic, zeby cieszyc sie w pelni gra, na mozliwie najwyzszych ustawieniach? Czy zachowanie komputera w tym momencie jest normlane ze sie tnie??

 

Dodam ze mam powgrywane oryginalne strowniki, ktore mi dolaczyli do karty (Catlyst nie wgrywam, bo jak mialem, to jakos cos nie wspolgralo.. i mi trzaskaly glosniki. Zle poprostu Grafika rozumiala sie z SB LIve!). Do tego, sa wgrane sterowniki AGP do glownej plyty. i ustawione jest na x8.

 

Prosze o rozwiazanie mojego problemu! z gory serdecznie dziekuje!!

 

Pozdrawiam Szymszon!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Dzieki za szybka odpowiedz!! Tylko choroba nie mam takich opcji grze. Jak wchodze w konfiguracje grafiki.... mozesz mi powiedziec (sprecyzowac ktore od gory, ma byc wylaczone?? ). Wiem ze robie problem, przepraszam, ale ja nie mam pojecia, jestem laikiem w tej dziedzinie, i przyznaje sie do tego.

 

Pozdrawiam Szymszon!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwości ekranu / ustawienia / zaawansowane / 3d / direct 3d/ ustawienia użytkownika/ filtrowanie anizotropowe na min. podobnie jak smoothvision i zaznacz "zależnie od aplikacji" / czekaj na synchronizację pionową - zawsze wyłączone/

 

Nie wiem jak jest w opcjach gry bo jej nie mam, ale jak masz w nich antyaliasing albo anizo to zrób na disabled albo na min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Panowie!! Wilekie dzieki!!! Dziala!!! i chodzi bardzo przyjemnie!! ;-) jeaaa....

 

A powiedzcie mi, czyli to normolne zachowanie kompa ze sie muli.. podczas gdy wszytsko ustawione jest na max?? hmmm.. interesuje mnie tylko.. na jakim sprzecie... jest wszystko na maxa.. i zeby chodzilo jak pomasle :)

 

Pozdrawiam Szymszon!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był poruszany wiele razy kilka ludzików mówiło że ma polską nielegalną wersje hitmana 2, niegdzie niewiadomo że istnieje spolszczenia a tu kilka ludzików mówi że ma wersje PL, widział ktoś kiedyś wersje pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...