Skocz do zawartości
Milo

Hitman Contracts

Rekomendowane odpowiedzi

Eidos today announced that its highly-anticipated, action-stealth game Hitman: Contracts, developed by IO Interactive, has gone gold for the PlayStation 2, Xbox and PC and will be available at retail beginning April 21, 2004 in North America.

:twisted: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman: Contracts w sklepach !!!!

No proszę, jak szybko poszło. Niedawno ekscytowaliśmy się informacją o ujawnieniu trzeciej części Hitmana, a tymczasem Contracts trafi do sklepów w USA już jutro. W Polsce prawdopodobnie będziemy musieli poczekać na premierę jeszcze jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm, ja też będę miał, ale dopiero za jakiś czas... :|, może będzie już jutro listonosz, a jak nie to pojutrze :|, zależy jak szybko przyślą :/. A ktoś może już posiada? Jak wrażenia? Ja grałem tylko w 2 i wszystko fajnie tylko w pewnej misji mi się wieszało :/, ogólnie gra fajna tylko Silent Assasin miał dużo bugów, ciekawe jak jest w 3.

Dlatego ponawiam pytanie, ktoś ma? Grał? Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis koncze FAR_CRY i zainstaluje sobie HITMANA 3 (BANANOWCY z dala odemnie bo to juz zaczyna byc chore :twisted: )

 

....to napisze co nieco na jego temat. Mam nadzieje ze bedzie lepszy od 2-ej czesci ktora mimo ze stanowila spory krok do przodu w stosunku do jedynki miala tez jak dlamnie idiotyczne wady.

 

Przykladowo. Misja w ktorej mozna sie przebrac za kelnera...idzie sobie general (a moze to byl pulkownik :roll: :D ..nie pamietam) korytarzem ja stoje w sporej odleglosci za jego plecami on mnie nie widzi..wyciagam pistolet ..on zaczyna uciekac (jakby mial oczy w [gluteus maximus] :x ) ...po prostu gra nie pozwala graczowi na taka akcje w tym momencie gry na tej postaci mimo ze na innej mozna...jak dla mnie to jedno wielkie LOL :lol: ...przeszlem 2-jke do polowy i odinstalowalem ..jakos mnie nie wciagnela.

 

Mimo to uwazam 2-jke za niezly tylul ..ma niezly stosunek jakosci grafiki w stosunku do wymagan..co do 3-jki to screenshotami nie jestem zachwycony ..no ale zobaczymy w praniu

 

 

P.S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak zainstalowalem pograłem trochę ...małe podsumowanie po 20 minutach grania:

 

GRAFIKA:

 

imho na lepsze. :) ..geometria obiektów nie uległa raczej zmianie ale, teraz dzięki dodatkowym efektom (w opcjach to się nazywa o ile pamietam postprocesinng) wygląda to bardziej filmowo, miękko..troche to widac na screenie powyżej w tym wątku..ale w ruchu naprawdę ładnie.

Jesli zas chodzi o tekstury czy tez obiekty ..to bez zmian w stosunku do 2jki

 

ANIMACJA:

moze troszkę poprawili ..ale raczej to samo..ot dobry sredni poziom gier na PC (napisalem na PC bo gry na konsole mają zazwyczaj lepszą animację..wiadomo japońce)...generalnie animacja bez zadnych rewelacji ale gdybym mial się czepiac to przeciwnicy mogliby byc bardziej dynamiczni, a zachowują się jakby jakies kołki połkneli...sami zobaczycie :roll:

 

MUZYKA:

muze robił Jesper Kyd ..więc zorientowani będą wiedzieli o kogo chodzi...mnie się nawet podoba

 

KLIMAT: tu daję plusa..klimat w grze (grałem króciotko wiec opisuje to co widzialem) jest dosyc mroczny i mi to się podoba...lokacje jakie zwiedziłem (wariatkowo,i jakies zakłady mięsne dodają grozy)..cutscenki tez są bardzo mroczne

 

 

GRYWALNOSC: ..hmm za malo pogralem zeby tu się wypowiadac ..ale mysle ze po tym co widzialem moze byc ciekawie

 

To tyle 8) w telegraficznym skrócie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten efekt rzeczywiście taki znajomy

dokładnie ten sam jest w NFS Underground

na dodatek te same bugi

bo załączenie AA i AF powoduje spadek framerate do 15, bez różnicy czy to AAx8 czy AAx2

żeby płynnie chodziło trzeba dać "zależne od aplikacji" tak jak w przypadku NFSa 8)

 

ale efekt "umierania" rozkłada poprostu

nagle obraz zaczyna zwalniać, nie docierają do nas wszystkie dźwięki, potem się lekko zaczyna rozmazywać i staje się powoli biało-czarny, aż pikawa przestaje bić :lol: w/g mnie świetny :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karas -

załączenie AA i AF powoduje spadek framerate do 15, bez różnicy czy to AAx8 czy AAx2  

żeby płynnie chodziło trzeba dać "zależne od aplikacji" tak jak w przypadku NFSa  

więc będzie ciężko bez AA bo coś jest wybitnie zrypane

choć u mnie to chodzi nawet fajnie, nie powiem

 

pozostaję nam się z tym pogodzić chyba :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...